FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale bym chcial by dzisija Denis dostal min 20min
1
Nie mozna posac czarny koń bo Fifa pozwoe Cie o rasizm
0
Jezeli przy Kompanym, Otamendim i Laporte strzelil głową Mane to tylko pokazuje poziom obrony City w dzisiejszym meczu
0
Bo pisze prawdę? Messi ma juz chyba 16 strat.
0
Poprawione
1
Niech Dembele wejdzie za Messiego bo dzisiaj jest żałosny. Zachowuje sie jakby chciał udowodnic wyższość nad Ronaldo. Tyle strat to Neymar nie zaliczal
0
Oprocz obrońców i Suareza, ktory sie stara i biega jak głupi to nikogo nie mozna pochwalic za gre w ofensywie. Messi najgorszy i wiem co pisze
1
Messi strasznie indywidualnie...
1
Semedo oprocz tego ewentualnego karnego najlepszy na boisku.
0
Czoooo ten liverpool...
2
Salah ze spalonego.
0
No trafil w nogi Dzeko, ktory yo wykorzystał
1
Dzeko czekal na kontakt, ale Semedo faulowal i to nie podlega dyskusji
4
no przecież gdyby nie jego przywiązanie do barw klubowych to Real nie wałczyłby teraz o De Gea czy Allisona tylko właśnie o Malarza, no ale Perez wie, że wyciągnięcie go z Legii jest niemożliwe
0
Mieliśmy farta w losowaniu, dlatego liczę, że załatwimy dwumecz dzisiaj, i Valverde nie wprowadzi swojej taktyki pod tytułem- wygrywamy 1-0 to się cofamy
15
zawsze mówiłem, że Malarz to najbardziej niedoceniany bramkarz świata
0
Lalka, Makbet i Ludzie Bezdomni- wszystkie przeczytałem długie streszczenie, a nie wazne od tematu rozprawki zawsze znajdywałem jakiś argument w tych książkach; Król Edyp też ma wiele wątków
9
Xddd
3
Ale na La Rambli bedzie spokoj jak Ronaldo zakonczy karierę... O czym będzie tu 2518 wpisów dziennie?
1
Busi też ma mecze, w których na własnej połowie traci piłke 5 razy
0
Dybala gowniarz
12
Dybala glupia symulka, tylko czemu nikt nigdy Ronaldo nie da kartki za symulowanie?
0
No jeszcze nic... Ale mowie ogolnikowo
29
Myslalem, ze nie bedzie pilkarza, ktorego tak znienawidze jak Figo, ale morda Casemiro.... Jest chyba jeszcze gorsza
0
Dybala w takich meczach musi to strzelić. Zdecydowanie za dlugo czekał
0
Ale wejscie, segment mowiony, walka, to vo po walce by sie wydarzylo... To ny zajelo min 50min.. Juz lepiej dac to zawodnikom, ktorzy zasluguja na to roczną pracą
0
Wgl do czego to doszlo ze w weekend Wrestlemani ta gala bedzie zdecydowanie najgorsza. ROH, NXT i nawet impaxt vs lucha na 100% beda lepsze
0
Oby nie. Bo wtedy inne walki by zostaly skrocone o kilka minut, a po za tym sama walka byłaby po prostu slaba ringowo
2
oby, bo Tottenham obok City jest najładniej grającą druzyna w Anglii
0
Przez ostatniw 10 lat ogladalem 3 walkk i kazda byla fatalna, wiem kiedyś to bylo :D