FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Umtiti i Isco nie maja uznanej marki??
0
Jaki pilkarz, ktory nie ma jeszcze bardzo uznanej renomy, moze po mundialu zostac gwiazdą??
0
noo jeżeli chodzi ogólnikowo to obecne Divy nie mają nawet startu do tych sprzed kilku lat
0
noo pamięta pamięta, w ringu jedna z najgorszych w XXI w , a co?
0
ja to mam wrażenia ze się zakreca
1
na Polsat Sport News finał rugbowej LM. Najlepszy sport w najlepszym wydaniu
11
pomimo wieku to nadal jeden z najlepszych PO na świecie, Brazylia dużo straci. Czemu nie pojechał
0
Poprosze również
50
To Twoja siostra? :D
0
Nie ogladalem wczorajszego meczu. Czy Dembele oprocz goli gral dobrze? Czy mial duzo strat i niepotrzebnych dryblingow?
0
zgadnij
0
zapomniałeś o 4-4-2
1
Niech tymi jajami zamieni sie z Valverde
0
oooo jeje :D pamiętam Sylwestra, albo nawet 2 lata pod rząd, gdzie to leciało w radiu, w TV(mtv, viva itp) co 10min
1
Ale jemu wystarczy 14-osobowa kadra. Jak mozna miec takiego zmiennika jak Dembele, Paco i Vermaelena i z nich nie korzystać????
0
200mln na lawce od przyszlego sezonu :D Valverde juz pokazal ze u niego gra tylko 13 zawodnikow, takze sens kupowania kolejnych jest niezrozumiały
0
........... Denis ostatnio gral suoer jak wchodzi- eeee po co dac mu szansę sie pokazac... Valverde chociaż raz niech powie czemu gra 13 zawodnikami.
0
no narazie mamy tylko jednego bo Dembele nie można liczyć
15
ja to mam wrażenie, ze takie posty są tutaj pisane dla zasady. Przy taktyce i sposobie gry tak naprawdę chyba każdy chciałby Neymara w Barcelonie. On byłby zbawieniem w tym sezonie
0
Myslalem ze Multipla w cabrio jest tylko na memach i w Internecie...
0
ta misja futbol to jakas parodia, powinni zmienić nazwę na Misja Lewandowski. Od chyba 6msc 70% ich kazdego programu jest o Lewym. Dzisiejszy odcinek zatytuowali: Barcelona - Real 2:2, Lewandowski sfrustrowany; z czego o meczu 5min mówili. Człowiek chce posłuchać co mówią znani Polscy dziennikarze o meczu a tu cały czas to samo...
0
Najmocniejsza nie jest, ale i tak silniejsza niz nasza
0
Brak Mierzejewskiego i obecnosc Peszko to jest jakis niesmaczny żart
9
brak występu Dembele w el clasico zwiększa wątpliwości co do przyszłosci Valverde
0
Bo Semedo w porównaniu z wymienioną 4 wypada narazie po prostu słabo i dlatego Roberto u nas gra. A Rakitic i Busi graja bo taki jest system "rotacji" u Valverde, chociaz rotacje to za duze słowo
0
Carvalaj, Odriozola, Juanfran i Azpillicueta- z calym szacunkiem, ale Roberto nie ma do nich podjazdu
3
A my nadal nie widzieliśmy powtórki jak Suarez w pierwszej polowy najprawdopodobniej byl faulowany w polu karnym
1
Nienawidzę mordy Casemiro ale dzisiaj liczba jego CZYSTYCH odbiorow jest imponująca
2
Ale to El Clasico jest dziwne :D
0
Ale na kontry idealny?