FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
ludzie się smieją, że błyszczy w jakieś egzotycznej lidze australijskiej, ale tamta liga i tak jest o klasę lepsza niż nasza Ekstraklasa, i jezeli Nawałka dał szansę Makuszyńskiemu, powołał ostatnio Wolskiego, 2 lata temu Sebka Mile, to wg mnie tym bardziej powinien dać szansę Mierzejewskiemu. Przy obecnej sytuacji Milika i formie Teo gra 2 napastników raczej odpada, a jedyny piłkarz który obecnie jest na poziomie i moze grac za Lewym to Zieliński, trochę za mało jak na cały turniej, a Mierzejewski mógłby być dobrym zmiennikiem Ziela
0
De Bruyne jest lepszy jako pomocnik, ale Coutinho bardziej pasuje do Barcelony
0
pressing rozumiem jako część gry obronnej, którą pochwaliłem, także do stosowania pressingu nie mam żadnych zastrzeżeń, tylko z tempem budowania akcji
0
ahaaaaa xDD obraz gry jest o wiele lepszy?? Posiadanie piłki i nieskończona liczba podań na środku boiska, która nie przynosi żadnych zysków, żadnych korzyści, żadnych okazji jest lepszym obrazem gry?? Tak, tylko za MArtino graliśmy mniej widowiskowy futbol
3
rok temu jak Real wygrywał LM to wiekszosc pisala tutaj, ze w takim stylu to oni by nie chceili wygrac LM( i chodzi o styl gry, nie o sedziowanie), takze to stweirdzenie do Barcelony mało pasuje, bo od kilku styl ma tu takie samo znaczenie co wyniki
1
to w którym sezonie o 2007 graliśmy mniej efektownie?
3
no to moze mister i ekspert kacper30 mi napisze, co jest nie prawdą w tym co napisałem
4
To moze napisalbys co Ci nie pasuje w komentarzu, bo tu nie teleturniej bym zgadywał o co chodzi
4
kibicuje Barcelonie od sezonu 2006/2007 i tylko za Martino graliśmy gorszy futbol. Wyniki bronią Valverde, grę defensywną ułożył, ale w ataku 90% akcji robi Messi. W pierwszej połowie ani razu mocno nie zagrozilismy rywalom pomimo 75% posiadania piłki, w drugie to tez kolorowo nie wyglądało. Rozumiem stosowanie taktyki 4-4-2 bez Coutinho, Dembele i Paco, ale teraz? Iniesta jest częsciej na pozycji napastnika niz Suarez, Messi jako lewoskrzydlowy.... Z wyników jestem mega zadowolony, ale ze stylui ustawienia już nie za bardzo
4
Przeciez my nic nie robimy. Jedna grozna sytuacja. Chciec to chcą, ale slabo to wychodzi, oprocz podań
2
13 minuta i 4 niedokladne podania Iniesty......tak jak ostatnio
2
Styl gry. 4-4-2 wyglada makabrycznie, piłkarze nie wiedza co sie dzieje, tylko wyniki bronią ta formację
0
Coutinho powinien grac zamiast Vidala. Braki kadrowe Valencii trzeba wykorzystac i zdobyc min 2 bramkową przewagę, a Coutinho daje wiecej możliwości
0
Ahaaaa xdd moj pierwszy komentarz odnośnie Paulinho od kilku tygodni:D
6
Nie pamietam kiedy ostatni raz Paulinho zagral dobrze grając od 1 minuty, takze licze ze dzisiaj nie zagra
6
Co za debil........
0
Pogna to jeden z 5 najlepszych pomocników w lidze angielskiej. 100mln za Pogbę, w dzisiejszych czasach to promocja
0
W najgorszej Valencii w XXIw. Tam nie trzeba bylo byc wirtuozem by sie wyróżniać
6
ogladalem i jak widzialem gre Iniesty w pierwszej polowie, to widzialem zawodnika, który ma problem z kazdym elementem gry
13
Jak Iniesta mogl dostac ZM, jak on w pierwszej polowie byl najgorszy. Brak dokladnosci, glupie dryblingi, głupie straty. Sorry, ale asysta tego nie rekompensuje
0
wiekszosc inteligentnych ludzi lubi to :D
0
tez nie zman, pewnie niektóte nazwiska nawet nie istnieją, ale pomysł dobry
110
idiotyzm
0
0
powrocil na royal rumble, ale narazie nie wiadomo czy to był jednorazowy występ, czy jakas umowa
0
potrzebuje na studia ściągnąc jedną książkę, gdyż w zadnej bibliotece nie ma; jest ona na chomikuj, czy jak zapłace za tego jednarazowego sms to koszt wyniesie mnie faktycznie tylko te 4,98zl? czy bedzie mi jakos systematycznie ściągalo hajs?
1
Salazar
0
przysięgam, ze nawet nie wchodziłem na ich stronę. Po za tym je nie mówie, ze dzisiaj któras druzyna była faworyzowana, tylko, ze w porównaniu do Lahoz, Klosa, czy Manzano to nie było tak zle
7
najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że pomimo kilku dużych błędów, to jak na "klasę" hiszpańskich sędziów, dzisiejsze sędziowanie nie było takie złe
0
Tak niedokladnego Iniesty to ja jiz kilka lat nie widzialem, on i Paulinho zdecydowanie zawodzą