0

nieee no skoro tak mówisz to juz mnie nie ma.... napisz cos wiecej z czym masz problem, bo tu nie wesołe poranki w telewizji by jakies zagadki rozwiązywać

0

sprzedać jak najszybciej Suareza i Coutinho, a jeszcze ten fatalny transfer, czy powrót z wypozyczniea, Pique....dramat. Eriksen ma lepsze podania i przegląd pola niż Thiago i Verratti razem wzięci

0

rozgrywającyh też by sie mnostwo znalazlo, ktorzy w wieku 23 lat juz decydowali o grze swojej druzyny

0

to dużo się nie pomyliłem, biorąc pod uwagę srednią ilość dni straconych przez obie kontuzje, a tez warto zaznaczyc, że jak był zdrowy to nie grał zbyt wiele

0

kto tu pisze o Messim? Chyba każdy kto interesuje się futbolem jest w stanie wymienić bez zastanowienia 40 graczy, którzy w wieku 23 lat są kluczowymi zawodnikami lub waznymi ogniwami swoich drużyn. Ale taki Xavi to chyba jeden z nielicznych piłkarzy co tak późno się rozwinęli, mamy czekać, aż Samper moze kiedys blysnie?

0

a nie dostał przypadkiem 2 kontuzji, które wykluczały go na min 4-5msc?

1

23 letni piłkarz to już nie młodzież, tylko już powinien być w pełni ukształtowanym piłkarzem. Ja jestem jednym z pierwszych co chcą La Masie w pierwszym składzie, wolalem 3-4 piłkarzy z rezerw pod koniec sezonu niz możliwy sezon bez porazki w lidze.

6

już tajmy spokój z tym Samperem. Potencjał miał ale 4-5 lata temu. Obecnie ma 23 lata i od 3 lat jest kontuzjowany częsciej niż Bale, Reus i Vermaelen.

2

nie jestem fanem NBA, ale w tym roku zdecydowalem sie ogladac po 1-2 kwarty półfinałów i finału i ten komentator często mówi, ze rzut lub gracz jest transmisyjny. CO to znaczy? Coś w stylu spektakularny?? Moze i dla wielu głupie pytanie ale byłbym wdzieczny za odpowiedz

26

myśle, ze półfinały rok temu były znacznie ciekawsze, teraz jednak trochę łatwiej wytypować faworytów

0

Hart to juz ma tylko uznane nazwisko. Poziomem to chyba bylby 6-7 wyborem do bramki reprezentacji

0

prędzej w taki argument uwierze niż w ten o szansy dla młodych

2

serio ktoś wierzy, ze Valverde prosił o mniejszą kadrę by dawać szansę młodym?? Jakby chciał to i w tym sezonie zagraliby więcej w La Liga niż te 15min czy ile tam tego bylo.

2

tylko to pewnie będzie kolejna perełka, która za 2-3 lata odejdzie bo nawet nie powącha pierwszej drużyny

0

obecnie mamy 4 zawodników, którzy mogą grać w pierwszej linii ataku( Cou, Dembele, Suarez i Messi) i tylko 2 pomocników godnych gry w Barcelonie( Busi i Rakitic, Cou to zależy od potrzeb gdzie bedzie grał) i teraz powstaje pytanie: kogo bardziej potrzebujemy? pomocnika czy atakującego

0

Valverde swoją finezją i pięknym stylem gry doprowadził do tego, że ktoś mówi ze taka pomoc byłaby zbyt ofensywna.... Kross i Modrić przechodząc do Realu też bylo SPO, a teraz żadna inna druzyna nie moze pochwalić się taką pomocą. Eriksen też sobie spokojnie poradzi na SP

1

Busquets, Rakitic, Eriksen- COutinho, Suarez, Messi albo Busi, Eriksen Coutinho- Dembele, Suarez, Messi- tak ciężko to sobie wyobrazić?

8

skoro mowa o idiotyzmie, to tak idiotycznego komentarza jak Twój dawno nie czytałem

1

5 i 6, bo pozniej to juz smakuje jak woda

3

nie warto zastanawiać. Wiadomo ze Eriksena

1

akurat jak na 2 sezony to idealne wzmocnienie

1

Djokovic tez miał pewnie pokonać Włocha, takze Thiem nie moze byc o nic spokojny

3

no i Azja wcale nie taka zaludniona nagle

1

jakby LBJ mial takie wsparcie jak Curry to zapewne tyle pkt by nie miał co mecz, no ale w Cleveland to jak on nie pociągnie to reszta rzuci 50pkt

0

Bo lekko mówiąc ma nie po drodze z właścicielami

5

A.

0

spodziewałem się bardziej rezerwowych składów. Pomoc Brazylii prawie tak samo kreatywna jak nasza, sami box to box

0

Bednarek za Błaszczykowskiego i wtedy Piszczek na wahadle, Kuba nie da rady biegać za szybkimi Senegalczykami

0

nie ma to jak wszystko zawdzięczać sędziom...

0

niee, ale z drużyny o znacznie mniejszym budżetem i potencjale piłkarskim zrobił drużyne, która od 3 lat nie schodzi z podium PL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?