FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
błogoslawieni, którzy uwierzyli a nie widzieli
0
Przy Valverde gramy 4-4-2, takze jako lewy pomocnik Neymar moze być
1
Eriksen albo Neymar
0
a ludzie smieją się ze Neuer będzie podstawowym brakmarzem w Niemczech
0
a jaki jest caly sklad?
4
ciekawe ile studio będzie trwało? czy tak jak w LM 30sekund, czy moze tak jak na ostatnim mundialu jednak troche dłuższe
3
przeciez takim składem Senegal zniszczy naszą pomoc. Piszczek jako srodkowy obrońca?? Błaszczykowski na wahadle gdzie nie wiadomo, czy bedzie gotowy zagrac 30min i musiałby biegać za Mane??? Bez jaj
4
Juz widze jak Valverde ustawi Messiego, Suareza, Rakiticia, Busquetsa na ławce
0
zaczął się Roland Garros a tutaj zero komentarzy??? az tako mało osób interesuje sie tenisem? czy wszystkim zabawe psuje Nadal, gdyz nie ma emocji kto wygra bo faworyt jest tylko jeden
0
Alba za Marcelo
3
Ale kibice Liverpoolu...KOSMOS, przperaszam za duze litery, ale po takim meczu dziekowac bramkarzowi...szacun
1
A taki Fabianski spadl ze Swansea....
0
ooo *****, genialna :D trochę boli ze u nas żaden z pomocników tak nie umie....
4
16x powie o przenosinach Lewego do Realu
12x powie, że Piszczek zastopuje Mane na Mundialu
Maszyna się nie zatrzymuje
Milner= Muller
Asensio= Alonso
takie małe przewidywania
0
drużyna, która gra gra najbrzydszy futbol na przestrzeni ostatniej dekady, zatrudnia trenera, grającego piękny o ofensywny futbol, to moze byc ciekawe
0
Najlepszy obronca Serie A :D a nie zaden wynalazek
4
znając umiejętności Pereza do negocjacji, 150mln spokojnie za niego otrzyma jak bedzie chciał go sprzedac
2
Denis przy Setienie bylby jednym z najlepszych pomocnikow w lidze. Jestem pewien
0
no w tym sezonie to cięzko się z ta opinią nie zgodzić
0
4-2-3-1 i w znacznej większości meczy grał tuż za Icardim, mając takiego napastnika 3 asysty to bardzo mało. no to ja miałem takie "szczescie" ze jak oglądałem to zawodził
0
2 gole, 3 asysty w 17 meczach na tej pozycji to bardzo dobry wynik? Plus trzeba powiedzieć, ze w kazdym meczu z czołówki był jednym z najgorszych piłkarzy Interu. Ja nie wiem, czy taki West Ham, czy Southampton da 35mln, bo w lepszych klubach w PL raczej nie ma szans na grę
10
35mln to malo jak na Rafinhe???? jak Inter nie zaplaci 35 to nikt więcej niz 25mln nie da
3
Valverde chce wąską ławkę, bo po co mu więcej niż 15zawodników? jak on wgl z nich nie korzysta
3
" bedzie chciał na niego postawić w najbliższej przyszłości" :D za 7lat zagra w 1/8 Pucharu Króla 10minut
0
moze i jestem teraz po kilku baniach i piwkach, ale tak chorej rozkminy tutaj nie widziałem :D dla takich puent czekam czytam La Ramble
0
Z tym Griezmann to zaczyna sie robic 3 część trylogii po Dembele i Coutinho
1
Gdy Mroczkowie szczesliwie sie ożenią
0
Kiedy 3 sezon?
1
Ronaldinho to chyba mozna zaliczyc
0
Mysle, ze jednak Rodrigo powinien grac zamiast Aspasa