FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Niby tylko 2 wyścigi, ale chyba obecny zespół zerwał z nim umowę, a zespół, z którym miał jeździć od przyszłego również to zrobił
2
Somsiad ma, ale jusz donos poszed
0
Wgl się nie orientuję w cenach drukarek i tuszu. Lepiej kupić tusz do drukarki, czy cała drukarkę? Czy drukarkę dobrą idzie kupić do 150zl?
12
ta koszulka lewituje??
0
XD
2
jak stare odcinki to Kipescy
0
13 posterunek czy miodowe lata?
3
to jest cuda, ze ona kiedys była w pierwszej 10. Jedna z najbardziej pompowanych sportowców w Polsce. Raz udało jej się awansować do finału Wiblemdonu i tyle.
0
będzie dobrze, jak będzie w miarę powoływany regularnie
17
Ok, ale jeżeli w ciągu dnia pojawia się jakiś cytat 15x to juz jest słabe dleikatnie mówiąc
0
To żeś go porównał do legend. Nazwisko Maldiniego i Ramosa nigdy nie powinny stać obok siebie. Lat świetlne różnicy sportowo i w sposobie gry
0
Tak.
1
Komentarz usunięty
3
Edward Norton
0
Nie co dopiero, tylko minęło chyba 5 lat odkąd grał dla Kuby. Akurat Leon się identyfikuje z krajem naszym co jest ogromnym plusem.
PS. Leon to jest taki Messi siatkówki
11
nigdy nie byłem fanem wynalazków typu Roger, Boenisch, czy inny Perquis, ale jak juz brać kogoś do kadry to kogo jak nie najlpeszego siatkarza świata. Po za tym w siatkówce takie "transfery" są ostatnio dość popularne
0
Burton był jednym z gorszych bramkarzy Serie A, popełniał wiele błędów
0
Oglądam także spokojnie. W presezonie grał przeciwko znacznie lepszym piłkarzom i dawał sobie radę ( może gra nie była na 100% ale pokazał się super). Dajmy czas :D rozwala mnie to....myślę że tak jeszcze z 5 lat powinni w rezerwach dojrzeć
0
W PK zagrają tylko w dwóch meczach bo potem w 1/8 trafimy już na kogoś z ligi i Valverde nie postawi na nich. Właśnie przesyt....a podobno kadra miał zostać zredukowana, a tymczasem w pomocy mamy jeszcze o 2 zawodników wiecej niż sezon temu
3
Mam wrażenie, że tutaj wszyscy zapomnieli o La Masii, nikt nie oczekuje już pokolenia jakie było z Messim, Fabregasem czy Pique. Taki Puiq, czy tym bardziej Alena w innym klubie już by grał w pierwszej drużynie
5
Dałem 38 kolejek w tamtym sezonie, mecze w PK i LM i właśnie widziałem jak to będzie wyglądać
2
Jeżeli i tak Alba zagra 90% męczy, a Valverde i tak boi się postawić na Mirandę to pokazuje jak słabym trenerem jest dla Barcelony. Jak tak "stawia" na młodzież, to już widzę jak przy 10 pomocnikach( plus Rabiot/de Jong, bo przecież Valdek musi mieć ławkę) postawi na Alene lub Puig....
1
Wincyj tych pomocnikow
0
Ja stawiam, że właśnie Serb bez problemu go przegoni. Djoko jest tak uniwersalnym zawodnikiem, że tylko na mączce ma małe problemy z wygrywaniem
15
Valverde to powinniśmy podziękować. Za zmiennika Suareza pewnie chce Aguero, zmiennika Leo to pewnie wyjdzie na Hazardu, zyczeniem Valdka będzie się Bruyne jako zamiennik Cou, no i jeszcze jakiś Kante za Busquetsa
0
Del Potro, który dysponuje jednym z najsilniejszych forehand w tenisie, gonił go po liniach: prawo lewo prawo lewo, a ten na luzie dochodził
6
To jak Djoko się ślizga na takiej nawierzchni przechodzi granicę
0
To jakie bydło na trybunach jest podczas US Open to jest dramat, podczas wszystkich 3 pozostałych publika umie się zachować, a tutaj co roku to samo....jaka Serena taka publika
1
Jestem za del Potro, ale do tak grającego Djoko to nie ma nikt podjazdu
2
Dembele to może Giroud paznokcie u nóg obcinać, a i jeszcze xDD