0

tak mnie wzięło na wspomnienia, który mecz za Guardioli był wg Was najlepszy? pomijając mecze z Realem

4

Napisz, że te błędy specjalnie, bo za chwile zostaniesz tu zjedzony

1

Wielki niespelniony talent, mial potencjal by byc wielkim jak Messi i Ronaldo i mówię to na trzeźwo, bez żadnych wątpliwości

0

Zapierdziela

0

taka troche małpa wypuszczona z klatki gdzie nie dostawała żarcia przez kilka tygodni. Lubie trenerów, którzy nie stoją z założonymi rękami, ale on już zdecydowanie przesadza

0

To ja jestem chyba wyjątkiem bo go nie nawidze

0

Najlepiej tak

0

Temat rzeka tutaj, ale dopiero teraz mnie zaczęło to interesować. Dobry telefon do 1000zl, glownie chodzi o duzo pamięci, i by się nie zawieszal, czyli niezbyt duze wymagania

0

Ciekawe czy w kluboe Nadal tez sie tak poci jak na korcie

0

Wez usun to zdjecie Romka z pasem.....

0

Albo Valverde zajedzie Albe, bo u niego rezerwy nie istnieją. Tak, narzekam na trenera ktory wygral dublet

10

Bez wahania bym wymienił

0

Czemu tylko 1/4 piwa została, a drugie nie jest jeszcze otwarte?

1

Przy Setienie wkoncu dostanie prawdziwą szansę, i udowodni mnóstwo osobom, ze jest super piłkarzem

0

ale i nc+ na tej przerwie nic nie zyskało, bo zatrudniając go od nowa przyznali się do błędu. Liga + ekstra i liga angielska bez Twarowskiego, jest jak kebab bez mięsa, niby istnieje, ale ciężko to sobie wyobraźić

0

nie nie, bardziej Eriksen jeśli o chodzi o pomoc

0

No chyba nie.

1

Jeden traci pilki przy kazdym kontakcie, a drugi zle sie ustawia w obronie. Slabsza wersja Kucharczyka i jedrzejczyka

0

No na nie wiem czy to duży plus

3

Tak prawdziwej to nie dostal ani jednej

0

Ja tak tylko ludzi pamiętam, gdybym mial pamietac kazdego imię to bym oszalał, a tak to zawsze sie krzyknie i zrozumie

0

Nooo bes przesady. Eriksen jest znacznie lepszym pilkarsko zawodnikiem, ale że jest mniej medialny wiele ho nie docenia.

0

Staryy.....wtedy to te mecze Barcy byłyby jak w Fifie

0

No , bo on myślał co nest dobre dla Barcelony....

0

Doliczony czas gry, Dembele nadal na ławce, La Rambla narzeka, że Deschamp nie daje szansy gry mało odpowiedzialnemu piłkarzowi.
Tak będzie

5

Najważniejsze, że o Gomesie tez tak mówili. Nie oceniajmy jego pod względem gry na treningu, i słowach piłkarzy, bo nik otwarcie by nie powiedział ze jest słaby

1

Arsenal mocno się nastawia na Big4........ od dołu tabeli

1

napiszę banalną rzecz, ale wszystko zależy od serwisu Andersona. Djokovic to chyba najlepiej returnujący tenisista obecnie, także jeżeli wykluczy głowny argument Kevina, to będzie raczej szybkie 3-0 dla Serba, pomimo wczorajszego meczu z Nadalem

0

Pokolenie Internetu

0

noooo niby prawie 2x krócej niż Isner vs Mahut, a pewnie przebiegli kilka km więcej wtedy. Genialny mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?