FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Znałem taka jedną Marynie kiedyś, dałbym sobie za nią rękę uciąć i wiesz co? I bym nie miał ani ręki ani du** teraz
0
Tak, by w Kwietniu odpaść z LM bo piłkarze zmęczeni. Z taką Huesca to Arthur, Malcom, Munir, Lenglet, Miranda powinni grać od początku
0
pierwszy sezon Domu z Papieru uwazam za najlepszy jaki kieddykolwiek widziałem, drugi moze się troche dłuży, ale tak jest w większości seriali
1
Dla mnie lepsze niż ten genialny BB
3
Munir słabszy od Paco??? Munir w słabym Alaves wykręcił takie liczby jak Paco w znacznie lepszej Valencii; Munir ma wiele cech którymi bije Paco wg mnie
0
No także tego ...... :d
0
Ulubiona drużyna w PL wygrywa, Jose przegrywa, Lucas i Kane w FPL i jeszcze geniusz Twardowskiego...taki poniedziałek to i może być
0
Lukaku, Matic, Fellaini, Smalling, Jones- przecież taka kadra to byłby raj dla Zidane i jego taktyki
0
Byłem jego wielkim fanem, najciekawiej oglądało mi się właśnie jego mecze. Jest szansa, że powróci do swojej normalnej gry na US Open, czy jednak to jeszcze za dużo brakuje?
0
Wawrinka czy Dimitrow? Jak uważacie? Wawrinka w formie by go pewnie pokonał bez problemu, ale teraz?
17
Kolejka 35- artykuł: Valverde ostrożnie wprowadza do gry nowych zawodników
0
Bo jeżeli tak wykonywane karne nie byłyby uznawane to 90% karnych by byla nieprawidlowa
6
Ależ pięknie gra Girona. Portu z Lozano na razie genialni, robią z nimi co chcą
0
No tak samo jak teraz
1
Za Martini, czy Roury graliśmy nudny futbol, a i tak znacznie lepiej się oglądało niż obecną. Barcelona Valverde nie ma nic wspólnego z tą Barceloną, która zacząłem ją oglądać.
0
Myślicie, że Wisła może w tym sezonie powalczyc o europejskie puchary? Wkoncu jest skuteczność, a wielu specjalistów, dziennikarzy mówi, że grają najlepszy futbol w naszej lidze( wiem że o to nie ciężko)
0
Arturitooooooooo :D a tak na serio to jak wszyscy chyba, Berlin
1
gdyby ten mecz słuchała osoba nie widoma, to by nawet nie wiedziała kto gra, gdzie gra, wyniku meczu
9
wiem, ze transfer Ronaldo to wielka sprawa w świecei futbolu, ale Święcicki to już przesadza z tym pieprzeniem tylko o nim; powiedział by coś o meczu, o Lazio, o innych piłkarzach
0
nie oglądałem wcześniej meczy Arsenalu, ale czytałem ze ten Guendozi to był ich najlpeszym piłkarzem
2
zawsze wolałem Munira, Sandro tylko jeden sezon w Maladze miał dobry, a Munir to i w rezerwach naszych błyszczał, i na początku przygody w głównej drużynie, no i sezon w Alaves
0
Fabiański to jednak jest bramkarz klasy światowej jak Allison, Ederson, czy Courtois. Nad nimi można tylko Oblaka, ter Stegena i De Gea(mundial u niego to wypadek)
0
Spalonego nie bylo
0
Hahaha Atkinson.....teraz jeszcze karny xd prawie jak Jaś fasola
0
Anakonda
0
Jesteście w stanie sobie wyobrazić, by beniaminek La Liga gra tak otwarty mecz z Barceloną?
0
Wiedziałem, że mecz będzie super, ale myślałem że Wilki nie będą aż tak odważnie grali
7
Patriciooooo co za obrona!!!! Już ten mecz jest grnialny
1
spokojnie, Valverde wystarczy 0-1, a pożniej wpuści VIdala, Arthura i Lenglet by bronić wyniku
0
pfffff to dopiero początek