FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
ja go doskonale rozumiem. Gramy brzydszy futbol niz 16 drużyna 3ligi angielskiej w większości meczy. Dosłownie w 3-4 meczach było widać naszą przewagą taktyczną niż rywal. Wyobraźmy sobie ten sezon, gdyby Messi i ter Stegen nie grali tak jak grali w pierwszej polowie sezonu
0
no Suarez i Mina to tak o kilka stopni za wysoko
1
po dzisiejszym meczu Mina, Alba, Semedo, Busquets i Suarez nie powinni dostać ocen, chyba że w skail -10 -0
23
Denis to powinien dla Realu grac, bo jakos dośrodkowan ma na genialnym poziomie
21
Luis to chyba nie zostalby zmieniony nawet gdyby dostał otwartwgo zlamania nogi z wybiciem 4 palcow u nogi
0
Denis blagam wejdz już, ale wróć. To Valverde czyli jeszcze 30min do zmiany xd
1
Busquets w teori nie zawinil, ale ja hulajnoga bez kółek do tyłu szybciej wracam niznon w tej akcji
0
Pilkarze jakich narodowości strzelali dla Barcelony hat-tricka? Brazylia, Argentyna, Urugwaj, Hiszpania, Francja?
1
Denis od poczatku drugiej polowy za Busquetsa i Ivan na DM
4
Busi znowu pokazal swoj kunszt w tym sezonie
0
Serioooooo???
0
Vermaelen zmiana
0
Hahaha takie samoboje tylke w ekstraklasie
0
Pewnie to on flagi podpalił
0
Licze na chociaż 30min dla Denisa
0
czemu Carlitos dzisiaj nie gra i nawet go nie ma na ławce?
0
a ilość strat? pytam z ciekawosci
0
noo ale mówimy o teraźniejszości. A teraz Alli jest jeszcze poziom niżej niz Silva i GUndogan
1
a ja powiem, że Eriksen. Dlaczego? Myśle, ze przy porównaniu takich pilkarzy, należy również wziąć pod uwagę z kim grają. Pomimo, ze jestem wielkim fanem Kogutów, City ma taki skład ze tam znacznie łatwiej wykręcić takie liczby. Grać w pomocy z Gundoganem czy Davidem Silvą, i mieć po bokach Bernardo Silve, Sane czy Sterlinga jest duzym przywilejem, przy którym Eriksen wypada blado, bo z całym szacunkiem, ale Son, Wanyama, Alli czy Lamela to poziom niżej.
1
Najlepszy siatkarz na swiecie w naszych barwach.
0
szkoda, ze Kane doznał kontuzji bo walka między nimi o piłkarza sezonu w PL mogła być bardzo ciekawa
2
robić z siebie geniusza zbrodni i hooligana i pisać "sreal" #niemampytań
11
niech chociaż raz Valverde postawi na Denisa po 5msc od początku. Gość ostatnio co wchodzil to nie zawodził, Po zapewnieniu mistrzostwa powinien grać w każdym meczu kilkadziesiąt minut, a nawet nie był powoływany
8
Samper już kariery w Barcelonie nie zrobi, talent i potencjał miał, ale trafił na złych trenerów w Barcelonie, którzy nie dawali mu szans, ostatnie 2-3 lata stracił w szpitalach lub na ławce rezerwowych
0
Najlepszy i tak byl Arturitoooo :D
1
nie daje im szans na poziomie Francji czy Hiszpanii, ale przy szczęściu 1/2finału wg mnie spokojnie mogą zajść
0
czy 2 kluczowe podania na 85min to dobrze?? Patrząc, ze nasza pomoc kuleje całkowicie, jest bardzoooo mało kreatywna to raczej ta statystyka budzi więcej niepokoju, niż zadowala
2
oo wielkie dzięki
4
Na mundialu w 2014 też nikt nie dawał szans Argentyny bo mówili, że mają słabego trenera, ze Sabella daje sobie wchodzić piłakrdzom na głowę, ze za dużo mogą, a dotarli do finału i to własnie obrona była ich największą bronią, także teraz nie ma co ich skreslac
0
jaki tytuł nosił film, wktórym na samym początku aktor Edward Norton( lub aktor podobny do niego) na samym początku filmu udaje chorego i gada z jakimś gościem, a potem ustalają jakis plan kradzieży?