FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziekoweczka :D
3
Spokojnie, rotacji nie będzie przez cały sezon. A jak już to w meczu z ciężkim rywalem na wyjeździe z a z Valladoid u siebie wyjdzie Once de Gala
0
jakaś transmisja jest??
0
tak w temacie streamów do LM, dzisiaj gra o 14 Barcelona w młodziezowej LM, czy to bedzie na polsacie?
5
Zaraz ktoś napisze, że to dopiero początek sezonu:D
0
Taki zmiennik zamiast Munira.... marzenie. Messi, Suarez, Dembele, Malcom, Lozano, no ale i tak by rotacji pewnie nie było
0
Mnie najbardziej ciekawią komentatorzy na tym Polsacie. Jeżeli tam wszyscy to eksperci na poziomie Hajto, to będzie dobry melodramat
8
Piłkarz nr 14-15 w zespole. Za słaby na każdą pozycję, ale przydatny na cały sezon
1
atakujący to też nie jest optymalna pozycja dla Kurka; Leon z wyskokiem, zasięgiem, talentem oraz innymi aspektami jestem pewien, zeby sobie spokojnie poradził
0
z nim, zamiast np Kurka na tych MŚ, bylibyśmy głównym faworytem wg mnie
0
niech Ci piłkarze tacy cwani nie będą
0
Jak chcesz znaleźć knajpę bez rezerwacji z piwrm, to radzę szukać już ok 16., potem jest tam mnóstwo ludzi.
0
Od Kazimierza radzę trzymać się najdalej :D
0
Kubuś.
47
Jeżeli to prawdziwe słowa Griezmann to rodzi się narcyz na miarę CR
0
człowiek nie zna języka, ale tekst umie zaśpiewać
1
ciężko porównać, gdyby nie Małysz nie byłoby Stocha. Osiągnięcia( oprócz IO, co jest nawjażniejsze) mówią na korzyść Malysza, ale wydaje mi się, że gdyby spotkali się na skoczni w idealnych formach i równych warunkach, to wygrałby Stoch( jego styl to ideał)
0
Ale Arturito ma fajne nazwisko...takie polskie
0
Szkoda go trochę
0
nie, bo sędzie i tak pokazał jaki kasztan z niego
0
jaki karny dla Legi xDDD przecież ci sędziowie się nawet nie ukrywają komu pomagają
0
z obecną grą to faktycznie dla PSV może być dobry trening. Troszeczkę szacunku
0
Przy 10 pomocnikach i z Valverde? Idę o zakład, że nie rozegra więcej niż 150min w tym sezonie, nie licząc pierwszej rundy CdR
0
bardziej chodziło mi o powoływanie piłkarzy z tych drużyn, a nie och osiągnięcia w swoich kategoriach wiekowych
0
Pesymizm uargumentowany wiarą w La Masie na przestrzeni ostatnich 5lat, o ostatnim roku nie wspominając
0
Digne dziś powinien mieć 2 asysty
0
Chyba tylko najwięksi optymiści wierzą, że Alena będzie chociaż powoływany, bo o grze to już chyba nikt nie myśli
1
Gra dla Juventus, także kary nie dostanie
2
Ale to Eleven jest żałosne. Cały czas pieprzą o tym Ronaldo....
7
no to będzie wesoło