FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i brawo, ale cieszą się jak po finale w 2014 :D
0
Chyba 3 na set, ale głowy nie dam
0
Czy program Optima można ściągnąć w pełnej wersji?
0
Jeżeli tak to inne drużyny powinny się zastanowić czy jest brać udział w kolejnych imprezach w tym kraju.
0
Zależy co
0
Ale gdzie wczoraj były czerwone kartki za faul na Messim czy Dembele????? Może w szatni
0
Każdy ma prawo do własnego zdania. Sorry ale podawanie do najbliższego, potem do Busquets, potem do Pique/Umtiti nie jest ciężkie. A tak grają od roku. Nie umiemy grać w piłkę. Nie stworzyli wczoraj ani jednej setki z ostatnią drużyna w tabeli. Chciałbym chociaż 5min spędzić na treningu i zobaczyć jak wyglądają ustalenia taktycxne Valverde, bo mam wrażenia że on na treningach nic innego tylko grają w dziadka bez nikogo w środku
0
Bez przesady. Tak to każdy zespół by kończył po 4 w polu
1
Akurat z tym, że Barcelona nie umie grać to się chyba wszyscy zgodzą. Chyba że podanie do Messiego jest sztuką gry
0
Rozegranie: Marouf lub Toniutti
Przyjęcie: Leon, Ngapeth, Jauntorena, może Kubiak jako Polaka dodam
Atak: Zaytsev, Wallace, Sokolov
Środek: Muserski, Lisinac
Libero: Grebernikov
A jakbym miał wybierać 6 to: Toniutti, Leon, Juantorena, Zaytsev, Muserski, Lisinac, Grebernikov
0
To wtedy byśmy tracili jeszcze więcej bramek
14
Munir nie gral gorzej niż Suarez od roku, ale kozła ofiarnego trzeba było znaleźć
1
Każdego. A tak na poważnie: Sarri, Setien, Machin i jedno nazwisko jeszcze chciałem ale mi uciekło
0
Zaytsev pod względem zagrywki to absolutne Top3 siatkarzy. Wali tak mocno za każdym razem a bardzo mało psuje.
0
to może być najciekawsza walka o mistrza od lat, wiem, tak się mówi co sezon. Każdy wie, że Barcelona nie ma taktyki; Real bez Ronaldo nie ma snajpera; Pablo Machin może do listopada zrobić drużynę totalną; Atletico ma najmocniejszą kadrę i zapewne kiedyś odpalą; Valencia po przyjściu Guedesa też zacznie grać dobrze. A takie drużyny jak RSSS, Real Betis, Villareal, Athletic, Celta spokojnie mogą im urywać punkty
0
Serbowie przed chwilą to chyba akcje turnieju zrobili z tymi obronami
0
To nie troll ekspercie. Tylko prawda, radzę oglądać mecze Valverde i zobaczysz że nie mamy na nic szsns
2
Przynajmniej nie przegramy więcej
0
Bo na ten moment jest 20 drużyn w LM które by nas wyeliminowały, skoro Leganes by to spokojnie zrobilo
16
A potem zdziwione, że na Camp Nou nie przyjdzie 50tys. Z taką grą to i tak za dużo
17
Odchodzi to co było deska ratunkową dla Valverde- wyniki. I nic tylko się cieszyć, może wkoncu odejdzie i przyjdzie trener z jajami, gdzie nie będziemy grali nudno jak 5 drużyna 4ligi francuskiej
0
A ja się tam w małym stopniu cieszę. Może niektórzy zrozumieją że z Valverde nigdzie nie zajdziemy. Umiesz wyłączyć Messiego z gry- bez problemu pokonasz Barcelonę Valveede
0
Hahahahaha Vakverde odejdź
1
Leganes strzeli i obudzimy się z ręką w nocniku
46
Ten gol był ładniejszy niż bramka roku Salaha
0
No ja nie wiem. Mieliśmy bardzo łatwa pierwszą grupę i tam nazbieraliśmy zwycięstw.
0
Co my robimy w tej finałowej 6?.... No tylko nagły skok formy, albo spadek jej u rywali pozwoli na w miarę równe mecze
0
Nigdy się o tym nie przekonamy
0
Idę o zaklad, że jedynie Alena Może zagra, podkreślam słowo może
0
No wiedziałem, że ten trener postawi na LO bardziej na środkowego obrońcę, niż mlodego. W PK nawet w pierwszej rundzie będzie tak samo. Najwyższy czas się z nim pożegnać