2

skład idealny, ale jezeli przy Albie, Dembele, Coutinho i Messim zobacze Luisa na lewym skrzydle to chyba z wątpie w sens środkowego napastnika

1

uwielbiam Karima.... jak w nfl, nba są organizowane mecze gwiazd, to jakby tak stworzyc taki mecz w piłce noznej, Benzema musi tam być

0

tak całkowicie odbiegając od tego co grają( a raczej próbują) grać w Barcelonie: kto wg was był lepszy: Denis w Villareal, czy Gomes w Valencii( grającego jako ofensywny pomocnik)?

2

Intercontinental Bayer!!! oraz mali ludzie, wielkie nieba

1

w plenerze w lato, lub na miasteczku to kazde :D a tak na serio to zadne piwo nie ma startu do Perły :D okocim i kasztrlan tez dobre, zreszta jak wszystkie

5

Dzieki Montpellier czy jak to sie tam pisze

4

Niemców to jeszcze w hokeju nie widzieli.... Gdzie ich jeszcze nie bylo?

44

ile ja bym dał, żeby ten przepłacony, przefarbowany piłkarz grał u boku Busquetsa i Iniesty... Wolę jedengo takiego Pogbę, niż Paulinho, Gomesa, Rafinhe i Denisa razem

0

Ale jezeli bramkarz kilka razy musi wybijac przed siebie, to znaczy ze przeciwnik stosowal pressing, takze ciezko mówic o autobusie

2

Ja mozna pisac ze Chelsea postawila autobus, skoro mieli 2 slupki, kilka groznych akcji, i ter Stegen 5-6 razy byl mocno naciskany??? Trzeba przyznac ze Barcelona nie ma pomyslu na gre oprócz podania do Messiego i niech cos zdziała. Wczoraj Chelsea przewyzszala nas pod kazdym względem, i niezasluzylismy na remis

0

Dembele, Gomes i Denis***** stoja zamiast sie rozgrzewac..... Co Valverde ma w glowie????? Dembele powinien wejsc w 60min

3

Zablokować Messiego i taktyka Valverde nie ma sensu

8

To bylo do przewidzenia. Polegamy tylko na Messim i na tym polega ta taktyka Valverde od poczatku sezonu. Nie, to nie pisze w emocjach, od poczatku sezonu na tym to polega.

2

Brawo Perez :D mlodziezowka wygrywa

0

Czemu na nsport mam skrot City va Basel a nie młodzieżowa LM?

0

chyba tylko MS w lotach no i letnie grand prix ale to juz dodatek

4

a no to nie wiedzialem, moj blad :/

5

no jezeli jutro zagra Gomes to bedzie znaczylo jakim sprawiedliwym czlowiekiem jest Valverde, widzi w jak koszmarnej formiej jest Bakayoko i by wyrównać szansę da zagrać Gomesowi... to jest piłkarskie fair play

0

ta eurowizja to jest takie bydlo, ze popek by sie odnalazł idealnie

0

jezeli w Chelsea zagra Bakayoyko to jego walka z Gomesem byłaby truskawką na torcie

0

Ja nie mowie juz o samych medalach. Ale zeby kazdy byl w ostatnich dziesiątkach?? Tras narciarskich tez nie mieliśmy a kilka lat mielismy medale

0

Wiedzialem, ze oprocz skoczkow szans na medal nie ma.... Ale ludzie? 40Mln kraj z takimi "sportowcami"?? Wiem ze latwo mowic, ale polscy olimpijczycy prezentuja sie na poziomie krajów, które nigdy sniegu nie widziały. Co eliminacje to porazka, a jak ktos cudem przejdzie eliminacje to "pokazuje forme" w zawodach

0

Co oznacza na fortunie ta podwojna szansa np. 1-1? Moze ktos to wytlumaczyc na podstawie jakiegos meczu?

0

nie

0

pewnie Paulinho

1

Real vs PSG gralo w srode wieczorem, ale i tak tematem nr1 chyba na La Rambli jest serial "Dom z papieru". Kto by sie spodziewal... Ten serial to musi byc kozak

15

To byl sarkazm. Najwyrazniej nie pamiętasz jednego, opetanegi uzytkownika, ktory kilka dni pisal tylko o nim.

3

Ogladajac Napoli ewidentnie widac brak Jorginho- tego gnielanego pomocnika, ktorego Barca powinna kupic zamiast tego slabego Coutinho:D

0

Z jaka kwestią?

0

nooo juz to jest mocny kandydat do walki roku :D mam takie wrażenie, że Okada to i by z Slaterem zrobił dobrą walkę... a Osprey za kilka lat napewno będzie najlpeszy na świecie, razem z Scurll

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?