FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
zdecydowanie.... Eriksen, pewnie ku zdziwieniu 90% uzytkowników. Mam słabosc do tego zawodnika, przeglad pola jak u Messiego, kontrola nad pilka genialna, podania idealne, wg mnie jest nawet odrobien lepszy od KdB bo już kilka lat jest na Topie
0
Emery jest jednak beznadziejnym trenerem. Meunier to jest jakas , di Maria znakomicie gra w 2018 i siedzi na lawce, lo Celso mial chyba 10 strat i dopero wtedy opuscil murawę.
1
Uwazalem ze Rocchi jest dobrym sędzia. Dzisiaj jest glownym bihaterem meczu
6
Reka wysunieta a Kazek mowi ze przy ciele???? Tutaj jest bardziej ewidentny karny niz dla Realu
5
5 minut i Neymar chyba ma juz 6 strat....
0
jeszcze wracając do wczorajszego meczu, wg was oba karne były słuszne w meczu Juventus vs Tottenham?
0
ma ktos skróty wczorajszego meczu z polskim komentarzem?
0
Kowalczyk jest najwybitniejsza zimowa sportowczynią w naszym kraju, to nie ulega watpliwosci, ale trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny, powinna to zrobic juz po Soczi
0
Coooo??? to gorzej niz na SOR, ja jak czekam do dziekanatu dłuzej niz 1,5h to mnie ***** trafia
6
najgorsze jest to, ze Guaita wcale nie był jakims bohaterem meczu.... kto by sie spodziewał, ze w druzynie z Messim, Suarez, Coutinho, Iniesta, Dembele najlpeszym piłkarzem będzie Mina
0
Ale Paco gra na klepke... Zaimponil mi
0
otsochodzi :D
0
przykład podałem akurat jego, moze byc ktos inny, po za tym nie wiem, czy ktos tu nie pisał ze mamy opcje pierwokupu.
0
ostatni mecz Getafe na wyjeździe w La Liga wygrało.....08.09.2017, Valverde robi z pierwszym zespolem fantastyczną robotę, ale czemu, przy takich problemach w obronie, nie powołał Coatesa?? Gdy w Realu kontuzjowany był Nacho i Carvalaj, Zidane nie bał się postawic ( w LM, przeciwko Tottenhamowi!!) na młodego Hakimiego. Już prędzej chyba zobaczę Paco na srodku obrony niż np Coatesa, wiara Valverde w La Masie jest powalająca
0
Iniesta gra ostatnio bardzo dużo, idealny mecz by Coutinho zagrał całe 90min
2
Hamsik..... i tyle w temacie. Legendy tak łatwo nie posadzi się na ławce
0
hahahahahah Ramos!! Geniusz......
9
PSG zaczyna obawiać się Cristiano!!!! Najpierw seria udanych dryblingów, która ośmieszyła obronę RSSS, a teraz kapitalny gol, jak on wgl dostrzegł tak wysuniętego bramkarza???
0
druga seria zostanie odwołana, tam już jest chyba 23, pomimo sztucznego oświetlenia nie będą tam siedzieć do 5 rano lokalnego czasu
0
Jest tak niedoceniany, ze szok... Wg mnie jak jest w formie yo Top5 pomocnikow w lidze angielskiej
0
Dzisiejsze derby Londynu moga byc jednym z najlepszych meczy w Premier Leauge w tym sezonie
3
Jeżeli na skoczni bedzie loteria przez warunki, to moga byc dla nas koszmarne igrzyska. Oprocz skoczkow nie mamy zadnych realnycj szans na medale
0
przecież to jest prowokowanie obrońców zwierząt...
0
zna ktoś książke, w którym dobrze opisane są metodyki zarządzania projektami?
0
za duzo meczy Chelsea nie oglądam, ale ostatnio kilka mi się udalo, jeżeli nic się nie zmieni to będzie piękny mecz dla nas. Nasza linia pomocy przecież zmiazdzy srodek pola. Szczerze mówiąc, nie widze obecnie żadnego ryzyka przed tym dwumeczem, nie wiem czym Chelsea moze zaskoczyc nas, i żeby nie było, szanuje Chelsea, ale widze jak gra i jak gra Barca
65
To co Valverde zrobil z ter Stegena, Rakiticia i Alby jest mega imponujące, ale na Gomesa to juz chyba by szaman nie pomógł
31
Genialna wymiana podań miedzy Rakiticiem a Messim
2
Jak Messi unika podan do Gomesa, bardzo mądrze
0
Jak mozna myslec ze Gomes jeszcze wypali.... On by sie nie miescil w kadrze Eibaru, a u nas gra w pierszym składzie??? Jakim ******cudem?
1
ale on cały czas przytrzymuje piłke