1

Ale bym chcial by dzisija Denis dostal min 20min

1

Nie mozna posac czarny koń bo Fifa pozwoe Cie o rasizm

0

Jezeli przy Kompanym, Otamendim i Laporte strzelil głową Mane to tylko pokazuje poziom obrony City w dzisiejszym meczu

0

Bo pisze prawdę? Messi ma juz chyba 16 strat.

0

Poprawione

1

Niech Dembele wejdzie za Messiego bo dzisiaj jest żałosny. Zachowuje sie jakby chciał udowodnic wyższość nad Ronaldo. Tyle strat to Neymar nie zaliczal

0

Oprocz obrońców i Suareza, ktory sie stara i biega jak głupi to nikogo nie mozna pochwalic za gre w ofensywie. Messi najgorszy i wiem co pisze

1

Messi strasznie indywidualnie...

1

Semedo oprocz tego ewentualnego karnego najlepszy na boisku.

0

Czoooo ten liverpool...

2

Salah ze spalonego.

0

No trafil w nogi Dzeko, ktory yo wykorzystał

1

Dzeko czekal na kontakt, ale Semedo faulowal i to nie podlega dyskusji

4

no przecież gdyby nie jego przywiązanie do barw klubowych to Real nie wałczyłby teraz o De Gea czy Allisona tylko właśnie o Malarza, no ale Perez wie, że wyciągnięcie go z Legii jest niemożliwe

0

Mieliśmy farta w losowaniu, dlatego liczę, że załatwimy dwumecz dzisiaj, i Valverde nie wprowadzi swojej taktyki pod tytułem- wygrywamy 1-0 to się cofamy

15

zawsze mówiłem, że Malarz to najbardziej niedoceniany bramkarz świata

0

Lalka, Makbet i Ludzie Bezdomni- wszystkie przeczytałem długie streszczenie, a nie wazne od tematu rozprawki zawsze znajdywałem jakiś argument w tych książkach; Król Edyp też ma wiele wątków

9

Xddd

3

Ale na La Rambli bedzie spokoj jak Ronaldo zakonczy karierę... O czym będzie tu 2518 wpisów dziennie?

1

Busi też ma mecze, w których na własnej połowie traci piłke 5 razy

0

Dybala gowniarz

12

Dybala glupia symulka, tylko czemu nikt nigdy Ronaldo nie da kartki za symulowanie?

0

No jeszcze nic... Ale mowie ogolnikowo

29

Myslalem, ze nie bedzie pilkarza, ktorego tak znienawidze jak Figo, ale morda Casemiro.... Jest chyba jeszcze gorsza

0

Dybala w takich meczach musi to strzelić. Zdecydowanie za dlugo czekał

0

Ale wejscie, segment mowiony, walka, to vo po walce by sie wydarzylo... To ny zajelo min 50min.. Juz lepiej dac to zawodnikom, ktorzy zasluguja na to roczną pracą

0

Wgl do czego to doszlo ze w weekend Wrestlemani ta gala bedzie zdecydowanie najgorsza. ROH, NXT i nawet impaxt vs lucha na 100% beda lepsze

0

Oby nie. Bo wtedy inne walki by zostaly skrocone o kilka minut, a po za tym sama walka byłaby po prostu slaba ringowo

2

oby, bo Tottenham obok City jest najładniej grającą druzyna w Anglii

0

Przez ostatniw 10 lat ogladalem 3 walkk i kazda byla fatalna, wiem kiedyś to bylo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?