FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
z tym Isco i Finnbogasonem to chyba lekko polecieli
0
Ale dziwni sedziowie są na tym mundialu, poziom wyciagamia zoltych kartek jest fatalny
0
Uwierz, bylo wiele
0
A ile tu bylo pisania, ze przeciwko Maroko i Iran nie strzeli gola
11
Jak oni maja strzelac, kiefy w Polsce łamana jest konstytucja?
0
Obie druzyny wystawily ofensywny sklad, moze byc ciekawie
0
ale debil z tego obrońcy
0
xDDDDDDDDDD
1
teraz Jasina będzie gadał cały czas o Jamesie
9
bo my, przez ostatnie prawie 2 dekady( liczę do 2016r.) byliśmy załamani tym, co nasi piłkarze prezentują i jeszcze nie do końca jestesmy w stanie im zaufac, przynajmniej ja tak mam
0
To wtedy Alena i de Jong musza grać, tak by nie zapomnieli jak boisko wygląda. A nie, co 10meczy na 5minut
0
noo ale ja nawet na tym tego nie widze, bo zapewne trzeba cos tam zaznaczyc oprócz meczu
2
jak to jest z tymi 10zl na fortunie?? bo nie widze tego na fortunie
2
Migos to brzmi jak jakos grecka wyspa, w takim razie mysle o niej bardzo dobrze
0
Bez urazy ale moze po prostu jestes zapatrzony w Belga albo kierujesz sie glosem innych. No inna liga, slabsza niz Duńczyk.
PS: jestem pewien, ze widzialem wiecej ich meczy niz Ty
0
Podania, wizja i strzal to aspekty gdzie wg mnie Eriksen jest lepszy od Belga
0
Wymien, w czym de Bruyne jest lepszy od Eriksena? Bo jest tutaj tak wielbiony, a nie wiem za co
0
W tym sezonie w lidze widzialem ok 20 meczy, moze więcej, jednego i drugiego i nie wachalbym sie ani minuty. Moze Ty za malo oglądałeś?
1
Eriksen bez żadnych wątpliwości
15
Mertens idiota. Zolta za takie fos
4
jak już Belgia nie rozgromi Panamy to będę w szoku...3-4 do 0 to minimum
10
jeszcze wam się to znienudziło???
2
po tych pierwszych meczach, widząc ten kupon wszystko może wejść, ale też nie zdziwię się jak nic nie wejdzie
0
Sampaoli zachowuje się jak skończony debil i idiota na tym stanowisku. Chociaż raz by coś powiedział pozytywnego o innym zawodniku niż Messi, bo reszta zapewne czuje się bezużyteczna. A słuchając jego piłkarze mogą stwierdzić: mamy Messiego i was, 10 frajerów. A o powołaniach nie będe pisać, bo to śmiech na sali
0
Wiedziałem, że na mundialu te slabe druzyny sie motywują, ale zeby Ci "wielcy" mieli takie problemy?? Nigdy bym sie nie spodziewał
1
Caly Couuuuuu
2
To co Niemcy: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor?
1
Niemcy sie tak odslonili, ze Meksyk powinien zblizac sie juz do dwucyfrowej liczny goli
0
Co to, jakis Galactic football
2
A ja myslalem ze grali z Arabia, a nie z Algieria