2

Znałem taka jedną Marynie kiedyś, dałbym sobie za nią rękę uciąć i wiesz co? I bym nie miał ani ręki ani du** teraz

0

Tak, by w Kwietniu odpaść z LM bo piłkarze zmęczeni. Z taką Huesca to Arthur, Malcom, Munir, Lenglet, Miranda powinni grać od początku

0

pierwszy sezon Domu z Papieru uwazam za najlepszy jaki kieddykolwiek widziałem, drugi moze się troche dłuży, ale tak jest w większości seriali

1

Dla mnie lepsze niż ten genialny BB

3

Munir słabszy od Paco??? Munir w słabym Alaves wykręcił takie liczby jak Paco w znacznie lepszej Valencii; Munir ma wiele cech którymi bije Paco wg mnie

0

No także tego ...... :d

0

Ulubiona drużyna w PL wygrywa, Jose przegrywa, Lucas i Kane w FPL i jeszcze geniusz Twardowskiego...taki poniedziałek to i może być

0

Lukaku, Matic, Fellaini, Smalling, Jones- przecież taka kadra to byłby raj dla Zidane i jego taktyki

0

Byłem jego wielkim fanem, najciekawiej oglądało mi się właśnie jego mecze. Jest szansa, że powróci do swojej normalnej gry na US Open, czy jednak to jeszcze za dużo brakuje?

0

Wawrinka czy Dimitrow? Jak uważacie? Wawrinka w formie by go pewnie pokonał bez problemu, ale teraz?

17

Kolejka 35- artykuł: Valverde ostrożnie wprowadza do gry nowych zawodników

0

Bo jeżeli tak wykonywane karne nie byłyby uznawane to 90% karnych by byla nieprawidlowa

6

Ależ pięknie gra Girona. Portu z Lozano na razie genialni, robią z nimi co chcą

0

No tak samo jak teraz

1

Za Martini, czy Roury graliśmy nudny futbol, a i tak znacznie lepiej się oglądało niż obecną. Barcelona Valverde nie ma nic wspólnego z tą Barceloną, która zacząłem ją oglądać.

0

Myślicie, że Wisła może w tym sezonie powalczyc o europejskie puchary? Wkoncu jest skuteczność, a wielu specjalistów, dziennikarzy mówi, że grają najlepszy futbol w naszej lidze( wiem że o to nie ciężko)

0

Arturitooooooooo :D a tak na serio to jak wszyscy chyba, Berlin

1

gdyby ten mecz słuchała osoba nie widoma, to by nawet nie wiedziała kto gra, gdzie gra, wyniku meczu

9

wiem, ze transfer Ronaldo to wielka sprawa w świecei futbolu, ale Święcicki to już przesadza z tym pieprzeniem tylko o nim; powiedział by coś o meczu, o Lazio, o innych piłkarzach

0

nie oglądałem wcześniej meczy Arsenalu, ale czytałem ze ten Guendozi to był ich najlpeszym piłkarzem

2

zawsze wolałem Munira, Sandro tylko jeden sezon w Maladze miał dobry, a Munir to i w rezerwach naszych błyszczał, i na początku przygody w głównej drużynie, no i sezon w Alaves

0

Fabiański to jednak jest bramkarz klasy światowej jak Allison, Ederson, czy Courtois. Nad nimi można tylko Oblaka, ter Stegena i De Gea(mundial u niego to wypadek)

0

Spalonego nie bylo

0

Hahaha Atkinson.....teraz jeszcze karny xd prawie jak Jaś fasola

0

Anakonda

0

Jesteście w stanie sobie wyobrazić, by beniaminek La Liga gra tak otwarty mecz z Barceloną?

0

Wiedziałem, że mecz będzie super, ale myślałem że Wilki nie będą aż tak odważnie grali

7

Patriciooooo co za obrona!!!! Już ten mecz jest grnialny

1

spokojnie, Valverde wystarczy 0-1, a pożniej wpuści VIdala, Arthura i Lenglet by bronić wyniku

0

pfffff to dopiero początek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?