1

z 6 które są do zdobycia ten jest najmniej istotny, przynajmniej dla mnie. Zarówno Puig i Miranda po meczach w USA zasługują by zagrać od początku kosztem Alby( który nie grał w sparingach) oraz np Rafinhi, który i tak pewnego poziomu nie przekroczy

2

nie ważne za kogo, Puig zasłuzył by zagrać w tym meczu od początku, puchar mało istotny

0

Tottenham przed jego przyjściem walczył z Evertonem o 6 miejsce; teraz walczy o mistrzostwo, i gdyby zliczyć pkt przez ostatnie 2 sezony to Koguty miałyby ich najwięcej. Gdyby miał kadrę i funduszę takie jak Guardiola, czy Mourinho.....

0

Brak Pochettino na tej liście to wg mnie paranoja

0

czy utrzymanie rezerw w drugie lidze było wazniejsze niż dawanie im szans w pierwszej druzynie? Nie miał z kogo?

0

:D no to fakt, to jest dla mnie porażka :D
PS: Ishii vs Omega dostali 5,5 gwiazdek w G1 Climax

0

ale czy moje narzekanie jest bez podstawne?

0

nooo ja bym tego nie był taki pewien

0

teorię, a praktykę czasami dzieli wielka różnica. Niestety EV pokazał co dla niego znaczy La Masia; i mam dziwne wrażenie, że prędzej za Albe zagra Pique, czy Lenglet niż Miranda

0

jak myślicie, czy przy Valverde zawodnicy tacy jak Abel Ruiz, Puig, Miranda i inni z Barcelony B dostaną ogólnie 100minut w lidze i LM?

1

Puig i Miranda wg mnie powinni zagrać od początku. To jest mecz "tylko" o Superpuchar Hiszpanii. Nie jest to ważne trofeum, a po bardzo udanych meczach w USA taka nagroda to dla nich wielkie wyróżnienie. Niesamowite doświadczenie i Valverde nareszcie by pokazała, że chociaż raz na rok postawi na młodzież

0

Wiem jaka jest powszechna opinia o polskiej scenie kabaretowej, ale jakbyście mieli wybrać wasz ulubiony skecz ostatnich 10-15 lat? Tylko błagam, bez komentarzy typu stadion przy Łazienkowskiej

0

i znowu to samo, zaledwie 20min temu była dyskusja tutaj o tym :D

0

ale co z tego, że był drugim najlpeszym strzelcem????? Wielce tu " szanowany i wychwalany" Giroud jest jednym z najlepszych strzelców w historii silnej reprezentacji Francji( nie pamiętam, które miejsce); sam tutaj Ronaldo jest wychwalany, ze nabija statystki ze słabymi, a gra piach; także gole i asysty to za mało

0

nie oceniam go poprzez pryzmat meczy, w ktorych grał na jakiś komicznych dla niego pozycji; ale po za nimi grał na każdej pozycji w pomocy, na DM, na "6", na "8" i gdy oglądałem mecze myslalem: " gorzej już byc nie może" i niestety przychodziła następna kolejka

0

w tych 63 meczach były liczone te, w których wchodził po 80min?

0

Nie, po prostu mam na tyle rozumu by po 3 meczach towarzyskich w tym presezonie, nadal pamiętać o tym jak mało przekonujący był Rafinha odkąd przyszedł z Celty, przecież tutaj w kwietniu- maju każdy go zostawiał w tym Interze, niech on będzie ich problemem

0

wiesz, argument, że Gomes super się prezentuje na treningach był wiarygodny przez pierwsze 6-10miesięcy, potem to już była mydlenie oczu. On na tych treningach musiał jakiś galactic football odpadalać by ciągle dawano mu szanse. No dobra, ale 90% meczy był wystawiany na swojej nominalnej pozycji i grał gorzej niż ............ nie chce tutaj żadengo piłkarza obrazić

0

noo bez żartów, oceniamy całą grę, czy same statystyki??

0

oglądałem kilka meczy Interu i dziwnym trafem w każdym był najgorszym piłkarzem w ofensywie, nawet Candreva, który w całej lidze nie zanotował żadnej asysty w większosci przypadków był lepszy

0

ale Gomes w 12423523 ilości szans nie pokazal ani jednego zagrania, które by się nadawało nawet do Legii. Pewnie dla wielu to co napiszę bedzie głupie, ale dla mnie trenerzy byli zmuszani by dawać szansę Gomesowi; przecież nawet Smuda by mu tyle szans nie dał. Denis popełniał błedy, ale czemu? poprzez brak gry, brak zaufania nawet pomimo świetnym 2miesiącach

3

to jego problem??? sierpien- wrzesien był jednym z ważnych ogniw w ofensywie, i w nagrode dostał 2msc na ławce. Nie jego wina, ze trenerzy nie mieli jaj ostatnio by na taką Malagę, Deportivo stawiać na Inieste, a nie własnie na Denisa. Gdy piłkarz pojawi się co 2msc na murawię to i Messi grał by piach. Potencjalu na miarę Isco nigdy nie miał, ale takiego poziomu jaki prezentował w Villareal, taki np. Rafinha nigdy nie osiągnie

1

1. Piraci z Karaibów- uwielbiam komizm bohaterów
2. Prison Break/ Narcos
3. Edward Norton
4. nie wypowiem się

0

Tyle że właśnie bez oddawania do jakiegoś specjalisty

0

Uuuu wow xd przekonałem mnie

0

Padł mi całkowicie telefon, nie mogę go włączyć, a mam tam kilka ważnych kontaktów, innych dokumentów; jest jakas możliwość podłączenia go do laptopa i odzyskania poprzez jakiś program albo coś?

0

z jakich stron bezpiecznie, i w miarę szybko polecacie kupować telefony?

0

jak myslicie, co w tym sezonie osiągnie Wolverhampton( nie pamiętam jak sie pisze)? podobno rok temu mówiło sie o nich jako o najlepszej druzynie jaka kiedykolwiek grała na zapleczu ligi angielskiej, a teraz jeszcze chyba przyszło do nich 2-3 zawodników, a z tego pamiętam nikogo się nie pozbyli

0

No jeżeli Busquets będzie grał tak w poprzednim sezonie to masz rację, Sergio z ławki nie wstanie

0

W meczu z np Malagą, Deportivo spokojnie mógł grać Paco, Alena czy Arnaiz jak był zdrowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?