FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W takiej sytuacji zdfowie Mbappe jest najwazniejsze, ale raczej na Real nie wyzdrowieje i juz mega oslabienie
2
Ale mamy szpital....z tego calkiem dobra ekipe mozna by bylo zbudować
0
Taaaaaaa..... O twojej to nawet nie bede pisal, bo raczej jej nie posiadasz
6
O klasie Gomesa swiadczy fakt jak jest w dzisiejszym meczu odbierany
Zanotowal 2 dobre podania, pressing i juz jest chwalony, pomijajac 3 głupie straty. Jak niskie sa oczekiwania wobec niego
3
Nie tylko dzis
0
Ale on tak gra, ze kazdy dyrektor sportowy od razu skresla go z listy transferowej
0
To jeszcze ktos mysli ze on odpali?
15
Typowy Gomes. Biegnie w zwolnionym tempie, strata rownowagi i nie celne podanie :D
1
dobry sarkazm
0
Jak będą takie warunki jak wczoraj to bedzie loteria i nic nie bedzie pewne
1
Kac jest dla slabych:D
1
Nie ogladalem ani jednego, ale jest jednym z najlepszych pilkarzy w lidze, ktora jest lepsza niz Ekstraklasa, gra regularnie, jest co chwile wybierany do 11 kolejki, MVP kolejki tez byl, wiec nie wiem czemu nie powinien dostac szansy
0
No Dimitrov vs Kyrgios chyba najlepszy mecz narazie podczas AO
0
Taak.
0
Kebab zarełko- najlepszy w Krakowie :D
4
Radwańska to chyba najbardziej przereklamowana sportowczyni w Polsce od dekady
0
Od Messiego nie dało sie byc gorszym, tylko nie pisz ze Denisowi sie udalo. Alena wogole nie bylo na boisku i niby lepszy....
3
Haahahahaah xd Denis 2.0?? Dobrych zawodow nie rozegral, ale nie byl tak irytujacy jak Messi, i tak slaby jak Alena
0
To jest skandal
6
Kupuja takich zawodnikow, a potem sie dziwią ze wygrywaja tylko Bundeslige, a w LM dostają oklep. Przeciez tem Goretzka jest gorszy od Vidala, Thiago czy Tolliso
0
on po 2-3 sezonach zaczął dobrze grac
0
pamiętam jak jako jeden z nielicznych na niego liczyłem, ale po 30-40 meczach sam już przestałem wierzyć
0
Czy jakas stacja pokaże dzisiejsze kwalifikacje w lotach? Jakie sa prognozowane warunki
0
Goretzka do najlepszych bardzo duzo brakuje, przynajmniej to jest moje zdanie
5
Gdyby tak byl ten licznik 8.03.2017 to by padl rekord na 100%
8
zaraz po pojawieniu się Eleven na rynku było zupełenie inaczej, znaczy na odwrót. Teraz gosci z Canał+ nie da się słuchać, a kiedys byli znakomici, teraz jedyny poważny komentator La Ligi lub CdR to Ćwiąkała
7
juz widze te wskazniki w La Liga w błedach sedziowskich:
bez Var-u: 80%
z Var-em: 75%
0
kazdy wiedział, ze obrońcą jest bardzo dobrym, ale chyba nikt nie przypuszczał, ze tyle wytrzyma bez kontuzji, i od razu osiagnie genialny poziom
0
Aleni to bym wgl nie ocenił, bo jakby nie grafika przedstawiająca skłądy to bym nie wiedział ze gra. Vidal to sie nie nadaje do naszego stylu gry, dzida i do przodu
0
polecam statystyki Aleni, które ktos tutaj wczoraj rzucił, polecam grę Vidala, który nie wiadomo co robił