FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W pierwszym skladzie Bayernu 18latek, na ławce kolejny 18latek i 20latek, Bayern ma taka samą sytuację jak my, mistrzostwo pewne. Da sie wprowadzac młodych? Na ostatnie spotkania Valverde powinien powolac Alene i np Abela Ruiza jednak doskonale wiemy ze tak nie będzie...
0
Przeciez to co teraz Shaqiri zrobil to powinna byc czerwien i kara na min 3 mecze. Idiota
0
Jacy piłkarze z reprezentacji, ktore będą sie liczyly na mundialu, nie pojadą do Rosji ze wzgledu na kontuzje. Chodzi mi o tych, ktorych wystep jest juz calkowicie wykluczony
0
aż dziwne, ze Sport i Mundo wyżej niż As i Marca
0
ale na pewno na jeden z przedmitów maturalnych będziesz się musiał mało uczyc bo go ogarniasz, na drugi troche więcej, na język polski to akurat najłatwiej się nauczyć, bo wystarczy ogarnąć 10 lektur, czytać streszczenia przez 3tyg i zapamietasz
9
nie jest, pewnie zdecydowania większość maturzystów powtarza wiadomości od stycznia
0
zamiast wydawać 30mln na Artura, sprzedaż wymienonej przeze mnie 3, to juz jest ok 120mln
0
Ale lepiej sprowadzic Eriksena niz miec Paulinho, Turana i Gomesa. Po za tym Coutinho obecnie bardziej zastępuje Neymara
0
To skoro porównujemy dryblingi to moze by tak porownac asysty i gole? Gdzie Eriksen niszczy cala nasza pomoc razem wzięta
0
Omega za to co zrobil dla NJPW przez ostatnie 2 lata zasłużył na tytul i przerwanie reignu Okady. I wydaje mi sie ze wygra, bo innej opcji nie widze, nie mieli nic wspolnego od G1 Climax, a tu nagle znikąd Okada go wyzywa? To musi byc zmiana mistrza
0
noo ostatnie pół roku to dywizja juniorów ciągnęła ich mocno, ale Dominion znowu zapowiada się kosmicznie
0
Omega vs Okada po raz 4!!!! No time limit 2 on 3 pin na NJPW Dominion :D
2
no to najzwyczajniej nie zrozumiałes mojej logiki. Ile w ostatnich 5 latach było piłkarzy, na których było jeszcze "za wcześno" a wylądowali w innych klubach lub nie okazując swojego całego potencjalu?
4
Nie no racja, lepiej czekac az ich ktos odkupi, albo czekac az skoncza 25 lat, tak jak jest od 2013 roku. Mamy mistrza zapewnionego, czemu tych 10-15minut nie moze dostac np Puiq kosztem Rakiticia, Paulinho czy Gomesa?
0
Oni w kilku meczach powinni grac juz w pierwszej druzynie, a na pewno powinni pojechac na presezon. Nie mówię o calej 9, ale tak 3-4
13
Powinno byc na odwrót
0
Gosc ma teraz w wrestlingu takie zycie...pojawia sie gdzie chce i kiedy chce
0
Maly spojler dla fanow wrestlingu z NJPW Wrestling Dontaku.
Chris Jericho vs Naito na NJPW Dominion oficjalnie
0
nie interesuje się za bardzo koszykówką, ale czemu canał+ tak mało puszcza mecze NBA?
0
Co napisali?
0
Cavani, Neymar i Mbappe mający za plecami Eriksena??? Eriksen mialby z 30asyst w sezonie
0
Niech Griezmann zmieni ta koszule i zatamuje krwawienie, bo za chwile strzeli i znowu bedzie ze nie powinno byc go na boisku
0
Ale taki rezerwowy to skarb
0
No i niestety Koscielny wypada z munfialu pewnie
0
Czemu przerwano derby Stambułu w 59min? Znowu bydło kibicowskie?
0
Valverde pokazał, ze u niego i tak kontuzjowani grają, takze Iniesta to pewniak do gry
12
Rummenige bylby chyba największym idiota w futbolowym swiecie
1
Czyli rozumiem, ze jak kupimy kolejnego box to box, to zaczniemy grac drewnianie jak np West Ham United i zacniemy wygrywac wszystko? Pilkarzy box to box mamy o 2 za duzo
1
znacie strony, gdzie można zobaczyć wyniki, obroty, akcje, wartości różnych giełd w poszczególnych latach?
2
Genialne zachowanie kibicow Romy