18

Umtiti i Isco nie maja uznanej marki??

0

Jaki pilkarz, ktory nie ma jeszcze bardzo uznanej renomy, moze po mundialu zostac gwiazdą??

0

noo jeżeli chodzi ogólnikowo to obecne Divy nie mają nawet startu do tych sprzed kilku lat

0

noo pamięta pamięta, w ringu jedna z najgorszych w XXI w , a co?

0

ja to mam wrażenia ze się zakreca

1

na Polsat Sport News finał rugbowej LM. Najlepszy sport w najlepszym wydaniu

11

pomimo wieku to nadal jeden z najlepszych PO na świecie, Brazylia dużo straci. Czemu nie pojechał

0

Poprosze również

50

To Twoja siostra? :D

0

Nie ogladalem wczorajszego meczu. Czy Dembele oprocz goli gral dobrze? Czy mial duzo strat i niepotrzebnych dryblingow?

0

zgadnij

0

zapomniałeś o 4-4-2

1

Niech tymi jajami zamieni sie z Valverde

0

oooo jeje :D pamiętam Sylwestra, albo nawet 2 lata pod rząd, gdzie to leciało w radiu, w TV(mtv, viva itp) co 10min

1

Ale jemu wystarczy 14-osobowa kadra. Jak mozna miec takiego zmiennika jak Dembele, Paco i Vermaelena i z nich nie korzystać????

0

200mln na lawce od przyszlego sezonu :D Valverde juz pokazal ze u niego gra tylko 13 zawodnikow, takze sens kupowania kolejnych jest niezrozumiały

0

........... Denis ostatnio gral suoer jak wchodzi- eeee po co dac mu szansę sie pokazac... Valverde chociaż raz niech powie czemu gra 13 zawodnikami.

0

no narazie mamy tylko jednego bo Dembele nie można liczyć

15

ja to mam wrażenie, ze takie posty są tutaj pisane dla zasady. Przy taktyce i sposobie gry tak naprawdę chyba każdy chciałby Neymara w Barcelonie. On byłby zbawieniem w tym sezonie

0

Myslalem ze Multipla w cabrio jest tylko na memach i w Internecie...

0

ta misja futbol to jakas parodia, powinni zmienić nazwę na Misja Lewandowski. Od chyba 6msc 70% ich kazdego programu jest o Lewym. Dzisiejszy odcinek zatytuowali: Barcelona - Real 2:2, Lewandowski sfrustrowany; z czego o meczu 5min mówili. Człowiek chce posłuchać co mówią znani Polscy dziennikarze o meczu a tu cały czas to samo...

0

Najmocniejsza nie jest, ale i tak silniejsza niz nasza

0

Brak Mierzejewskiego i obecnosc Peszko to jest jakis niesmaczny żart

9

brak występu Dembele w el clasico zwiększa wątpliwości co do przyszłosci Valverde

0

Bo Semedo w porównaniu z wymienioną 4 wypada narazie po prostu słabo i dlatego Roberto u nas gra. A Rakitic i Busi graja bo taki jest system "rotacji" u Valverde, chociaz rotacje to za duze słowo

0

Carvalaj, Odriozola, Juanfran i Azpillicueta- z calym szacunkiem, ale Roberto nie ma do nich podjazdu

3

A my nadal nie widzieliśmy powtórki jak Suarez w pierwszej polowy najprawdopodobniej byl faulowany w polu karnym

1

Nienawidzę mordy Casemiro ale dzisiaj liczba jego CZYSTYCH odbiorow jest imponująca

2

Ale to El Clasico jest dziwne :D

0

Ale na kontry idealny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?