FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nieee no skoro tak mówisz to juz mnie nie ma.... napisz cos wiecej z czym masz problem, bo tu nie wesołe poranki w telewizji by jakies zagadki rozwiązywać
0
sprzedać jak najszybciej Suareza i Coutinho, a jeszcze ten fatalny transfer, czy powrót z wypozyczniea, Pique....dramat. Eriksen ma lepsze podania i przegląd pola niż Thiago i Verratti razem wzięci
0
rozgrywającyh też by sie mnostwo znalazlo, ktorzy w wieku 23 lat juz decydowali o grze swojej druzyny
0
to dużo się nie pomyliłem, biorąc pod uwagę srednią ilość dni straconych przez obie kontuzje, a tez warto zaznaczyc, że jak był zdrowy to nie grał zbyt wiele
0
kto tu pisze o Messim? Chyba każdy kto interesuje się futbolem jest w stanie wymienić bez zastanowienia 40 graczy, którzy w wieku 23 lat są kluczowymi zawodnikami lub waznymi ogniwami swoich drużyn. Ale taki Xavi to chyba jeden z nielicznych piłkarzy co tak późno się rozwinęli, mamy czekać, aż Samper moze kiedys blysnie?
0
a nie dostał przypadkiem 2 kontuzji, które wykluczały go na min 4-5msc?
1
23 letni piłkarz to już nie młodzież, tylko już powinien być w pełni ukształtowanym piłkarzem. Ja jestem jednym z pierwszych co chcą La Masie w pierwszym składzie, wolalem 3-4 piłkarzy z rezerw pod koniec sezonu niz możliwy sezon bez porazki w lidze.
6
już tajmy spokój z tym Samperem. Potencjał miał ale 4-5 lata temu. Obecnie ma 23 lata i od 3 lat jest kontuzjowany częsciej niż Bale, Reus i Vermaelen.
2
nie jestem fanem NBA, ale w tym roku zdecydowalem sie ogladac po 1-2 kwarty półfinałów i finału i ten komentator często mówi, ze rzut lub gracz jest transmisyjny. CO to znaczy? Coś w stylu spektakularny?? Moze i dla wielu głupie pytanie ale byłbym wdzieczny za odpowiedz
26
myśle, ze półfinały rok temu były znacznie ciekawsze, teraz jednak trochę łatwiej wytypować faworytów
0
Hart to juz ma tylko uznane nazwisko. Poziomem to chyba bylby 6-7 wyborem do bramki reprezentacji
0
prędzej w taki argument uwierze niż w ten o szansy dla młodych
2
serio ktoś wierzy, ze Valverde prosił o mniejszą kadrę by dawać szansę młodym?? Jakby chciał to i w tym sezonie zagraliby więcej w La Liga niż te 15min czy ile tam tego bylo.
2
tylko to pewnie będzie kolejna perełka, która za 2-3 lata odejdzie bo nawet nie powącha pierwszej drużyny
0
obecnie mamy 4 zawodników, którzy mogą grać w pierwszej linii ataku( Cou, Dembele, Suarez i Messi) i tylko 2 pomocników godnych gry w Barcelonie( Busi i Rakitic, Cou to zależy od potrzeb gdzie bedzie grał) i teraz powstaje pytanie: kogo bardziej potrzebujemy? pomocnika czy atakującego
0
Valverde swoją finezją i pięknym stylem gry doprowadził do tego, że ktoś mówi ze taka pomoc byłaby zbyt ofensywna.... Kross i Modrić przechodząc do Realu też bylo SPO, a teraz żadna inna druzyna nie moze pochwalić się taką pomocą. Eriksen też sobie spokojnie poradzi na SP
1
Busquets, Rakitic, Eriksen- COutinho, Suarez, Messi albo Busi, Eriksen Coutinho- Dembele, Suarez, Messi- tak ciężko to sobie wyobrazić?
8
skoro mowa o idiotyzmie, to tak idiotycznego komentarza jak Twój dawno nie czytałem
1
5 i 6, bo pozniej to juz smakuje jak woda
3
nie warto zastanawiać. Wiadomo ze Eriksena
1
akurat jak na 2 sezony to idealne wzmocnienie
1
Djokovic tez miał pewnie pokonać Włocha, takze Thiem nie moze byc o nic spokojny
3
no i Azja wcale nie taka zaludniona nagle
1
jakby LBJ mial takie wsparcie jak Curry to zapewne tyle pkt by nie miał co mecz, no ale w Cleveland to jak on nie pociągnie to reszta rzuci 50pkt
0
Bo lekko mówiąc ma nie po drodze z właścicielami
5
A.
0
spodziewałem się bardziej rezerwowych składów. Pomoc Brazylii prawie tak samo kreatywna jak nasza, sami box to box
0
Bednarek za Błaszczykowskiego i wtedy Piszczek na wahadle, Kuba nie da rady biegać za szybkimi Senegalczykami
0
nie ma to jak wszystko zawdzięczać sędziom...
0
niee, ale z drużyny o znacznie mniejszym budżetem i potencjale piłkarskim zrobił drużyne, która od 3 lat nie schodzi z podium PL