4

poziom jak z ich pamiętnego meczu w finale AO

0

a nie przypadkiem do 23 czasu lokalnego???

0

Hahaha ale takie profesjonalne
Ps. Szkieletor jest w remoncie, a raczej jego okolice

0

gdzie w Krakowie jest najlepsze centrum wspinaczkowe? bo nigdy nie byłem, a chciałbym od razu zacząć od wysokiego C :D

1

noo ja wiem, teraz wg mnie przez 2 lata nie powinien nawet krążyc wokół tego pasa, moze ten IC?

0

no czy Omega tak szybko odejdzie do wwe to nie byłbym taki pewny.

0

ale Okada dawno nie wygrał G1, a skoro w njpw chcą go zrobić na GOAT to mogą znowu na niego postawić. Ale chyba w końcu zdecydują się na dream match na WK13

0

wiem, że jest tutaj kilka fanów wrestlingu. Jutro startuje G1 Climax, kto wygra wg was? bo finał Ibushi vs Okada jest prawie pewny, ale może jakieś niespodzianki? na jakie walki najbardziej czekacie?

7

Serio jeszcze ktos wierzy w Sampera????

0

Albo nie, bo wyląduje w jakims Evertonie, a my zostaniemy z jednym z najlepszych skrzydlowych świata

5

Noo przeciez to bardzo dobra opcja. Dembele traci tyle pilek, jest bardzo nieodpowiedzialny....wiek to nie jest wytlumaczenie

5

Przeciez wpuszczenie Dembele na ten mecz to byłoby samobojstwo ze strony Deschampa, skad wgl pomysl tutaj kilku osób by go wpuścić?

0

Oby ta druga opcja, czyli nigdy. Ten pociąg juz mu odjechal 3 lata temu

0

Wróć. Chodzilo mi o 3 euro. I juz 80 osob na 1000 piw to juz nie tak wiele

0

Zakładając piwo za 1 euro to tak z 80 gosci będzie w raju

2

Najgorszy zarząd wśród najlepszych klubów od wielu wielu lat

8

Jeszcze 3-4lata temu te nasze transfery do klubu lub z klubu mnie trochę bawiły, a teraz to juz trochę rzygac sie chce.

0

prędzej Chorwacja rozwali Anglię, niż na odwrót, a i tak się skonczy na karnych

3

o nie nie, dla mnie gość juz jest bez żadnej kariery w naszym klubie

0

Alena musiał liderować Barcy B- nigdy nie zrozumiem tego argumentu. Trofea wygrywa Barca B, czy Barcelona występująca w LM i LaLiga? Po to ta Barcelona B jest, by młodzi piłkarze dostawali szansę w pierwszej druzynie. Co, teraz niech Alena gra w Barcy B, bo musi dobrze zacząć nowy sezon druzyna rezerw?

1

Paco, Semedo, Vermaelen, Paulinho i Alena, z tych piłkarzy mógł spokojnie korzystać z druzynami typu Malaga, czy Deportivo, ale nie, lepiej wystawiać Messiego, Suareza, Inieste. Trzeba powiedzieć otwarcie, ze Valverde nie miał "jaj" posadzić gwiazd na ławce; gdyby byli trochę mniej eksploatowani nikt by nie pisał o wąskiej kadrze, skoro i tak grało 13-14

2

Munir to chyba jedyny piłkarz, któremu dał bym szansę jeszcze

0

Slabą kadrą????? Zrobił z drużyny ofensywnej, drużynę grającą nudno i bez zadnej taktyki oprócz: Podaj do Messiego, a Ter Stegen obroni. Sam padł ofiarą swoich decyzji, i nie można mówić, że miał slabą kadrę, tylko po prostu ją zajechał

1

może i napisałes wyraźnie, ale mało uważnie oglądałeś mecze Hazarda od kilku lat, skoro uważasz go za pomocnika

7

ale widać, że chlopal trzyma dystans, by nie poczuła

0

Hazard to pomocnik??

0

Ja jestem pewien, ze Alena bedzie gral tyle co w tym sezonie Vidal przykladowo

0

Tylko wyzej wymieniona trójka teraz ma sie uczyć od Carvalaja, czy Marcelo, by za kilka lat grac na swiatowym poziomie. A my kupujemy pół środek Arthura na pozycje, ktora u nas mocno kuleje

0

Karius po wylewie

0

dlatego o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie najlepszy serial, albo w Top 2 jakie oglądałem; np wszyscy jarają się GoT czy Breaking Bad, a dla mnie pierwszy jest beznadziejny, a drugi ujdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?