2

tylko to pewnie będzie kolejna perełka, która za 2-3 lata odejdzie bo nawet nie powącha pierwszej drużyny

0

obecnie mamy 4 zawodników, którzy mogą grać w pierwszej linii ataku( Cou, Dembele, Suarez i Messi) i tylko 2 pomocników godnych gry w Barcelonie( Busi i Rakitic, Cou to zależy od potrzeb gdzie bedzie grał) i teraz powstaje pytanie: kogo bardziej potrzebujemy? pomocnika czy atakującego

0

Valverde swoją finezją i pięknym stylem gry doprowadził do tego, że ktoś mówi ze taka pomoc byłaby zbyt ofensywna.... Kross i Modrić przechodząc do Realu też bylo SPO, a teraz żadna inna druzyna nie moze pochwalić się taką pomocą. Eriksen też sobie spokojnie poradzi na SP

1

Busquets, Rakitic, Eriksen- COutinho, Suarez, Messi albo Busi, Eriksen Coutinho- Dembele, Suarez, Messi- tak ciężko to sobie wyobrazić?

8

skoro mowa o idiotyzmie, to tak idiotycznego komentarza jak Twój dawno nie czytałem

1

5 i 6, bo pozniej to juz smakuje jak woda

3

nie warto zastanawiać. Wiadomo ze Eriksena

1

akurat jak na 2 sezony to idealne wzmocnienie

1

Djokovic tez miał pewnie pokonać Włocha, takze Thiem nie moze byc o nic spokojny

3

no i Azja wcale nie taka zaludniona nagle

1

jakby LBJ mial takie wsparcie jak Curry to zapewne tyle pkt by nie miał co mecz, no ale w Cleveland to jak on nie pociągnie to reszta rzuci 50pkt

0

Bo lekko mówiąc ma nie po drodze z właścicielami

5

A.

0

spodziewałem się bardziej rezerwowych składów. Pomoc Brazylii prawie tak samo kreatywna jak nasza, sami box to box

0

Bednarek za Błaszczykowskiego i wtedy Piszczek na wahadle, Kuba nie da rady biegać za szybkimi Senegalczykami

0

nie ma to jak wszystko zawdzięczać sędziom...

0

niee, ale z drużyny o znacznie mniejszym budżetem i potencjale piłkarskim zrobił drużyne, która od 3 lat nie schodzi z podium PL

0

Zamiast Griezmann i rozgrywającego, to z obecnym zarządem, kupimy Parejo i Wilfreda Zahe

0

z którym w ciągu ostatnich 7 lat tylko raz byliśmy w finale. Pocettino to, wg mnie, zdecydowanie lepszy trener niż Valverde, a Eriksen piłkarsko od Coutinho nie odstaje. Jeżeli klaszczący Zidane z nich wyciągnął tyle, to co z nich zrobi Mauricio???

0

jeżeli tak będzie to nie dość ze LM nie powąchamy, to i o dublecie możemy zapomniec

0

pięć minut temu było za dziesięć do 16

0

Francja vs Hiszpania
Kane
Chorwacja
Antek
Niemcy

0

Bartomeu uważa inaczej

0

mniej więcej w której minucie La Liga Loca przestaja gadac o LM i zaczynają podsumowanie ligi hiszapńskiej?

0

Cedric jest lepszy obecnie, jednak jako zmiennik Semedo powinien jechać

0

Z pieniędzy przeznaczonych dla Griezmanna

0

Ale Levy jest jednym z najlepszych prezesow i wie ze z niewolnika nie ma pracownika, wiec 110mln pewnie by wystarczyło

0

Eriksen

0

czy jest tu osoba, która umie obsługiwać program Vensim i byłaby wstanie pomóc?

0

ale sam Dembele robił afere wokół siebie w BVB, bądźmy trochę obiektywni. Neymar zachowywał pełen profesjonalizm grając u nas, pojechał nawet na zgrupowanie do USA, a Dembele jak szczeniak olał zespół

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?