FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Troche tęsknię za tymi Szybkimi, gdzie byli jeszcze reaaliatyczni. W 9 części pewnie zmienia uklad planetarny w galaktyce
0
Ale mowie na lawce, jezeli zachowuje sie bezczelnie i arogancko wobec sedziego bocznego, to wtedy zostaje wywalony jak trenerzy, ktorzy pyskuja, patrz: dzisiaj Simaone
0
Co myslicie o twj zasadzie, ze zawodnik otrzymujący czerwoną kartkę musi zejść do szatni? Dla mnie to absurd, czemu nie mkze zostac na ławce?
8
Gdzie byla niesprawiedliwość?
0
nie mogę edytować, ale jak przeczytałem to ponownie to zrozumiałem niejasność mojej wypowiedzi
0
no tytułem filmu, którego widziałem zwiastun i był całkiem ok, ale wiadomo jak to jest z zwiastunami, że pokazują wszystko to co najlepsze
0
ale czy komede " w straym, dobry stylu" polecacie? :D moze zle sie wyraziłem. A Twoja prpozycja to klasyk i juz dawno obejrzane :D
4
pewnie widzi jak w ostatnich latach stawia się na młodzież u nas
0
w starym, dobrym stylu- polecacie komedię tą na rozluźnienie i odstresowanie? :D
0
ja bym ustawil kolejność: Pique, ter Stegen, Messi, Busquets. Wiem, że troche kontrowersyjnie, ale kapitan powinien mieć te przyslowiowe "jaja" i w razie konieczności obronić kolegów, zmotywować ich w ciezkich sytuacjach
1
Ostatnie wystepy Roberto( nie liczac finalu PK) pokazują ze nie zasluguje na ławkę. Zasluguje na miejsce na trybunach
2
z tak fatalną obroną w Rzymie wystarczyło dać szansę im się pomylić, no ale geniusz taktyczny Valverde nakazał nie wychodzić z własnej połowy
0
Co to jakieś kolejne pimp my ride?
0
zna ktoś jakies strony internetowe, na których znajdę informacje po polsku na temat największych giełd towarowych na świecie? historia, kursy, sposób funkcjonowania itp. bardzo proszę o pomoc
1
Valverde ma tylko wyniki. Zabił on wszystko z czym Barcelona był utożsamiana od 10 lat
0
Ma ktos bramke Munira z pierwszego finalu mlodziezowej LM z polskim komentarzem
11
Puiq to geniusz mały. Co sie urywa jednym dotknięciem piłki
8
Narazie nasi zdecydowanie lepsi
0
Munir zasluguje, by chociaz dostac szanse w presezonie. Poziomem od Paco za bardzo nie odstaje, a za Paco mozna by zarobic te 25-30mln
0
szkoda, ze te finaly młodzieżówki są na tak małym stadionie co roku. na jakich zawodników z naszych polecacie zwrócic uwage? oprocz Ruiza i Puiq
6
chcesz kupić kochance prezent(zegarek) i ma podobną grubość dłoni do niej i zapytaj się jaki ma rozmiar
0
czy jest możliwość w wordzie usunąć wszystkie hiperłącza naraz?
0
dopiero po MS będą przegladać oferty?? jak tam zaprezentuje swój poziom to nawet do Chin ani MLS go nie sprzedamy
30
Dopiero teraz zaczalem ogladac wczorajszy mecz- Cillesen geniusz przy pierszym golu, moze przy takiej lini pomocy warti dac mu szanse na pozycji rozgrywającego
0
jak Monte Carlo to zgaduje, że na mączce?
0
teraz nie będe jak glupi sprawdzał, ale ide o zakład, ze jak napisałem to 30 marca 2018, 18:32 to tego pytania nie bylo na La Rambli wczesniej przez tydzień. i jestem tez pewien, ze do rozpoczecia meczu pytania jakie przedstawiłem na początku pojawią sie jeszcze kilkanascie razy
0
Selby i ten jego wyrafinowany styl gry. Nie wiem, ale mam wrazenie, ze on psychicznie niszczy rywali jeszcze przed rozpoczęciem gry.
0
sam napisałem, ze zadałem tutaj kilka pytań, ja tego nie kwestionuje. Ale pytania o transmisje są prawie codziennie i naprawdę tak ciężko jest sobie zapisać w zakładce? Codzienne te same pytania, w dniu meczu wystarczy zjechać 5 postów nizej i ma się to samo pytanie i juz odpowidz do niej, ale po co, jeszcze raz ktos zapyta się o to
0
Sam kilka razy zadawalem tutaj glupie pytania, ale czy za kazdym razem musza pojawiac sie tutaj pytania typu: gdzie mecz? Gdzie na internecie? Gdzie wykupić?
0
ale zakladamy, ze wszystko mam zaaktualizowane. ale wtedy to chyba troche mniej?