FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
tylko to pewnie będzie kolejna perełka, która za 2-3 lata odejdzie bo nawet nie powącha pierwszej drużyny
0
obecnie mamy 4 zawodników, którzy mogą grać w pierwszej linii ataku( Cou, Dembele, Suarez i Messi) i tylko 2 pomocników godnych gry w Barcelonie( Busi i Rakitic, Cou to zależy od potrzeb gdzie bedzie grał) i teraz powstaje pytanie: kogo bardziej potrzebujemy? pomocnika czy atakującego
0
Valverde swoją finezją i pięknym stylem gry doprowadził do tego, że ktoś mówi ze taka pomoc byłaby zbyt ofensywna.... Kross i Modrić przechodząc do Realu też bylo SPO, a teraz żadna inna druzyna nie moze pochwalić się taką pomocą. Eriksen też sobie spokojnie poradzi na SP
1
Busquets, Rakitic, Eriksen- COutinho, Suarez, Messi albo Busi, Eriksen Coutinho- Dembele, Suarez, Messi- tak ciężko to sobie wyobrazić?
8
skoro mowa o idiotyzmie, to tak idiotycznego komentarza jak Twój dawno nie czytałem
1
5 i 6, bo pozniej to juz smakuje jak woda
3
nie warto zastanawiać. Wiadomo ze Eriksena
1
akurat jak na 2 sezony to idealne wzmocnienie
1
Djokovic tez miał pewnie pokonać Włocha, takze Thiem nie moze byc o nic spokojny
3
no i Azja wcale nie taka zaludniona nagle
1
jakby LBJ mial takie wsparcie jak Curry to zapewne tyle pkt by nie miał co mecz, no ale w Cleveland to jak on nie pociągnie to reszta rzuci 50pkt
0
Bo lekko mówiąc ma nie po drodze z właścicielami
5
A.
0
spodziewałem się bardziej rezerwowych składów. Pomoc Brazylii prawie tak samo kreatywna jak nasza, sami box to box
0
Bednarek za Błaszczykowskiego i wtedy Piszczek na wahadle, Kuba nie da rady biegać za szybkimi Senegalczykami
0
nie ma to jak wszystko zawdzięczać sędziom...
0
niee, ale z drużyny o znacznie mniejszym budżetem i potencjale piłkarskim zrobił drużyne, która od 3 lat nie schodzi z podium PL
0
Zamiast Griezmann i rozgrywającego, to z obecnym zarządem, kupimy Parejo i Wilfreda Zahe
0
z którym w ciągu ostatnich 7 lat tylko raz byliśmy w finale. Pocettino to, wg mnie, zdecydowanie lepszy trener niż Valverde, a Eriksen piłkarsko od Coutinho nie odstaje. Jeżeli klaszczący Zidane z nich wyciągnął tyle, to co z nich zrobi Mauricio???
0
jeżeli tak będzie to nie dość ze LM nie powąchamy, to i o dublecie możemy zapomniec
0
pięć minut temu było za dziesięć do 16
0
Francja vs Hiszpania
Kane
Chorwacja
Antek
Niemcy
0
Bartomeu uważa inaczej
0
mniej więcej w której minucie La Liga Loca przestaja gadac o LM i zaczynają podsumowanie ligi hiszapńskiej?
0
Cedric jest lepszy obecnie, jednak jako zmiennik Semedo powinien jechać
0
Z pieniędzy przeznaczonych dla Griezmanna
0
Ale Levy jest jednym z najlepszych prezesow i wie ze z niewolnika nie ma pracownika, wiec 110mln pewnie by wystarczyło
0
Eriksen
0
czy jest tu osoba, która umie obsługiwać program Vensim i byłaby wstanie pomóc?
0
ale sam Dembele robił afere wokół siebie w BVB, bądźmy trochę obiektywni. Neymar zachowywał pełen profesjonalizm grając u nas, pojechał nawet na zgrupowanie do USA, a Dembele jak szczeniak olał zespół