0

Co jest bardziej absurdalne:
1. Stawienie Dembele na srodku boisko przez Deschampa
2. Stawianie Luisa na lewym skrzydle przez Valverde?

0

Dembele?? nie jestem tego zwolennikiem, ale: xDDDDD

1

no bo jest najgorszy to co sie dziwic ze zejdzie

0

Lloris popełnił w tym sezonie tyle błedów, ze jedna interwencja nie może zamydlić oczu

0

jak myslicie, obecnosc w składzie Pavarda i Lucasa Hernandeza oznacza, że Deschamp uznał Mendy i Sidibe za zbyt słabych w obronie, czy ta 2 gra tylko dlatego, ze grają przeciwko Australii?

0

Kilka szans dla swoich kolegow, ktorymi sa w di Maria, Aguero oraz Higuain. Czyżbyś zapomniał jak ta wielka trójka gra w kadrze?

0

Nie patrzmy na nazwiska jak graja w klubie, ale jak graja w reprezentacji. Aguero, Higuain, di Maria to w kadrze graja na poziomie Peszko. Bramkarz to zdecydowana przewaga Portugalii, obrona i pomoc tez lepsza minimalnie u nich wg mne

0

Sklad, zgranie, mentalność, taktyka i trener- te czynniki wg mnje zdecydowanie sa po stronie Portugalczyków

2

Ale Argentyna nie wygra, juz Portugalia ma znacznie więcej szans.

1

Kręcił Holendrami az milo

0

przecież on ma lepsza ekipe, nie mówie o umiejętnościach, ale o zgraniu, taktyce i trenerze

9

No i Messi jutro ma dobry challenge... Messi ma taka drużynę, ze on 3 goli przez caly turniej nie strzeli

0

Czy tylko ja uwazam, ze Koke jest beznadziejny.... Kolejny Gomes, zero kreatywnosci, podania do najbliższego, tylko pressing trochę lepszy

0

No byl faul, na co tem Var jak dalej są takie błędy...

20

zdecydowanie najlepszy mecz

1

co ja bym dał by wrócił....

7

Gdyby o 100mln mniej to mialoby to jeszcze sens

0

wiadomo, ja nie mówie by następny sezon grać od pierwszych minut Alena, Puiq czy Abelem Ruizem, ale niech kazdy z nich dostaje te 25-30min w meczu z jakimis słaabymi druzynami; podwojna korzyść: zawodnicy odpoczną, a młodziez sie ogra

0

a po za tym obecna kadra nie jest najgorsza: Messi, Coutinho, Rakitić, Busi, Suarez, a i Dembele juz 2 sezony wklasowych klubach spędził

0

przeciez i tak z tak flegmatycznym podejsciem jaki ma Valverde LM nie wygramy

1

przed sezonem gdzie debiutowali Pedro, Busquets, Pique i wielu innych graliśmy w kwalifikacjach z Wisłą, także może warto stracić sezon by "wychować" kolejne genialne pokolenie

0

Emery będzie miał fajny początek

2

Przeciez oni mają lepsza kadre niz Argentyna, i co ważniejsze: lepiej ułożona drużynę

6

Znaczy Dembele aie dobrze zachowal wg Ciebie?? Bo dla mnie zachowal się jak przedszkolak, gowniarz i szczceniak; zero profesjonalizmu i zignorowanie owczesnego klubu i kolegów. Juz Neymar i jego zachowanie przed transferem bylo po stokroć lepsze

0

co ten Griezmann w jakiegoś reżysera się bawi, że filmiki nagrywa o przyszlości....Większa szopka niż z Dembele przed przyjsciem

0

w piłce noznej też są mecze ustawione czasami, a i tak oglądasz

0

bo pieniążki za Mahala musiałby sie zgadzac

0

1. Omega
2. AJ Styles
3. Young bucks
4. Marty Scurll
5. Tatsuya Naito/ Pentagon

1. Romek
2.Romek
3. Corbin

0

Madry sie znalazł

0

no własnie to musi do czegos prowadzić, najpierw na stronie internetowej o nim pisali, teraz na YT filmik, a wczesniej nigdy ani słowa o njpw i ich gwiazdach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?