FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
skład idealny, ale jezeli przy Albie, Dembele, Coutinho i Messim zobacze Luisa na lewym skrzydle to chyba z wątpie w sens środkowego napastnika
1
uwielbiam Karima.... jak w nfl, nba są organizowane mecze gwiazd, to jakby tak stworzyc taki mecz w piłce noznej, Benzema musi tam być
0
tak całkowicie odbiegając od tego co grają( a raczej próbują) grać w Barcelonie: kto wg was był lepszy: Denis w Villareal, czy Gomes w Valencii( grającego jako ofensywny pomocnik)?
2
Intercontinental Bayer!!! oraz mali ludzie, wielkie nieba
1
w plenerze w lato, lub na miasteczku to kazde :D a tak na serio to zadne piwo nie ma startu do Perły :D okocim i kasztrlan tez dobre, zreszta jak wszystkie
5
Dzieki Montpellier czy jak to sie tam pisze
4
Niemców to jeszcze w hokeju nie widzieli.... Gdzie ich jeszcze nie bylo?
44
ile ja bym dał, żeby ten przepłacony, przefarbowany piłkarz grał u boku Busquetsa i Iniesty... Wolę jedengo takiego Pogbę, niż Paulinho, Gomesa, Rafinhe i Denisa razem
0
Ale jezeli bramkarz kilka razy musi wybijac przed siebie, to znaczy ze przeciwnik stosowal pressing, takze ciezko mówic o autobusie
2
Ja mozna pisac ze Chelsea postawila autobus, skoro mieli 2 slupki, kilka groznych akcji, i ter Stegen 5-6 razy byl mocno naciskany??? Trzeba przyznac ze Barcelona nie ma pomyslu na gre oprócz podania do Messiego i niech cos zdziała. Wczoraj Chelsea przewyzszala nas pod kazdym względem, i niezasluzylismy na remis
0
Dembele, Gomes i Denis***** stoja zamiast sie rozgrzewac..... Co Valverde ma w glowie????? Dembele powinien wejsc w 60min
3
Zablokować Messiego i taktyka Valverde nie ma sensu
8
To bylo do przewidzenia. Polegamy tylko na Messim i na tym polega ta taktyka Valverde od poczatku sezonu. Nie, to nie pisze w emocjach, od poczatku sezonu na tym to polega.
2
Brawo Perez :D mlodziezowka wygrywa
0
Czemu na nsport mam skrot City va Basel a nie młodzieżowa LM?
0
chyba tylko MS w lotach no i letnie grand prix ale to juz dodatek
4
a no to nie wiedzialem, moj blad :/
5
no jezeli jutro zagra Gomes to bedzie znaczylo jakim sprawiedliwym czlowiekiem jest Valverde, widzi w jak koszmarnej formiej jest Bakayoko i by wyrównać szansę da zagrać Gomesowi... to jest piłkarskie fair play
0
ta eurowizja to jest takie bydlo, ze popek by sie odnalazł idealnie
0
jezeli w Chelsea zagra Bakayoyko to jego walka z Gomesem byłaby truskawką na torcie
0
Ja nie mowie juz o samych medalach. Ale zeby kazdy byl w ostatnich dziesiątkach?? Tras narciarskich tez nie mieliśmy a kilka lat mielismy medale
0
Wiedzialem, ze oprocz skoczkow szans na medal nie ma.... Ale ludzie? 40Mln kraj z takimi "sportowcami"?? Wiem ze latwo mowic, ale polscy olimpijczycy prezentuja sie na poziomie krajów, które nigdy sniegu nie widziały. Co eliminacje to porazka, a jak ktos cudem przejdzie eliminacje to "pokazuje forme" w zawodach
0
Co oznacza na fortunie ta podwojna szansa np. 1-1? Moze ktos to wytlumaczyc na podstawie jakiegos meczu?
0
nie
0
pewnie Paulinho
1
Real vs PSG gralo w srode wieczorem, ale i tak tematem nr1 chyba na La Rambli jest serial "Dom z papieru". Kto by sie spodziewal... Ten serial to musi byc kozak
15
To byl sarkazm. Najwyrazniej nie pamiętasz jednego, opetanegi uzytkownika, ktory kilka dni pisal tylko o nim.
3
Ogladajac Napoli ewidentnie widac brak Jorginho- tego gnielanego pomocnika, ktorego Barca powinna kupic zamiast tego slabego Coutinho:D
0
Z jaka kwestią?
0
nooo juz to jest mocny kandydat do walki roku :D mam takie wrażenie, że Okada to i by z Slaterem zrobił dobrą walkę... a Osprey za kilka lat napewno będzie najlpeszy na świecie, razem z Scurll