FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Meksyk silny sklad, a i lawka bardzo mocna
0
Czemu jedyny normalny komentator Laskowski komentowal do tej pory tylko jeden necz chyba, a dla iwanskuego bedzie chyba 3-4??? TVP dalej na poziomie
0
Kto komentuje dzisiaj pozostale mecze?
4
Argentyna wg mnie przegrała mundial gdy zatrudniła Sampaoliego, ktory tak mocno lizal 4litery Messiemu, ze jego az bolalo jak siadal. Reszta drużyny jak go słucha to musi sie czuc beznadziejnie, zero motywacji ze strony selekcjonera
1
ta Serbia ma na prawdę mocny skład, jeżeli ich bałkański charakter nie wybuchnie to mogą byc Kostaryką z 2014 roku
0
ale możesz jakoś to uargumentować? Linia pomocy Chorwacji zniszczy Argentynę, z Rojo, Caballero i Salvio w obronie Perisic, Rebić czy Kramarić zrobią kołowrotki, no a też trzeba pamiętać, że Argentyna będzie grała z ogromną presją
3
przeciez ta Chorwacja przejedzie sie po Argentynie, i tutaj nie ma znaczenia, ze nie ustawią autobusu i Argentyna będzie miała więcej miejsca
6
5minut wczesniej komentator mówił, że Modrić czuje sie sfustrowanuy igra słabo zarówno w ataku jak i w obornie, a teraz ze genialnie pracuje cały mecz :D
1
porównujesz grę przy Busquetsie, Isco, Silvie z grą przy Delaney i Kvist, czy Schone?? Cały sezon to Eriksen niszczył Thiago, więc jeden mecz trgo absolutnie nie zmieni
2
Eriksen > Messi
0
Nie mam zamiaru polemizować z gościem, ktory wyzywa ludzi od pajacykow. Odlacz Internet i wróć za 2lata jak odrobine zmadrzejesz i wydoroslejesz
2
Ja go wrecz uwielbiam słuchać
0
Chyba od przyszłego sezonu ma tam grać
0
a Ty otwórz oczy. Ronaldo nawet z 3 zawodnikami strzela gole, takze albo zacznij ogladac wiecej meczy albo się nie udzielaj. Co, oni wrczoraj się dowiedzieli, ze graja z Islandią, ze nie mieli czasu na obmyslenie taktyki
4
a jak mówiłem ze Portugalia jest znacznie lepsza niz Argentyna przed mundialem to zostałem tu wyśmiany... przecież ta Argentyna miałaby problem z wyjściem z grupy A
30
szkoda, że na 6 meczy tylko jeden sędzia się ośmiesza, i jest on Polakiem
0
Messi by pewnie nie strzelił,a le teraz byl tez karny
2
Messi to niszczy tym meczem i Dembele i Suareza na tym mundialu, tylko niech nikt nie pisze, ze nie ma z kim grac
9
gość z taką techniką, a strzela karne gorzej niż 98% piłkarzy
5
od sierpnia do marca Messi niszczy Ronaldo, ale potem jest na odwrót, i tak od kilku lat
1
xDDDDDD
2
Islandia na bialo prawie jak Legia, takze nie ma co sie dziwic
7
Biglia- Gomes- Paulinho
Trójkąt bermudzki
0
Wiem, ze Dybala w kadrze gra słabiej, wiem, ze podobna pozycja co Messi, ale taki Dybala musi wejść. Przecież tam nie ma nikogo kreatywnego
0
To tak jakbys uczyl sie calkowania i rozniczkowania bez umiejętności dodawania i odejmowania
8
ja ****** jeszcze ten pierwszy fan boy maszyny Iwański....
14
ale to tvp pie**** o tym Ronaldo.... przecież tego się nie da słuchac
0
jak się nazywa ten gościu w studiu obok Mierzejewskiego?
5
myslałem, ze w tej grupie Dania i Peru powalczą o drugie miejsce, ale po takim meczu Australia nie stoi na straconej pozycji, oczywiście mówie o stylu, a nie o wyniku
1
noo sorry, ale Dembele to dzisiaj jest zdecydowanie najgorszy, trochę obiektywizmu