FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jest bardziej absurdalne:
1. Stawienie Dembele na srodku boisko przez Deschampa
2. Stawianie Luisa na lewym skrzydle przez Valverde?
0
Dembele?? nie jestem tego zwolennikiem, ale: xDDDDD
1
no bo jest najgorszy to co sie dziwic ze zejdzie
0
Lloris popełnił w tym sezonie tyle błedów, ze jedna interwencja nie może zamydlić oczu
0
jak myslicie, obecnosc w składzie Pavarda i Lucasa Hernandeza oznacza, że Deschamp uznał Mendy i Sidibe za zbyt słabych w obronie, czy ta 2 gra tylko dlatego, ze grają przeciwko Australii?
0
Kilka szans dla swoich kolegow, ktorymi sa w di Maria, Aguero oraz Higuain. Czyżbyś zapomniał jak ta wielka trójka gra w kadrze?
0
Nie patrzmy na nazwiska jak graja w klubie, ale jak graja w reprezentacji. Aguero, Higuain, di Maria to w kadrze graja na poziomie Peszko. Bramkarz to zdecydowana przewaga Portugalii, obrona i pomoc tez lepsza minimalnie u nich wg mne
0
Sklad, zgranie, mentalność, taktyka i trener- te czynniki wg mnje zdecydowanie sa po stronie Portugalczyków
2
Ale Argentyna nie wygra, juz Portugalia ma znacznie więcej szans.
1
Kręcił Holendrami az milo
0
przecież on ma lepsza ekipe, nie mówie o umiejętnościach, ale o zgraniu, taktyce i trenerze
9
No i Messi jutro ma dobry challenge... Messi ma taka drużynę, ze on 3 goli przez caly turniej nie strzeli
0
Czy tylko ja uwazam, ze Koke jest beznadziejny.... Kolejny Gomes, zero kreatywnosci, podania do najbliższego, tylko pressing trochę lepszy
0
No byl faul, na co tem Var jak dalej są takie błędy...
20
zdecydowanie najlepszy mecz
1
co ja bym dał by wrócił....
7
Gdyby o 100mln mniej to mialoby to jeszcze sens
0
wiadomo, ja nie mówie by następny sezon grać od pierwszych minut Alena, Puiq czy Abelem Ruizem, ale niech kazdy z nich dostaje te 25-30min w meczu z jakimis słaabymi druzynami; podwojna korzyść: zawodnicy odpoczną, a młodziez sie ogra
0
a po za tym obecna kadra nie jest najgorsza: Messi, Coutinho, Rakitić, Busi, Suarez, a i Dembele juz 2 sezony wklasowych klubach spędził
0
przeciez i tak z tak flegmatycznym podejsciem jaki ma Valverde LM nie wygramy
1
przed sezonem gdzie debiutowali Pedro, Busquets, Pique i wielu innych graliśmy w kwalifikacjach z Wisłą, także może warto stracić sezon by "wychować" kolejne genialne pokolenie
0
Emery będzie miał fajny początek
2
Przeciez oni mają lepsza kadre niz Argentyna, i co ważniejsze: lepiej ułożona drużynę
6
Znaczy Dembele aie dobrze zachowal wg Ciebie?? Bo dla mnie zachowal się jak przedszkolak, gowniarz i szczceniak; zero profesjonalizmu i zignorowanie owczesnego klubu i kolegów. Juz Neymar i jego zachowanie przed transferem bylo po stokroć lepsze
0
co ten Griezmann w jakiegoś reżysera się bawi, że filmiki nagrywa o przyszlości....Większa szopka niż z Dembele przed przyjsciem
0
w piłce noznej też są mecze ustawione czasami, a i tak oglądasz
0
bo pieniążki za Mahala musiałby sie zgadzac
0
1. Omega
2. AJ Styles
3. Young bucks
4. Marty Scurll
5. Tatsuya Naito/ Pentagon
1. Romek
2.Romek
3. Corbin
0
Madry sie znalazł
0
no własnie to musi do czegos prowadzić, najpierw na stronie internetowej o nim pisali, teraz na YT filmik, a wczesniej nigdy ani słowa o njpw i ich gwiazdach