FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
widze, ze Zlatan czerowna kartka w meczu w MLS, ktoś wie co zrobił??
0
do Rzeszowa to mi troche nie pasuje dojeżdzać 3-4h dziennie :/
0
ktoś tu chyba ostatnio pisał, ze Toby przedłuzył kontrakt z Kogutami, ale pewny nie jestem
0
skąd to pytanie?
0
Jakie znacie portale z ogloszeniami o pracę? Olx, gumtree, pracuj, jakie jeszcze?
0
wiadomo, kto bedzie komentował?
0
ilość lat kibicowania nie ma tutaj znaczenia. Określenie "przełom: moze bylo nie wlasciwe, cały sierpien i wrzesień
2
Francja, Hiszpania i Brazylia wg mnie no ale nic nowego nie odkryłem, jednak myśle, ze w końcu Belgia może się pokazać z dobrej strony
2
radzę obejrzeć mecze na przełomie sierpnia i września, gdzie obok Messiego był najlepszym naszym ofensywnym piłkarzem
3
a czy ocenianie występu piłkarza po jednym nie udanym strzale nie jest dziecinne? A to porównanie jest akurat bardzo na miejscu i wcale nie zabawene
11
a widziałes ile razy Messi, Luis czy inni wybitni piłkarze pudłowali w jeszcze lepszych sytuacjach?
1
nie wiem czy to była ironia czy nie, ale ide o zakład, że Quaresma będzie kluczową postacią Portugalii na tym mundialu
7
jak grywał regularnie, a nie co kilka meczy, to dawał nadzieję i wiarę, że mozemy miec pelnowartosciowego zmiennika. Gdyby przez ostatnie 2 lata odpowiednio wykorzystać potencjał i rozporządzać minutami to mielibyśmy solidne wzmocnienie na ławce za bardzo mało gotówki.
2
Jezeli bedzie gral tak nie równo to nikt za nim plakac nie będzie, od poczatku roku w fatalnej formie
1
Pozegnanie Iniesty takie jak jego kariera, skromne, bez żadnych długich filmów, wypowiedzi, czy innych. Jednak tak sobie wyobrazilem jak bedzie wygladać pozegnanie Pique :D
1
na pewno jest ono bardziej logiczne niz ewentualne powolanie Roberto
4
nie rozumiem tego zdziwienia tutaj o brak powołania dla Roberto, przeciez jego powolanie to byłaby komedia
1
skoro i tak nie zdobędziemy historycznej ligi be z porażki, to dzisiaj każdy terenr postawiłby na Denisa, Paco, Digne, no ale zapewne Valverde wystawi once de gale jakby to byl decydujący mecz
3
Niech on najpierw zagra na mundialu bo składu w pierszej 11 obecnie nie ma
0
Nooo bez jaj, ta 11 by spokojnie mogła wygrać mundial. Francja ma niemożliwe możliwości, tylko ten trener troche taki....malo wyrazisty
0
Ostatnio w pilce jest wiecej teatru niz tam takze aluzja zupelnie nie na miejscu
3
Wiem, ze sa tutaj fani wrestlingu. Dzis rusza NJPW Best of super junior dla zainteresowanych i juz mamy potencjalną walke turnieju: Osprey vs Ishimorii
0
Zubi
Puyol
Xavi
Romario( Messi to ani napastnik ani pomocnik)
Cruyff
1
English Breakfast niszczy poziomem La Liga Loca... od prowadzącego, po gości, przez wiedze, brak ciągłego gadania o Lewym itp
0
Kreatywność prawie jak u nas, tylko Pogba coś tam umie wyczarować z niczego, chyba ze w pomocy postawi na Fekira lub Griezmanna
0
podał skład Francji
0
noo ta pomoc nie powala w sumie
10
nie zgodzę się z obecnością Koke, Otamendi, Robertson i Chamberlaina
0
ale ten Munir to chyba bramkarz
3
Przy obecnym skladzie idealne wg mnie jest: 4-2-3-1