FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ogladałem jak każdy inny od 10lat
1
ten argument, ze sie starał...........Ludzie- w przypadku pomocnika argument, ze się starał i stosował pressing to jest psi obowiązek a nie wyróżnienie
0
przecież to własnie Gomesa kilka razy przestawili jak dziecko.... jakby ważył 20 kg mniej
0
już w czasie meczu widziałem kilka komentarzy typu: "podoba mi się gra Gomesa dzisiaj". Zagrał 30min, do tych co tak pisali, niech wskażą 2 dobre jego zagrania.( podanie na 2m do Messiego, czy Suareza nie liczę)
8
Paulinho wypoczety to jednak byczek jest
2
Nominacja do Oskara- Film"Kanał"; reżyser-Valverde-; scenarzysta- Courtois; rola pierwszoplanowa- Leo Messio
0
I te komentarze, ze tp bedzie jego mecz xddd jego mecz- odc 163
1
Ten skolina to chyba nie wiadomo skad sie wziął
37
Pique prawie stracil zeby, a tamci mowia ze dodal od siebie
0
Ale Dembele to teraz za*****bal
0
Nie podoba mi sie ogolnie gra Barcelony pod wodza Valverde, ale jedna rzecz w tym sezonie jest genialna. Asekuracja- kosmos, mistrzostwo
1
Kiedy oni zauważa ze Willian umie strzelic z dystansu????????
0
Rakitic to jedyna maszyna, ktora gra w La Liga. Ale Valverde z niego wycisnąl
0
ale Paco nie wejdzie, bo jest niżej w hierarchi niz Vidal i Gomes
0
ale nasza ławka to rozwala :D przy niekorzystnym wyniku nikt nie jest wstanie wejść i dać gwarancję. Paco jedyny, ale Valverde mu nie ufa
1
zapewne 4-4-2 z Iniestą i Dembele na skrzydłach
1
czy na tym C+ zaczną gadać o hicie tego etapu czy cały czas będą mówili o ewentualnej fecie Bayernu???
1
Buffon to juz tylko marka, popełnia mnóstwo błędów. Allidon, czy Szczęsny są juz lepsi
7
Banego to jest dziwny pilkarz. W jednym meczu przeciwko ManU, a nawet z nami czy Realem potrafi grac kosmos, by za 3 dni z Malaga byc najgorszym na boisku. Szkoda, ze nie trafil w młodości na jakiegos wybitnego trenera
0
hodowla jedwabników podobno lepsza
0
ja to miałem wrażenie, ze on 20x miał wogóle piłke przy nodze
0
ale co ma do tego, które miejsce zajmował w hierarchi?? przecież to nasz piłkarz był. Nie powinniśmy tutaj na niego narzekać i smiać się, bo to nasz piłkarz był
0
noo także sam wiesz, że może i na niego gwizdy by pomogły; skoro przez 1,5 sezonu brawa na zachęte nie pomogły
0
xDD jeżeli nie chcesz brać udziału w tej "g*wno burzy" to po prostu olej to. La Rambla jest od wyrażania swoich poglądów to i ja mam takie prawo.
1
te jego legendarne jak smok wawelski strzały życia i mecze przebudzenia. Rok temu na studiach profesorek mówił nam, ze jeżeli pieniadze i pochwały nie motywują pracownika, to może trzeba go postraszyc i zganić- może w jego przypadku kilka gwizdów i wyzwisk też pomoże??
1
hmmmm to dlaczego np Douglas był tutaj poniżany i wyśmieszany jak był w kadrze? Przecież był naszym piłkarzem, prezentujący podobny poziom do Gomesa
2
po pierwsze nie napisałem słowa o Denisie. Po drugie- w przeciwieństwie do Gomesa umie jednak zrobić coś w ofensywie. Po trzecie- tak myśle, wiem, że dla 99% to jest niezrozumiałe, ale dla mnie taka opcja( robienie ofiary, wzbudzenie litości) jest nawet zrozumiała
7
mam dziwne wrazenie, ze robi z siebie ofiare, tylko po to by ludzie się go mniej czepiali. Tak wiem, zostanę za to nieźle zniszczony tutaj, ale takie jest moje zdanie( moze dlatego, że juz mam dość widzenia jego na boisku)
23
trenera z Realu wyciągniesz, Realu z trenera nigdy
0
ale Seville to się zawsze super ogląda. Nigdy mnie ich mecze nie nudzą