1

widze, ze Zlatan czerowna kartka w meczu w MLS, ktoś wie co zrobił??

0

do Rzeszowa to mi troche nie pasuje dojeżdzać 3-4h dziennie :/

0

ktoś tu chyba ostatnio pisał, ze Toby przedłuzył kontrakt z Kogutami, ale pewny nie jestem

0

skąd to pytanie?

0

Jakie znacie portale z ogloszeniami o pracę? Olx, gumtree, pracuj, jakie jeszcze?

0

wiadomo, kto bedzie komentował?

0

ilość lat kibicowania nie ma tutaj znaczenia. Określenie "przełom: moze bylo nie wlasciwe, cały sierpien i wrzesień

2

Francja, Hiszpania i Brazylia wg mnie no ale nic nowego nie odkryłem, jednak myśle, ze w końcu Belgia może się pokazać z dobrej strony

2

radzę obejrzeć mecze na przełomie sierpnia i września, gdzie obok Messiego był najlepszym naszym ofensywnym piłkarzem

3

a czy ocenianie występu piłkarza po jednym nie udanym strzale nie jest dziecinne? A to porównanie jest akurat bardzo na miejscu i wcale nie zabawene

11

a widziałes ile razy Messi, Luis czy inni wybitni piłkarze pudłowali w jeszcze lepszych sytuacjach?

1

nie wiem czy to była ironia czy nie, ale ide o zakład, że Quaresma będzie kluczową postacią Portugalii na tym mundialu

7

jak grywał regularnie, a nie co kilka meczy, to dawał nadzieję i wiarę, że mozemy miec pelnowartosciowego zmiennika. Gdyby przez ostatnie 2 lata odpowiednio wykorzystać potencjał i rozporządzać minutami to mielibyśmy solidne wzmocnienie na ławce za bardzo mało gotówki.

2

Jezeli bedzie gral tak nie równo to nikt za nim plakac nie będzie, od poczatku roku w fatalnej formie

1

Pozegnanie Iniesty takie jak jego kariera, skromne, bez żadnych długich filmów, wypowiedzi, czy innych. Jednak tak sobie wyobrazilem jak bedzie wygladać pozegnanie Pique :D

1

na pewno jest ono bardziej logiczne niz ewentualne powolanie Roberto

4

nie rozumiem tego zdziwienia tutaj o brak powołania dla Roberto, przeciez jego powolanie to byłaby komedia

1

skoro i tak nie zdobędziemy historycznej ligi be z porażki, to dzisiaj każdy terenr postawiłby na Denisa, Paco, Digne, no ale zapewne Valverde wystawi once de gale jakby to byl decydujący mecz

3

Niech on najpierw zagra na mundialu bo składu w pierszej 11 obecnie nie ma

0

Nooo bez jaj, ta 11 by spokojnie mogła wygrać mundial. Francja ma niemożliwe możliwości, tylko ten trener troche taki....malo wyrazisty

0

Ostatnio w pilce jest wiecej teatru niz tam takze aluzja zupelnie nie na miejscu

3

Wiem, ze sa tutaj fani wrestlingu. Dzis rusza NJPW Best of super junior dla zainteresowanych i juz mamy potencjalną walke turnieju: Osprey vs Ishimorii

0

Zubi
Puyol
Xavi
Romario( Messi to ani napastnik ani pomocnik)
Cruyff

1

English Breakfast niszczy poziomem La Liga Loca... od prowadzącego, po gości, przez wiedze, brak ciągłego gadania o Lewym itp

0

Kreatywność prawie jak u nas, tylko Pogba coś tam umie wyczarować z niczego, chyba ze w pomocy postawi na Fekira lub Griezmanna

0

podał skład Francji

0

noo ta pomoc nie powala w sumie

10

nie zgodzę się z obecnością Koke, Otamendi, Robertson i Chamberlaina

0

ale ten Munir to chyba bramkarz

3

Przy obecnym skladzie idealne wg mnie jest: 4-2-3-1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?