FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Malcom: słuchaj Monchi, głupia sprawa z tą Barceloną
0
To Roslon, zawsze mi się mylą Roslon z Pełka, dlatego napisałem to w nasiasie
0
Ale ten Pełka ( czy jak on się nazywa) jest jednostronny......
0
Bo nie umie zachować założeń taktycznych, no i traci mnóstwo piłek, a taki Guedes, czy Rodrigo skorzystaja z tego
4
Chyba na ławkę.
0
Xd
3
Wg mnie nie. Podobnie jak Dembele to taki jeździec bez głowy, o taktyce to on zawiele nie wie, przynajmniej takiego go pamiętam z gry w Sportingu
0
Jak nie lubię Liverpoolu to YNWA zawsze powoduje gęsią skórkę
2
a to jest problem, bo człowiek płaci za canał +sport, canał + sport 2 i gówno obejrzy
1
Canal + now nie ma każdy kto ma wykupiony pakiet.
1
To już jest szczyt idiotyzmu i bezczelności. 2 stacje mają prawa do ligi hiszpańskiej, chcą za to pieniędzy, a nie puszczają bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Atletico vs Betis...
0
Ja nie oglądam UFC zawsze, także dla mnie to była genialna runda. Byłem za Conorem, no ale niestety... Ferguson to kolejna bestia, po zerwaniu więzadła wrócić po 6msc...
0
dopiero teraz obejrzałem UFC, to co się wydarzyło po walce jest winą obu zawodników, ale tego gościa z obozu Khabiba, co zaatakował Conora od tyłu to powinni zawiesić na zawsze plus kara, albo wpuścić do klatki z Irlandczykiem. Ale to co zrobili Ferguson vs Pettis w drugiej rundzie to głowa mała. Jedna z najlepszych rund jakie kiedykolwiek widziałem
0
Stoch tak zdeklasował rywali, że tak pewnej nagrody PS jeszcze nigdy nikt nie dostal
5
włączyłbym mecz Realu, bo jest teraz w TV, ale boję się, że strzelą
2
Bozeee.......przecież my w tym sezonie oprócz 2-3 meczy też gramy strasznie nudno, cały tamten sezon graliśmy nudno i po meczu z Tottenham wszyscy zmienili zdanie
2
A ktoś dzisiaj tu pisał, że Zoze należy się szacunek, jak on nawet kamerzysty nie szanuję
0
Ale co wolno Ramosowi to nie można zrozumieć.
0
W słabszej lidze, w silnej drużynie. Munir grał bardzo dobrze w Alaves, słabym zespole, w lepszej lidze
0
Ramos to inny sprawa, ale czerwo dla Lenglet to oczywista sprawa
0
Za to Ty podałeś wiele argumentów, że Paco jest lepszy.....
0
Jeszcze powiedz, że sędzia odgwizdał faul piłkarza Alaves....?
1
Munir w Alaves był jednym z najlepszych napastników w lidze. W jednej z najsłabszej drużynie. Teraz Paco strzela gole w BVB, drużynie która jest drugą najsilniejsza drużyna w lidze. I już tutaj miesza się Munira z błotem.
0
Przynajmniej jest powoływany, a ostatnio nawet zagrał kilka minut.
1
Obecnie Barcelona nie ma filozofii, ale jeżeli bierzemy pod uwagę tą, która kierowali się Cruyff czy Guardiola to wiadomo, że nie pasuje
1
Mądry się odezwał :D nie trzeba być geniuszem by wiedzieć, że z tym trenerem oraz zarządem kariery nie zrobią.
PS: numery dla Ciebie w totka to: 1,2,3,4,5,6
0
Czy ja powiedziałem, że jestem pewny numerów w totka? Czy jakieś kopiuj wklej z twojej strony
0
Żaden z nich nie będzie grał u nas. I to nie przez brak talentu
0
co z tego, że mamy lepsza szkołke jak pozostały o niej tylko legendy. Już chyba nikt o niej nie pamięta skoro Alena, zawodnik pierwszej druzyny, zagra kolejny cały sezon w rezerwach. Tak, jestem pewien, że tylko i wyłacznie tam będzie grął
1
Pierwsza wiadomośc to mega niespodzianka