1

z tym Isco i Finnbogasonem to chyba lekko polecieli

0

Ale dziwni sedziowie są na tym mundialu, poziom wyciagamia zoltych kartek jest fatalny

0

Uwierz, bylo wiele

0

A ile tu bylo pisania, ze przeciwko Maroko i Iran nie strzeli gola

11

Jak oni maja strzelac, kiefy w Polsce łamana jest konstytucja?

0

Obie druzyny wystawily ofensywny sklad, moze byc ciekawie

0

ale debil z tego obrońcy

0

xDDDDDDDDDD

1

teraz Jasina będzie gadał cały czas o Jamesie

9

bo my, przez ostatnie prawie 2 dekady( liczę do 2016r.) byliśmy załamani tym, co nasi piłkarze prezentują i jeszcze nie do końca jestesmy w stanie im zaufac, przynajmniej ja tak mam

0

To wtedy Alena i de Jong musza grać, tak by nie zapomnieli jak boisko wygląda. A nie, co 10meczy na 5minut

0

noo ale ja nawet na tym tego nie widze, bo zapewne trzeba cos tam zaznaczyc oprócz meczu

2

jak to jest z tymi 10zl na fortunie?? bo nie widze tego na fortunie

2

Migos to brzmi jak jakos grecka wyspa, w takim razie mysle o niej bardzo dobrze

0

Bez urazy ale moze po prostu jestes zapatrzony w Belga albo kierujesz sie glosem innych. No inna liga, slabsza niz Duńczyk.
PS: jestem pewien, ze widzialem wiecej ich meczy niz Ty

0

Podania, wizja i strzal to aspekty gdzie wg mnie Eriksen jest lepszy od Belga

0

Wymien, w czym de Bruyne jest lepszy od Eriksena? Bo jest tutaj tak wielbiony, a nie wiem za co

0

W tym sezonie w lidze widzialem ok 20 meczy, moze więcej, jednego i drugiego i nie wachalbym sie ani minuty. Moze Ty za malo oglądałeś?

1

Eriksen bez żadnych wątpliwości

15

Mertens idiota. Zolta za takie fos

4

jak już Belgia nie rozgromi Panamy to będę w szoku...3-4 do 0 to minimum

10

jeszcze wam się to znienudziło???

2

po tych pierwszych meczach, widząc ten kupon wszystko może wejść, ale też nie zdziwię się jak nic nie wejdzie

0

Sampaoli zachowuje się jak skończony debil i idiota na tym stanowisku. Chociaż raz by coś powiedział pozytywnego o innym zawodniku niż Messi, bo reszta zapewne czuje się bezużyteczna. A słuchając jego piłkarze mogą stwierdzić: mamy Messiego i was, 10 frajerów. A o powołaniach nie będe pisać, bo to śmiech na sali

0

Wiedziałem, że na mundialu te slabe druzyny sie motywują, ale zeby Ci "wielcy" mieli takie problemy?? Nigdy bym sie nie spodziewał

1

Caly Couuuuuu


2

To co Niemcy: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor?

1

Niemcy sie tak odslonili, ze Meksyk powinien zblizac sie juz do dwucyfrowej liczny goli

0

Co to, jakis Galactic football

2

A ja myslalem ze grali z Arabia, a nie z Algieria

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?