1

może i napisałes wyraźnie, ale mało uważnie oglądałeś mecze Hazarda od kilku lat, skoro uważasz go za pomocnika

7

ale widać, że chlopal trzyma dystans, by nie poczuła

0

Hazard to pomocnik??

0

Ja jestem pewien, ze Alena bedzie gral tyle co w tym sezonie Vidal przykladowo

0

Tylko wyzej wymieniona trójka teraz ma sie uczyć od Carvalaja, czy Marcelo, by za kilka lat grac na swiatowym poziomie. A my kupujemy pół środek Arthura na pozycje, ktora u nas mocno kuleje

0

Karius po wylewie

0

dlatego o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie najlepszy serial, albo w Top 2 jakie oglądałem; np wszyscy jarają się GoT czy Breaking Bad, a dla mnie pierwszy jest beznadziejny, a drugi ujdzie

0

może ktoś tutaj poradzi dobrą radę: skończyłem licencjat na kierunku zarządzanie i teraz mam 2 oferty pracy: agent nieruchomości i coś jak doradca ubezpieczeniowy, co jest lepsze na początek kariery zawodowej wg Was? gdzie się można więcej nauczyć i gdzie praca w CV będzie lepiej wyglądała za np 2-3 lata?

1

lepiej iść z najlepszą koleżanką, ale samemu to też będzie spoko, chociaż wtedy wiadomo trochę nudniej, bo o jedną osobę mniej do gadania dla Ciebie

0

Albo po prostu Ty znacznie wiecej tego widzisz, a w Barcelonie to ignorowalas

2

Przecież Nacho jest zdecydowanie lepszy niz Roberto na PO. Trochę obiektywizmu

3

Czemu taki pilkarz jak Vela tak wczesno pojechał na emeryturę... Hajs hajsem, ale te 3-4sezonu moglby spokojnie jeszcze pograc w znanym i mocnym klubie

6

Ten mundial jest tak nieprzewidywalny, ze za chwilę jeszcze uwierzę, ze Lewandowski zostanie królem strzelców

15

Koke to tylko do drużyny Atletico i Mourinho pasuje. Bardzo mnie ciekawi ile ma podań do przodu

0

parafrazując słowa Mierzejewskiego: Icardi nie pasował do koncepcji Sampaoliego, bo on nie miał żadnej koncepcji

1

Przestań pier.....ze Messi gra dobrze
Do pana powyżej

0

Sampaoli to jednak nawet najlepszą ofensywe umie zepsuć. Icardi to byl obowiązek w pierwszej 11, a on nawet nie zostal powołany

6

Jednak to co boli, ze Messi nic nie motywuje. I to niby kapitan? Messi to ostatnia osoba, ktora powinna miec opaskę kapitana

0

Bramkarze to jakaś parodia

6

Tego Tomaszewskiego powinny zamknąć w jakims szpitalu psychiatrycznym. Szacunek za karierę sportową, ale specjalista jest idiotyczna

0

Przeciez tam nikogo nie ma na srodku ataku. Kto ma strzelać??? Higuain w takim meczu to obowiązek

0

Czy ktokolwiek w Argentynie da radę zrobić akcje na takiej szybkości? Nie ma szans

1

Rojo yo jednak idiota...

0

Sorry, ale w polu karnym Francji nie bedzie zadnego pilkarza. Di Maria i Pavon na bokach, Messi sie bedzie cofal, to kto bedzie strzelal? Higuain jak gra to kazdy wie, ale przynajmniej by sie przepchal i cos powalczyl

1

Messi na 9............... xD

2

wyplułem z 4 piętra, ale no niestety każdy z nas wie, jak to jest teraz z młodymi zawodnikami u nas....

4

Wielka szkoda, ze Abel pewnie nie dostanie u nas szansy, pogra 2 sezony w rezerwach i zostanie sprzedany

0

oglądał ktoś tutaj BoJack Horseman? czy to coś w stylu Rick & Morty? Warto obejrzeć?

4

po alko to wszystko fajnie wchodzi :D

0

a wg mnie będzie kolejnym pół środkiem jak Gomes i Paulinho, i za rok będziemy szukać kolejnego wzmocnienia środka pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?