FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja sobie nie muszę wyobrażać, widzialem taką przez większą część ubieglego sezonu
1
Ja bym zostawil Munira. Z Paco sa na podobnym poziomie, ale jednak za Paco dostaniemy większy hajs
2
stara "miłość" nie rdzewieje
1
Przeciez jak Niemcy wygraja 1-0 to odpadają bo bilans bezposredni sie nie liczy, bo wtedy Meksyk-Niemcy-Szwecja to zataczające sie koło, i wtedy kartki sie liczą
0
Ogladali cale mistrzostwa i akurat z nas musieli brac przykład??
3
a taki pachołek jeden
11
Ten aktor bylby dla nas zbawieniem. Czemu o nim tak nie mowiliscie jak gral u nas, a tak samo symulowal? Ale sie na niego uwzieliscie, a kazdy przyjalby go powrotnie z pocalowaniem reki
1
zawsze fajnie się słuchało Rudzkiego, ale to jak ostatnio wchodzi Lewemu w 4 litery a potem to smaruje to się rzygać chce
0
Ja to chyba mialem pecha, bo ogladalem z 10 meczu Rafinhi w Interze, i za kazdym razem byl najgorszym ofensywnym pilkarzem w tym zespole. Pogra 2-3sezonu ale na poziomie i nie ma takiego ryzyka kontuzji
1
Przeciez Rafinha nigdy nie osiagnie poziomu Nainggolana. Swietny ruch Interu
0
ooo dzięki, za przypomnienie nazwiska
0
już jesteśmy na początku trzeciej kolejki, jaki duet, albo pojedynczy komentator jest dla Was najlepszy? Oczywiście, oprócz Laskowskiego; mi strasznie podoba się komentarz tego chyba jakos Pogo coś tam
1
Lewandowski to tez zero powinien miec.
0
Lewy to od kiedy zaczal myslec o gwiazdorstwie i Realu jest w takiej formie, ze Wawrzyniak ny go popilnowal
9
Milik w sumie nic nie zepsuł....
0
a to przepraszam
0
a nie przypadkiem skrzydłowy??
0
jak najlepiej się przygotować na egzamin ustny z języka na studiach? bo w sumie nawet nie wiem jak się za to zabrać?
0
w sumie jako 4-5 napastnik, na mecze z drużynami z dołu tabeli, za taką cenę nie wiem czy zły pomysl
2
ten jeden gościu w studiu to gada genialne rzeczy, ale nie wiem jak sie nazywa
2
ale ten nawalke pieprzy
0
to podanie to było takie cudeńko, ze znacznie lepsi pomocnicy od Zielińskiego nie wykonali takiego podania przez całą karierę
2
spodziewałem się, że mogą nie awansować, media w Polsce strasznie umniejszały grupowym rywalom, ale ***** ten styl??? Ja pamiętam kilka meczów ze znajomymi na Orliku to tam było więcej taktyki, walczeności i organizacji
0
Moze jeszcze Kolumbia spuchnie
0
Bednarek dzisiaj jedyny plus meczu. Moze i zawinil przy golu, ale kilka razy uratował nasz zespół, no i to podanie
1
Ale weźcie przyjmijcie pilke, uspokoj gre. Za czasow Polsatu to wygrywali
1
A potem i tak będzie Lewandowski pilkarzem meczu w naszej kadrze, a jest najgorszy.
0
Tak z ciekawości, kto byl w tej 5, i kto taką liste opublikowal?
1
troche dziwne, że z takim rywalem pokazują takie ciekawe rozgrywanie stałych fragmentów gry
0
czy jest możliwość zobaczenia gdzieś w ustawieniach na Facebooku odrzucone zaproszenia od znajomych? Wiem, ze dla wielu głupie pytanie, ale bardzo mi zależy