0

wczoraj mowili ze o 20

0

bo to na szybkości kopiuj wklej było

0

ja bym chętni dał Ci polubienie, ale mi się tak strasznie nie chce.... może jutro

9

albo wisnia90, który najpierw pisał ze zostału mu tam 6msc zycia a po roku pisał jak gdyby nigdy nic

0

jezeli ktos sie wychował na rapie z początku XXIw to im się nie bedzie podobalo, ja osobiście lubię, niektore kawałki nawet bardzo

5

nasz wychowanek, także ciezko o obiektywizm u niego

0

tego tu juz kibice by chyba Valverde nie wybaczyli, a potem będzie płakać ze nie ma mocnej kadry

0

Kuipers, europejskie puchary i klub z Madrytu?? Marsylia....good luck

15

Nie interesuje mnie kto wygra, niech to bedzie final kapitalny dla neutralnych kibiców

0

Bardziej za Enrique i Valverde

0

Bez urazy, ale Kane niszczy Lewego

0

Anglicy maja bardzo dobry pierwszy sklad, jednak problem jest z ich zgraniem i trenerem

0

Butland(Pickford)- Walker, Cahill, Jones, Rose- Dier Henderson Alli- Sterling Kane Rasford- i to jest słaba druzyna??? dla mnie mają najlepszą kadrę od 10 lat

0

wiem, ze dla wielu Wojewódzki to idiota i debil, ale dziś u niego Grosicki, także zgaduje ze moze byc śmiesznie
PS: szkoda, że bez Hajty

0

dzięki wszystkim za odpowiedź

0

co ile można oddawać krew? bo zawsze słyszałem, że co 3msc a teraz gdzieś przeczytałem ze co 2msc

0

hahah taktyczny :D ciekawią mnie odpowiedzi

0

wg mnie hiszpanskiego, bo jednak jakbyś pojechał na jakies wycieczki 2-3 dniowe do np Valencii czy Sevilli to Cie zrozumieją

7

xDD czyli podobno nie są powoływani na mecze ligowe bo walczą o utrzymanie, ale 12h lot samolotem i zagranie 15min już jest spoko

1

i ja własnie w $$$ widze jedyny problem. Mniej niz 120mln nie pójdzie, chyba ze Gomesem będą zainteresowani

1

nie ma bardziej potrzebnego zawodnika teraz niż własnie Eriksen. Nasza pomoc już w tym seoznie nie istniała + odejście Iniesty. Nasz styl, a raczej jego brak, jest spowodowany własnie brakiem takiego piłkarza. I pomimo tego, ze wielu uważa go za OP lub nawet skrzydłowego, to może on grać również jako typowa 6

1

Znacie jakies firmy polskie, ktore ujawniaja swoje przychody, zyski, sprzedaze, problemy itp na swoich stronach internetowych? Błagam o pomoc

2

Valbuena i Benzema xdd

0

ja jestem tego pewien, ze będzie bronił Neuer. Ter Stegen nie ma takiej renomy w Niemczech i Loew się ugnie i postawi na gościa, który tam nawet nie powinien jechac

3

Z kazdym dniem coraz bardzie mysle ze to bedzie typowy mundial dla Polakow, czyli mecze: otwarcia, o wszystko i o honor

7

ja osobiście tej 11 bez Banegi nie widze, jedyny prawdziwi SP w tej reprezentacji, który umie coś rozegrac

0

Musze wykonac przelew, ale znam tylko nr konta a nie znam nazwy odbiorcy, a to pole jest obowiazkowe do realizacji. Czy moge w polu: nazwa odbiorcy wpisac byle co?

17

Halilovic vs Odegaard( moglem zle napisac) oraz Deulofeu vs Jese- pamiętam jak już media spekulowały ze kolejne gwiazdy będą rywalizować w Barcelonie i Realu o ZP :D ale wszyscy skonczyli....

0

Jacy sa dla was najlepsi polscy komentatorzy niezależnie od dyscypliny? Jak nie pamiętacie nazwisk to chociaż dyscyplinę sportu i na jakiej stacji jest

0

Granie do tyłu, i z lewej strony na prawa przez 80% czasu to piekny futbol????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?