0

Brak Mierzejewskiego i obecnosc Peszko to jest jakis niesmaczny żart

9

brak występu Dembele w el clasico zwiększa wątpliwości co do przyszłosci Valverde

0

Bo Semedo w porównaniu z wymienioną 4 wypada narazie po prostu słabo i dlatego Roberto u nas gra. A Rakitic i Busi graja bo taki jest system "rotacji" u Valverde, chociaz rotacje to za duze słowo

0

Carvalaj, Odriozola, Juanfran i Azpillicueta- z calym szacunkiem, ale Roberto nie ma do nich podjazdu

3

A my nadal nie widzieliśmy powtórki jak Suarez w pierwszej polowy najprawdopodobniej byl faulowany w polu karnym

1

Nienawidzę mordy Casemiro ale dzisiaj liczba jego CZYSTYCH odbiorow jest imponująca

2

Ale to El Clasico jest dziwne :D

0

Ale na kontry idealny?

1

Po co wpuscic Dembele lub Denisa xd najlepiej Paulinho ktory ostatni dobry mecz rozegrał w grudniu. Juz bardziej rozumialem zmianu Smudy na Euro 2012 niz te zmiany Valverde

2

Hernandez x2 to potwierdza swoje genialne zdolnosci sędziowskie... Gosc powinien sedziowac 4 lige okregowa Atlantydy

0

Ale wtedy bedzie w 100%

1

Czyli kolejna zmiana w 80min, kiedy to wejdzie kolejny pilkarz box to box Paulinho, i wtedy zobaczymy w 100% Barcelone Valverde, czyli zero pressingu, dziury w srodku pola, zero polotu i zero zaangażowania

3

****** serio za Coutinho??? No jezeli ustawia go na idiotycznej pozycji, w idiotycznym 4-4-2 to nie dziwne ze chlopak sobie slabo radzi. Valverde.....

0

Dzieki za uargumentowanie xddd

0

Semedo powinien wejsc za Messiego. Mozna smiac sie z Ronaldo ale on strzela gole i motywuje kolegów, a Messi dzisija to calkowicie niedopuszczalna gra.

1

Czerwo dla Roberto oczywiste, ale brak czerwonej dla Bale? Atak od tylu, wyprostowana noga, bez szansy na pilke, w lydke...

0

Messi to chyba dzisiaj oprocz Valverde najgorszy nasz punkt na Camp Nou

0

Ale Real dominuje w środku pola... Jezeli yo 4-4-2 nie daje nawet kontroli nad środkiem boiska to jaki jest inny sens tej formacji?

1

Alba dziecinne zachowanie, za to brawa dla Modricia, większość pilkarzy by sie wywrocila i udawala uderzenie w głowę

0

Coutinho od razu zrozumial filozofię FCB, ale wystawianie go jako prawego pomocnika...idiotyczna i wgl dla mnie nie zrozumiala decyzja

3

Ciekawe czy był tam karny na Suarezie, bo powtorki nie było

0

Cudeńko akcja.

1

ale czy naprawdę mając w składzie Inieste, Messiego, Suareza, Coutinho i Dembele można grać az tak brzydko?? Rozumiem styl do stycznia, gdy nie było Coutinho i Dembele był kontuzjowany, ale teraz nasza gra powinna porywać, a jedynie usypia

0

Noo maaa. Gosc za kilka lat, jezeli glowa będzie zdrowa, bedzie genialny

0

Oglądam regularnie rugby przez 8lat i nigdy czegos takiego nie widziałem na zywo. Chyba kojarzę z YT ten fragment ale to jedyna taka sytuacja.

2

Neymar to najszybciej w Tokio wyląduje

0

przynajmniej jest regularnie powoływany i jednak gra dosyć czesto jak na swój wiek. U nas to ejst absolutnie nie do wyobrazenia by młodzież była powoływana

0

Prawdziwy szacunek do rywala to jest w rugby. Najlepsza dyscyplina i do ogladania i uczenia sie szacunku do rywala

0

Semedo zrównoważony? Może po tylu latach z Alvesem nie umiem dostrzec u NElsona takiego potencjału jak reszta, ale dla mnie on nigdy nie będzie jednym z najlepszych PO, obym się mylił

0

czytałem dzisiaj o nim, ale boję się włączać, bo pewnie cały czas jest o Lewym a o klasyku 5min zapewne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?