FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
nie jest, pewnie zdecydowania większość maturzystów powtarza wiadomości od stycznia
0
zamiast wydawać 30mln na Artura, sprzedaż wymienonej przeze mnie 3, to juz jest ok 120mln
0
Ale lepiej sprowadzic Eriksena niz miec Paulinho, Turana i Gomesa. Po za tym Coutinho obecnie bardziej zastępuje Neymara
0
To skoro porównujemy dryblingi to moze by tak porownac asysty i gole? Gdzie Eriksen niszczy cala nasza pomoc razem wzięta
0
Omega za to co zrobil dla NJPW przez ostatnie 2 lata zasłużył na tytul i przerwanie reignu Okady. I wydaje mi sie ze wygra, bo innej opcji nie widze, nie mieli nic wspolnego od G1 Climax, a tu nagle znikąd Okada go wyzywa? To musi byc zmiana mistrza
0
noo ostatnie pół roku to dywizja juniorów ciągnęła ich mocno, ale Dominion znowu zapowiada się kosmicznie
0
Omega vs Okada po raz 4!!!! No time limit 2 on 3 pin na NJPW Dominion :D
2
no to najzwyczajniej nie zrozumiałes mojej logiki. Ile w ostatnich 5 latach było piłkarzy, na których było jeszcze "za wcześno" a wylądowali w innych klubach lub nie okazując swojego całego potencjalu?
4
Nie no racja, lepiej czekac az ich ktos odkupi, albo czekac az skoncza 25 lat, tak jak jest od 2013 roku. Mamy mistrza zapewnionego, czemu tych 10-15minut nie moze dostac np Puiq kosztem Rakiticia, Paulinho czy Gomesa?
0
Oni w kilku meczach powinni grac juz w pierwszej druzynie, a na pewno powinni pojechac na presezon. Nie mówię o calej 9, ale tak 3-4
13
Powinno byc na odwrót
0
Gosc ma teraz w wrestlingu takie zycie...pojawia sie gdzie chce i kiedy chce
0
Maly spojler dla fanow wrestlingu z NJPW Wrestling Dontaku.
Chris Jericho vs Naito na NJPW Dominion oficjalnie
0
nie interesuje się za bardzo koszykówką, ale czemu canał+ tak mało puszcza mecze NBA?
0
Co napisali?
0
Cavani, Neymar i Mbappe mający za plecami Eriksena??? Eriksen mialby z 30asyst w sezonie
0
Niech Griezmann zmieni ta koszule i zatamuje krwawienie, bo za chwile strzeli i znowu bedzie ze nie powinno byc go na boisku
0
Ale taki rezerwowy to skarb
0
No i niestety Koscielny wypada z munfialu pewnie
0
Czemu przerwano derby Stambułu w 59min? Znowu bydło kibicowskie?
0
Valverde pokazał, ze u niego i tak kontuzjowani grają, takze Iniesta to pewniak do gry
12
Rummenige bylby chyba największym idiota w futbolowym swiecie
1
Czyli rozumiem, ze jak kupimy kolejnego box to box, to zaczniemy grac drewnianie jak np West Ham United i zacniemy wygrywac wszystko? Pilkarzy box to box mamy o 2 za duzo
1
znacie strony, gdzie można zobaczyć wyniki, obroty, akcje, wartości różnych giełd w poszczególnych latach?
2
Genialne zachowanie kibicow Romy
2
Zalosne to jest sedziowanie, a nie komentarze, ktore sa w 100% trafne
14
Alez to bedzie final!! Cunet Cakir vs Damir Skolina
1
Obojetne dla mnie kto wygra, ale chcialbym troche emocji i szybkie 3 hole dla Romy
0
umieścisz tutaj tą ostatnią 10?
1
Cafu na spalonym no powtórka ewidentnie yo pokazuje, to Hajto mowi ze nie bylo...