0

Dziekoweczka :D

3

Spokojnie, rotacji nie będzie przez cały sezon. A jak już to w meczu z ciężkim rywalem na wyjeździe z a z Valladoid u siebie wyjdzie Once de Gala

0

jakaś transmisja jest??

0

tak w temacie streamów do LM, dzisiaj gra o 14 Barcelona w młodziezowej LM, czy to bedzie na polsacie?

5

Zaraz ktoś napisze, że to dopiero początek sezonu:D

0

Taki zmiennik zamiast Munira.... marzenie. Messi, Suarez, Dembele, Malcom, Lozano, no ale i tak by rotacji pewnie nie było

0

Mnie najbardziej ciekawią komentatorzy na tym Polsacie. Jeżeli tam wszyscy to eksperci na poziomie Hajto, to będzie dobry melodramat

8

Piłkarz nr 14-15 w zespole. Za słaby na każdą pozycję, ale przydatny na cały sezon

1

atakujący to też nie jest optymalna pozycja dla Kurka; Leon z wyskokiem, zasięgiem, talentem oraz innymi aspektami jestem pewien, zeby sobie spokojnie poradził

0

z nim, zamiast np Kurka na tych MŚ, bylibyśmy głównym faworytem wg mnie

0

niech Ci piłkarze tacy cwani nie będą

0

Jak chcesz znaleźć knajpę bez rezerwacji z piwrm, to radzę szukać już ok 16., potem jest tam mnóstwo ludzi.

0

Od Kazimierza radzę trzymać się najdalej :D

0

Kubuś.

47

Jeżeli to prawdziwe słowa Griezmann to rodzi się narcyz na miarę CR

0

człowiek nie zna języka, ale tekst umie zaśpiewać

1

ciężko porównać, gdyby nie Małysz nie byłoby Stocha. Osiągnięcia( oprócz IO, co jest nawjażniejsze) mówią na korzyść Malysza, ale wydaje mi się, że gdyby spotkali się na skoczni w idealnych formach i równych warunkach, to wygrałby Stoch( jego styl to ideał)

0

Ale Arturito ma fajne nazwisko...takie polskie

0

Szkoda go trochę

0

nie, bo sędzie i tak pokazał jaki kasztan z niego

0

jaki karny dla Legi xDDD przecież ci sędziowie się nawet nie ukrywają komu pomagają

0

z obecną grą to faktycznie dla PSV może być dobry trening. Troszeczkę szacunku

0

Przy 10 pomocnikach i z Valverde? Idę o zakład, że nie rozegra więcej niż 150min w tym sezonie, nie licząc pierwszej rundy CdR

0

bardziej chodziło mi o powoływanie piłkarzy z tych drużyn, a nie och osiągnięcia w swoich kategoriach wiekowych

0

Pesymizm uargumentowany wiarą w La Masie na przestrzeni ostatnich 5lat, o ostatnim roku nie wspominając

0

Digne dziś powinien mieć 2 asysty

0

Chyba tylko najwięksi optymiści wierzą, że Alena będzie chociaż powoływany, bo o grze to już chyba nikt nie myśli

1

Gra dla Juventus, także kary nie dostanie

2

Ale to Eleven jest żałosne. Cały czas pieprzą o tym Ronaldo....

7

no to będzie wesoło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?