FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Pique, a kto inny
0
Jak myslicie ile pojawilo sie tu plotek przez te 2 okienka transferowe na temat Coutinho? Licząc ze kazdy tweet byl tu wklejany 4-5x to mysle ze z 800 by sie na spokojnie uzbieralo
1
no to.... xD czegos takiego sie nie spodziewalem :D
13
Starsze kobiety to jednak są męczące i denerwujące( oczywiscie nie wszystkie). Na przystanku wsiada pani( stwierdzilem ze ma ok 55 lat) to jej chciałem ustąpić miejsca, a za przeproszeniem to cos na mnie z ryjem ze jestem bezczelny i arogancki, jak cała mlodziez bo przeciez ona jest jeszcze taka mloda. No i jak tu sie zachowac na przyszlosc....
0
okkkk
1
1. Ogladnij mecze na początku sezonu
2. Pomysl
3. Napisz komentarz
4
Jeden mecz i jak ludzie zmienili o zdanie o Denisie i Gomesie. Ja nadal uwazam ze Gomesa to powinnismy oddac, bo jeden mecz nie przebije 70 nie udanych. A Denis w samym sierpniu i wrzesniu zagral same dobre mecze, bo gral regularnie
0
wyśle na priv
0
studiował ktos tutaj zarządzanie jakością, lub ogarnia zadania w tej dziedzinie?
1
no gorzej zagral Vidal i Paulinho
18
Kazdy ma prawo do wlasnej decyzji, ale w wieku 11 lat jeszcze moze zmienic decyzje 10x na miesiac, jutro moze byc buddysta, a w poniedzialek islamista.
0
Fatal 4way i Omega vs Jericho zdecydowanie najlepsze. A mnje osoboscie Okada cs Naito mocno zawiedli, tak samo walka o IC. Na plus junior tag team match
3
juz takim jest
1
Jakby ktos chciał kupoc Turana lub Deulofeu, to Vidala nalezy dorzucić za darmo. Walcza z Semedo vs Sisto, i nagle biegnie do przodu
1
Co do Pique sie zgodze, Denis szalu nie robi, ale i tak najgorszy jest duch Vidal
3
Vidal to wgl gra? Nie obwiniam.go za gola, ale kontaktów z pilka to mial z 3
0
Narazie zaden nie powienien byc hejtowany
4
Vermaelen to jest prze gość. Co teraz wyczyscil
20
No Gomes przez 15min tego meczu zrobil wiecej dobryxh rzeczy niz przez caly poprzedni sezon
0
Jaka była największą przewaga zwycięzcy w turnieju 4skoczni?
6
Prawda jest taka, ze to wina Freitaga a nie źle przygotowanego stoku
2
Genialne noty dla Kasai :D az dziwne ze im po 19,5 nie dali
0
Hierarchia? czyli mamy czekać azwszyscy dostana swoje szanse z 1druzyny, a potem wprowadzac wtedy juz 25letnich zawodników?? czym taki Gomes sobie zasłuzyl??
1
chyba mi nie wcisniesz, ze podoba Ci sie jego podejscie do La Masii
1
no jedziemy na ciezki wyjazd bez zadnego srodkowego napastnika, Tak- chce by był powoływany do 1 druzyny chociaz co kilka spotkan
0
a to Ci współczuje, kawka i zimny prosznic pomogą Ci na kaca
0
Szkoda, że pomimo braku Paco i Suareza znowu nie został powołany Abel Ruiz, no ale czego się spodzeiwać po Valverde
0
za taką postawę to pewnie jeszcze podwyzke dostanie, przeciez ledwo co na chleb starczy
1
powiedz, ze lepiej pierwszy raz wypic konkretną ilosc na imprezie, gdzie beda sami znajomi, ze jak bedzei Ci cos było to oni o Cb zadbaja; ze jestes juz dorosły; ze do tej pory nie robiles problemu z alko jak wiekszosc mlodziezy w tym wieku
1
Ty sie mylisz kolego. To jest 100%, zresztą juz chyba 3 dzisiaj