0

No i brawo, ale cieszą się jak po finale w 2014 :D

0

Chyba 3 na set, ale głowy nie dam

0

Czy program Optima można ściągnąć w pełnej wersji?

0

Jeżeli tak to inne drużyny powinny się zastanowić czy jest brać udział w kolejnych imprezach w tym kraju.

0

Zależy co

0

Ale gdzie wczoraj były czerwone kartki za faul na Messim czy Dembele????? Może w szatni

0

Każdy ma prawo do własnego zdania. Sorry ale podawanie do najbliższego, potem do Busquets, potem do Pique/Umtiti nie jest ciężkie. A tak grają od roku. Nie umiemy grać w piłkę. Nie stworzyli wczoraj ani jednej setki z ostatnią drużyna w tabeli. Chciałbym chociaż 5min spędzić na treningu i zobaczyć jak wyglądają ustalenia taktycxne Valverde, bo mam wrażenia że on na treningach nic innego tylko grają w dziadka bez nikogo w środku

0

Bez przesady. Tak to każdy zespół by kończył po 4 w polu

1

Akurat z tym, że Barcelona nie umie grać to się chyba wszyscy zgodzą. Chyba że podanie do Messiego jest sztuką gry

0

Rozegranie: Marouf lub Toniutti

Przyjęcie: Leon, Ngapeth, Jauntorena, może Kubiak jako Polaka dodam

Atak: Zaytsev, Wallace, Sokolov

Środek: Muserski, Lisinac

Libero: Grebernikov
A jakbym miał wybierać 6 to: Toniutti, Leon, Juantorena, Zaytsev, Muserski, Lisinac, Grebernikov

0

To wtedy byśmy tracili jeszcze więcej bramek

14

Munir nie gral gorzej niż Suarez od roku, ale kozła ofiarnego trzeba było znaleźć

1

Każdego. A tak na poważnie: Sarri, Setien, Machin i jedno nazwisko jeszcze chciałem ale mi uciekło

0

Zaytsev pod względem zagrywki to absolutne Top3 siatkarzy. Wali tak mocno za każdym razem a bardzo mało psuje.

0

to może być najciekawsza walka o mistrza od lat, wiem, tak się mówi co sezon. Każdy wie, że Barcelona nie ma taktyki; Real bez Ronaldo nie ma snajpera; Pablo Machin może do listopada zrobić drużynę totalną; Atletico ma najmocniejszą kadrę i zapewne kiedyś odpalą; Valencia po przyjściu Guedesa też zacznie grać dobrze. A takie drużyny jak RSSS, Real Betis, Villareal, Athletic, Celta spokojnie mogą im urywać punkty

0

Serbowie przed chwilą to chyba akcje turnieju zrobili z tymi obronami

0

To nie troll ekspercie. Tylko prawda, radzę oglądać mecze Valverde i zobaczysz że nie mamy na nic szsns

2

Przynajmniej nie przegramy więcej

0

Bo na ten moment jest 20 drużyn w LM które by nas wyeliminowały, skoro Leganes by to spokojnie zrobilo

16

A potem zdziwione, że na Camp Nou nie przyjdzie 50tys. Z taką grą to i tak za dużo

17

Odchodzi to co było deska ratunkową dla Valverde- wyniki. I nic tylko się cieszyć, może wkoncu odejdzie i przyjdzie trener z jajami, gdzie nie będziemy grali nudno jak 5 drużyna 4ligi francuskiej

0

A ja się tam w małym stopniu cieszę. Może niektórzy zrozumieją że z Valverde nigdzie nie zajdziemy. Umiesz wyłączyć Messiego z gry- bez problemu pokonasz Barcelonę Valveede

0

Hahahahaha Vakverde odejdź

1

Leganes strzeli i obudzimy się z ręką w nocniku

46

Ten gol był ładniejszy niż bramka roku Salaha

0

No ja nie wiem. Mieliśmy bardzo łatwa pierwszą grupę i tam nazbieraliśmy zwycięstw.

0

Co my robimy w tej finałowej 6?.... No tylko nagły skok formy, albo spadek jej u rywali pozwoli na w miarę równe mecze

0

Nigdy się o tym nie przekonamy

0

Idę o zaklad, że jedynie Alena Może zagra, podkreślam słowo może

0

No wiedziałem, że ten trener postawi na LO bardziej na środkowego obrońcę, niż mlodego. W PK nawet w pierwszej rundzie będzie tak samo. Najwyższy czas się z nim pożegnać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?