FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
poziom jak z ich pamiętnego meczu w finale AO
0
a nie przypadkiem do 23 czasu lokalnego???
0
Hahaha ale takie profesjonalne
Ps. Szkieletor jest w remoncie, a raczej jego okolice
0
gdzie w Krakowie jest najlepsze centrum wspinaczkowe? bo nigdy nie byłem, a chciałbym od razu zacząć od wysokiego C :D
1
noo ja wiem, teraz wg mnie przez 2 lata nie powinien nawet krążyc wokół tego pasa, moze ten IC?
0
no czy Omega tak szybko odejdzie do wwe to nie byłbym taki pewny.
0
ale Okada dawno nie wygrał G1, a skoro w njpw chcą go zrobić na GOAT to mogą znowu na niego postawić. Ale chyba w końcu zdecydują się na dream match na WK13
0
wiem, że jest tutaj kilka fanów wrestlingu. Jutro startuje G1 Climax, kto wygra wg was? bo finał Ibushi vs Okada jest prawie pewny, ale może jakieś niespodzianki? na jakie walki najbardziej czekacie?
7
Serio jeszcze ktos wierzy w Sampera????
0
Albo nie, bo wyląduje w jakims Evertonie, a my zostaniemy z jednym z najlepszych skrzydlowych świata
5
Noo przeciez to bardzo dobra opcja. Dembele traci tyle pilek, jest bardzo nieodpowiedzialny....wiek to nie jest wytlumaczenie
5
Przeciez wpuszczenie Dembele na ten mecz to byłoby samobojstwo ze strony Deschampa, skad wgl pomysl tutaj kilku osób by go wpuścić?
0
Oby ta druga opcja, czyli nigdy. Ten pociąg juz mu odjechal 3 lata temu
0
Wróć. Chodzilo mi o 3 euro. I juz 80 osob na 1000 piw to juz nie tak wiele
0
Zakładając piwo za 1 euro to tak z 80 gosci będzie w raju
2
Najgorszy zarząd wśród najlepszych klubów od wielu wielu lat
8
Jeszcze 3-4lata temu te nasze transfery do klubu lub z klubu mnie trochę bawiły, a teraz to juz trochę rzygac sie chce.
0
prędzej Chorwacja rozwali Anglię, niż na odwrót, a i tak się skonczy na karnych
3
o nie nie, dla mnie gość juz jest bez żadnej kariery w naszym klubie
0
Alena musiał liderować Barcy B- nigdy nie zrozumiem tego argumentu. Trofea wygrywa Barca B, czy Barcelona występująca w LM i LaLiga? Po to ta Barcelona B jest, by młodzi piłkarze dostawali szansę w pierwszej druzynie. Co, teraz niech Alena gra w Barcy B, bo musi dobrze zacząć nowy sezon druzyna rezerw?
1
Paco, Semedo, Vermaelen, Paulinho i Alena, z tych piłkarzy mógł spokojnie korzystać z druzynami typu Malaga, czy Deportivo, ale nie, lepiej wystawiać Messiego, Suareza, Inieste. Trzeba powiedzieć otwarcie, ze Valverde nie miał "jaj" posadzić gwiazd na ławce; gdyby byli trochę mniej eksploatowani nikt by nie pisał o wąskiej kadrze, skoro i tak grało 13-14
2
Munir to chyba jedyny piłkarz, któremu dał bym szansę jeszcze
0
Slabą kadrą????? Zrobił z drużyny ofensywnej, drużynę grającą nudno i bez zadnej taktyki oprócz: Podaj do Messiego, a Ter Stegen obroni. Sam padł ofiarą swoich decyzji, i nie można mówić, że miał slabą kadrę, tylko po prostu ją zajechał
1
może i napisałes wyraźnie, ale mało uważnie oglądałeś mecze Hazarda od kilku lat, skoro uważasz go za pomocnika
7
ale widać, że chlopal trzyma dystans, by nie poczuła
0
Hazard to pomocnik??
0
Ja jestem pewien, ze Alena bedzie gral tyle co w tym sezonie Vidal przykladowo
0
Tylko wyzej wymieniona trójka teraz ma sie uczyć od Carvalaja, czy Marcelo, by za kilka lat grac na swiatowym poziomie. A my kupujemy pół środek Arthura na pozycje, ktora u nas mocno kuleje
0
Karius po wylewie
0
dlatego o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie najlepszy serial, albo w Top 2 jakie oglądałem; np wszyscy jarają się GoT czy Breaking Bad, a dla mnie pierwszy jest beznadziejny, a drugi ujdzie