0

błogoslawieni, którzy uwierzyli a nie widzieli

0

Przy Valverde gramy 4-4-2, takze jako lewy pomocnik Neymar moze być

1

Eriksen albo Neymar

0

a ludzie smieją się ze Neuer będzie podstawowym brakmarzem w Niemczech

0

a jaki jest caly sklad?

4

ciekawe ile studio będzie trwało? czy tak jak w LM 30sekund, czy moze tak jak na ostatnim mundialu jednak troche dłuższe

3

przeciez takim składem Senegal zniszczy naszą pomoc. Piszczek jako srodkowy obrońca?? Błaszczykowski na wahadle gdzie nie wiadomo, czy bedzie gotowy zagrac 30min i musiałby biegać za Mane??? Bez jaj

4

Juz widze jak Valverde ustawi Messiego, Suareza, Rakiticia, Busquetsa na ławce

0

zaczął się Roland Garros a tutaj zero komentarzy??? az tako mało osób interesuje sie tenisem? czy wszystkim zabawe psuje Nadal, gdyz nie ma emocji kto wygra bo faworyt jest tylko jeden

0

Alba za Marcelo

3

Ale kibice Liverpoolu...KOSMOS, przperaszam za duze litery, ale po takim meczu dziekowac bramkarzowi...szacun

1

A taki Fabianski spadl ze Swansea....

0

ooo *****, genialna :D trochę boli ze u nas żaden z pomocników tak nie umie....

4

16x powie o przenosinach Lewego do Realu
12x powie, że Piszczek zastopuje Mane na Mundialu
Maszyna się nie zatrzymuje
Milner= Muller
Asensio= Alonso
takie małe przewidywania

0

drużyna, która gra gra najbrzydszy futbol na przestrzeni ostatniej dekady, zatrudnia trenera, grającego piękny o ofensywny futbol, to moze byc ciekawe

0

Najlepszy obronca Serie A :D a nie zaden wynalazek

4

znając umiejętności Pereza do negocjacji, 150mln spokojnie za niego otrzyma jak bedzie chciał go sprzedac

2

Denis przy Setienie bylby jednym z najlepszych pomocnikow w lidze. Jestem pewien

0

no w tym sezonie to cięzko się z ta opinią nie zgodzić

0

4-2-3-1 i w znacznej większości meczy grał tuż za Icardim, mając takiego napastnika 3 asysty to bardzo mało. no to ja miałem takie "szczescie" ze jak oglądałem to zawodził

0

2 gole, 3 asysty w 17 meczach na tej pozycji to bardzo dobry wynik? Plus trzeba powiedzieć, ze w kazdym meczu z czołówki był jednym z najgorszych piłkarzy Interu. Ja nie wiem, czy taki West Ham, czy Southampton da 35mln, bo w lepszych klubach w PL raczej nie ma szans na grę

10

35mln to malo jak na Rafinhe???? jak Inter nie zaplaci 35 to nikt więcej niz 25mln nie da

3

Valverde chce wąską ławkę, bo po co mu więcej niż 15zawodników? jak on wgl z nich nie korzysta

3

" bedzie chciał na niego postawić w najbliższej przyszłości" :D za 7lat zagra w 1/8 Pucharu Króla 10minut

0

moze i jestem teraz po kilku baniach i piwkach, ale tak chorej rozkminy tutaj nie widziałem :D dla takich puent czekam czytam La Ramble

0

Z tym Griezmann to zaczyna sie robic 3 część trylogii po Dembele i Coutinho

1

Gdy Mroczkowie szczesliwie sie ożenią

0

Kiedy 3 sezon?

1

Ronaldinho to chyba mozna zaliczyc

0

Mysle, ze jednak Rodrigo powinien grac zamiast Aspasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?