1

Troche tęsknię za tymi Szybkimi, gdzie byli jeszcze reaaliatyczni. W 9 części pewnie zmienia uklad planetarny w galaktyce

0

Ale mowie na lawce, jezeli zachowuje sie bezczelnie i arogancko wobec sedziego bocznego, to wtedy zostaje wywalony jak trenerzy, ktorzy pyskuja, patrz: dzisiaj Simaone

0

Co myslicie o twj zasadzie, ze zawodnik otrzymujący czerwoną kartkę musi zejść do szatni? Dla mnie to absurd, czemu nie mkze zostac na ławce?

8

Gdzie byla niesprawiedliwość?

0

nie mogę edytować, ale jak przeczytałem to ponownie to zrozumiałem niejasność mojej wypowiedzi

0

no tytułem filmu, którego widziałem zwiastun i był całkiem ok, ale wiadomo jak to jest z zwiastunami, że pokazują wszystko to co najlepsze

0

ale czy komede " w straym, dobry stylu" polecacie? :D moze zle sie wyraziłem. A Twoja prpozycja to klasyk i juz dawno obejrzane :D

4

pewnie widzi jak w ostatnich latach stawia się na młodzież u nas

0

w starym, dobrym stylu- polecacie komedię tą na rozluźnienie i odstresowanie? :D

0

ja bym ustawil kolejność: Pique, ter Stegen, Messi, Busquets. Wiem, że troche kontrowersyjnie, ale kapitan powinien mieć te przyslowiowe "jaja" i w razie konieczności obronić kolegów, zmotywować ich w ciezkich sytuacjach

1

Ostatnie wystepy Roberto( nie liczac finalu PK) pokazują ze nie zasluguje na ławkę. Zasluguje na miejsce na trybunach

2

z tak fatalną obroną w Rzymie wystarczyło dać szansę im się pomylić, no ale geniusz taktyczny Valverde nakazał nie wychodzić z własnej połowy

0

Co to jakieś kolejne pimp my ride?

0

zna ktoś jakies strony internetowe, na których znajdę informacje po polsku na temat największych giełd towarowych na świecie? historia, kursy, sposób funkcjonowania itp. bardzo proszę o pomoc

1

Valverde ma tylko wyniki. Zabił on wszystko z czym Barcelona był utożsamiana od 10 lat

0

Ma ktos bramke Munira z pierwszego finalu mlodziezowej LM z polskim komentarzem

11

Puiq to geniusz mały. Co sie urywa jednym dotknięciem piłki

8

Narazie nasi zdecydowanie lepsi

0

Munir zasluguje, by chociaz dostac szanse w presezonie. Poziomem od Paco za bardzo nie odstaje, a za Paco mozna by zarobic te 25-30mln

0

szkoda, ze te finaly młodzieżówki są na tak małym stadionie co roku. na jakich zawodników z naszych polecacie zwrócic uwage? oprocz Ruiza i Puiq

6

chcesz kupić kochance prezent(zegarek) i ma podobną grubość dłoni do niej i zapytaj się jaki ma rozmiar

0

czy jest możliwość w wordzie usunąć wszystkie hiperłącza naraz?

0

dopiero po MS będą przegladać oferty?? jak tam zaprezentuje swój poziom to nawet do Chin ani MLS go nie sprzedamy

30

Dopiero teraz zaczalem ogladac wczorajszy mecz- Cillesen geniusz przy pierszym golu, moze przy takiej lini pomocy warti dac mu szanse na pozycji rozgrywającego

0

jak Monte Carlo to zgaduje, że na mączce?

0

teraz nie będe jak glupi sprawdzał, ale ide o zakład, ze jak napisałem to 30 marca 2018, 18:32 to tego pytania nie bylo na La Rambli wczesniej przez tydzień. i jestem tez pewien, ze do rozpoczecia meczu pytania jakie przedstawiłem na początku pojawią sie jeszcze kilkanascie razy

0

Selby i ten jego wyrafinowany styl gry. Nie wiem, ale mam wrazenie, ze on psychicznie niszczy rywali jeszcze przed rozpoczęciem gry.

0

sam napisałem, ze zadałem tutaj kilka pytań, ja tego nie kwestionuje. Ale pytania o transmisje są prawie codziennie i naprawdę tak ciężko jest sobie zapisać w zakładce? Codzienne te same pytania, w dniu meczu wystarczy zjechać 5 postów nizej i ma się to samo pytanie i juz odpowidz do niej, ale po co, jeszcze raz ktos zapyta się o to

0

Sam kilka razy zadawalem tutaj glupie pytania, ale czy za kazdym razem musza pojawiac sie tutaj pytania typu: gdzie mecz? Gdzie na internecie? Gdzie wykupić?

0

ale zakladamy, ze wszystko mam zaaktualizowane. ale wtedy to chyba troche mniej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?