0

Ja sobie nie muszę wyobrażać, widzialem taką przez większą część ubieglego sezonu

1

Ja bym zostawil Munira. Z Paco sa na podobnym poziomie, ale jednak za Paco dostaniemy większy hajs

2

stara "miłość" nie rdzewieje

1

Przeciez jak Niemcy wygraja 1-0 to odpadają bo bilans bezposredni sie nie liczy, bo wtedy Meksyk-Niemcy-Szwecja to zataczające sie koło, i wtedy kartki sie liczą

0

Ogladali cale mistrzostwa i akurat z nas musieli brac przykład??

3

a taki pachołek jeden

11

Ten aktor bylby dla nas zbawieniem. Czemu o nim tak nie mowiliscie jak gral u nas, a tak samo symulowal? Ale sie na niego uwzieliscie, a kazdy przyjalby go powrotnie z pocalowaniem reki

1

zawsze fajnie się słuchało Rudzkiego, ale to jak ostatnio wchodzi Lewemu w 4 litery a potem to smaruje to się rzygać chce

0

Ja to chyba mialem pecha, bo ogladalem z 10 meczu Rafinhi w Interze, i za kazdym razem byl najgorszym ofensywnym pilkarzem w tym zespole. Pogra 2-3sezonu ale na poziomie i nie ma takiego ryzyka kontuzji

1

Przeciez Rafinha nigdy nie osiagnie poziomu Nainggolana. Swietny ruch Interu

0

ooo dzięki, za przypomnienie nazwiska

0

już jesteśmy na początku trzeciej kolejki, jaki duet, albo pojedynczy komentator jest dla Was najlepszy? Oczywiście, oprócz Laskowskiego; mi strasznie podoba się komentarz tego chyba jakos Pogo coś tam

1

Lewandowski to tez zero powinien miec.

0

Lewy to od kiedy zaczal myslec o gwiazdorstwie i Realu jest w takiej formie, ze Wawrzyniak ny go popilnowal

9

Milik w sumie nic nie zepsuł....

0

a to przepraszam

0

a nie przypadkiem skrzydłowy??

0

jak najlepiej się przygotować na egzamin ustny z języka na studiach? bo w sumie nawet nie wiem jak się za to zabrać?

0

w sumie jako 4-5 napastnik, na mecze z drużynami z dołu tabeli, za taką cenę nie wiem czy zły pomysl

2

ten jeden gościu w studiu to gada genialne rzeczy, ale nie wiem jak sie nazywa

2

ale ten nawalke pieprzy

0

to podanie to było takie cudeńko, ze znacznie lepsi pomocnicy od Zielińskiego nie wykonali takiego podania przez całą karierę

2

spodziewałem się, że mogą nie awansować, media w Polsce strasznie umniejszały grupowym rywalom, ale ***** ten styl??? Ja pamiętam kilka meczów ze znajomymi na Orliku to tam było więcej taktyki, walczeności i organizacji

0

Moze jeszcze Kolumbia spuchnie

0

Bednarek dzisiaj jedyny plus meczu. Moze i zawinil przy golu, ale kilka razy uratował nasz zespół, no i to podanie

1

Ale weźcie przyjmijcie pilke, uspokoj gre. Za czasow Polsatu to wygrywali

1

A potem i tak będzie Lewandowski pilkarzem meczu w naszej kadrze, a jest najgorszy.

0

Tak z ciekawości, kto byl w tej 5, i kto taką liste opublikowal?

1

troche dziwne, że z takim rywalem pokazują takie ciekawe rozgrywanie stałych fragmentów gry

0

czy jest możliwość zobaczenia gdzieś w ustawieniach na Facebooku odrzucone zaproszenia od znajomych? Wiem, ze dla wielu głupie pytanie, ale bardzo mi zależy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?