28

Malcom: słuchaj Monchi, głupia sprawa z tą Barceloną

0

To Roslon, zawsze mi się mylą Roslon z Pełka, dlatego napisałem to w nasiasie

0

Ale ten Pełka ( czy jak on się nazywa) jest jednostronny......

0

Bo nie umie zachować założeń taktycznych, no i traci mnóstwo piłek, a taki Guedes, czy Rodrigo skorzystaja z tego

4

Chyba na ławkę.

0

Xd

3

Wg mnie nie. Podobnie jak Dembele to taki jeździec bez głowy, o taktyce to on zawiele nie wie, przynajmniej takiego go pamiętam z gry w Sportingu

0

Jak nie lubię Liverpoolu to YNWA zawsze powoduje gęsią skórkę

2

a to jest problem, bo człowiek płaci za canał +sport, canał + sport 2 i gówno obejrzy

1

Canal + now nie ma każdy kto ma wykupiony pakiet.

1

To już jest szczyt idiotyzmu i bezczelności. 2 stacje mają prawa do ligi hiszpańskiej, chcą za to pieniędzy, a nie puszczają bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Atletico vs Betis...

0

Ja nie oglądam UFC zawsze, także dla mnie to była genialna runda. Byłem za Conorem, no ale niestety... Ferguson to kolejna bestia, po zerwaniu więzadła wrócić po 6msc...

0

dopiero teraz obejrzałem UFC, to co się wydarzyło po walce jest winą obu zawodników, ale tego gościa z obozu Khabiba, co zaatakował Conora od tyłu to powinni zawiesić na zawsze plus kara, albo wpuścić do klatki z Irlandczykiem. Ale to co zrobili Ferguson vs Pettis w drugiej rundzie to głowa mała. Jedna z najlepszych rund jakie kiedykolwiek widziałem

0

Stoch tak zdeklasował rywali, że tak pewnej nagrody PS jeszcze nigdy nikt nie dostal

5

włączyłbym mecz Realu, bo jest teraz w TV, ale boję się, że strzelą

2

Bozeee.......przecież my w tym sezonie oprócz 2-3 meczy też gramy strasznie nudno, cały tamten sezon graliśmy nudno i po meczu z Tottenham wszyscy zmienili zdanie

2

A ktoś dzisiaj tu pisał, że Zoze należy się szacunek, jak on nawet kamerzysty nie szanuję

0

Ale co wolno Ramosowi to nie można zrozumieć.

0

W słabszej lidze, w silnej drużynie. Munir grał bardzo dobrze w Alaves, słabym zespole, w lepszej lidze

0

Ramos to inny sprawa, ale czerwo dla Lenglet to oczywista sprawa

0

Za to Ty podałeś wiele argumentów, że Paco jest lepszy.....

0

Jeszcze powiedz, że sędzia odgwizdał faul piłkarza Alaves....?

1

Munir w Alaves był jednym z najlepszych napastników w lidze. W jednej z najsłabszej drużynie. Teraz Paco strzela gole w BVB, drużynie która jest drugą najsilniejsza drużyna w lidze. I już tutaj miesza się Munira z błotem.

0

Przynajmniej jest powoływany, a ostatnio nawet zagrał kilka minut.

1

Obecnie Barcelona nie ma filozofii, ale jeżeli bierzemy pod uwagę tą, która kierowali się Cruyff czy Guardiola to wiadomo, że nie pasuje

1

Mądry się odezwał :D nie trzeba być geniuszem by wiedzieć, że z tym trenerem oraz zarządem kariery nie zrobią.
PS: numery dla Ciebie w totka to: 1,2,3,4,5,6

0

Czy ja powiedziałem, że jestem pewny numerów w totka? Czy jakieś kopiuj wklej z twojej strony

0

Żaden z nich nie będzie grał u nas. I to nie przez brak talentu

0

co z tego, że mamy lepsza szkołke jak pozostały o niej tylko legendy. Już chyba nikt o niej nie pamięta skoro Alena, zawodnik pierwszej druzyny, zagra kolejny cały sezon w rezerwach. Tak, jestem pewien, że tylko i wyłacznie tam będzie grął

1

Pierwsza wiadomośc to mega niespodzianka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?