FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
może i napisałes wyraźnie, ale mało uważnie oglądałeś mecze Hazarda od kilku lat, skoro uważasz go za pomocnika
7
ale widać, że chlopal trzyma dystans, by nie poczuła
0
Hazard to pomocnik??
0
Ja jestem pewien, ze Alena bedzie gral tyle co w tym sezonie Vidal przykladowo
0
Tylko wyzej wymieniona trójka teraz ma sie uczyć od Carvalaja, czy Marcelo, by za kilka lat grac na swiatowym poziomie. A my kupujemy pół środek Arthura na pozycje, ktora u nas mocno kuleje
0
Karius po wylewie
0
dlatego o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie najlepszy serial, albo w Top 2 jakie oglądałem; np wszyscy jarają się GoT czy Breaking Bad, a dla mnie pierwszy jest beznadziejny, a drugi ujdzie
0
może ktoś tutaj poradzi dobrą radę: skończyłem licencjat na kierunku zarządzanie i teraz mam 2 oferty pracy: agent nieruchomości i coś jak doradca ubezpieczeniowy, co jest lepsze na początek kariery zawodowej wg Was? gdzie się można więcej nauczyć i gdzie praca w CV będzie lepiej wyglądała za np 2-3 lata?
1
lepiej iść z najlepszą koleżanką, ale samemu to też będzie spoko, chociaż wtedy wiadomo trochę nudniej, bo o jedną osobę mniej do gadania dla Ciebie
0
Albo po prostu Ty znacznie wiecej tego widzisz, a w Barcelonie to ignorowalas
2
Przecież Nacho jest zdecydowanie lepszy niz Roberto na PO. Trochę obiektywizmu
3
Czemu taki pilkarz jak Vela tak wczesno pojechał na emeryturę... Hajs hajsem, ale te 3-4sezonu moglby spokojnie jeszcze pograc w znanym i mocnym klubie
6
Ten mundial jest tak nieprzewidywalny, ze za chwilę jeszcze uwierzę, ze Lewandowski zostanie królem strzelców
15
Koke to tylko do drużyny Atletico i Mourinho pasuje. Bardzo mnie ciekawi ile ma podań do przodu
0
parafrazując słowa Mierzejewskiego: Icardi nie pasował do koncepcji Sampaoliego, bo on nie miał żadnej koncepcji
1
Przestań pier.....ze Messi gra dobrze
Do pana powyżej
0
Sampaoli to jednak nawet najlepszą ofensywe umie zepsuć. Icardi to byl obowiązek w pierwszej 11, a on nawet nie zostal powołany
6
Jednak to co boli, ze Messi nic nie motywuje. I to niby kapitan? Messi to ostatnia osoba, ktora powinna miec opaskę kapitana
0
Bramkarze to jakaś parodia
6
Tego Tomaszewskiego powinny zamknąć w jakims szpitalu psychiatrycznym. Szacunek za karierę sportową, ale specjalista jest idiotyczna
0
Przeciez tam nikogo nie ma na srodku ataku. Kto ma strzelać??? Higuain w takim meczu to obowiązek
0
Czy ktokolwiek w Argentynie da radę zrobić akcje na takiej szybkości? Nie ma szans
1
Rojo yo jednak idiota...
0
Sorry, ale w polu karnym Francji nie bedzie zadnego pilkarza. Di Maria i Pavon na bokach, Messi sie bedzie cofal, to kto bedzie strzelal? Higuain jak gra to kazdy wie, ale przynajmniej by sie przepchal i cos powalczyl
1
Messi na 9............... xD
2
wyplułem z 4 piętra, ale no niestety każdy z nas wie, jak to jest teraz z młodymi zawodnikami u nas....
4
Wielka szkoda, ze Abel pewnie nie dostanie u nas szansy, pogra 2 sezony w rezerwach i zostanie sprzedany
0
oglądał ktoś tutaj BoJack Horseman? czy to coś w stylu Rick & Morty? Warto obejrzeć?
4
po alko to wszystko fajnie wchodzi :D
0
a wg mnie będzie kolejnym pół środkiem jak Gomes i Paulinho, i za rok będziemy szukać kolejnego wzmocnienia środka pola