0

spokojnie, jeszcze 2 sezony będzie dochodził do siebie po kontuzji w rezerwach

1

Jak nie oglądam polityki, to ten serial mnie mega wciągnął

0

No chyba nie.

0

Gomes to dobry piłkarz na klub pokroju Evertonu, nic więcej

0

znacie jakies strony, gdzie mogę obejrzeć filmy z angielskimi napisami?

4

no własnie, przez idiotyczne decyzje Valverde, nie mamy przygotowanych zmienników i teraz strach ich wpuścić. Vidal to klasa światowa, w normalnym rytmie zniszczył by Brozovicia, czy Naingollana, a teraz strach go wpuśić..... Malcom też by sobie poradził, ale on pewnie już zapomniał jak się korki zakłada

3

Ciekawe czy przy kontuzji Messiego chociaż raz powoła Malcoma, lub Alenie

0

tak xD w zeszłym sezonie tak był cały sezon, dzisiaj to wyjątek, Sevilla zapomniała zabrać z Sevilli obrońców

17

ale farta ma ten Valverde.... Gość nie ma zadnej taktyki, zero pomysłu, zero reakcji, a wygrywa mecze tylko dlatego, że Messi i ter Stegen ratują mu 4 litery

1

Nojer by to złapał i strzelił gola

5

Miej 2 zdrowych stoperów, powolaj z rezerw, miej 3:0 w pewnym momencie, nie wpuszczaj młodego.....

0

Prowadzimy 3-0, gramy u siebie, mamy tylko 2 zdrowych stoperów, i zapewne nie wpuści tego Chumiego......

0

Faul na Suarezie 3m przed polem karnym xd ale masz rację, karny

0

Karny........

0

Bo Var obsługuje również między innymi sytuację na czerwoną kartkę. Radzę zapoznać się z tymi zasadami, które są pokazywane zawsze na początku meczu

0

Ale z czym?

1

Przepisów nie znacie? Na jakiej podstawie miał być tu Var, skoro i tak byłby rzut wolny, a nie karny

3

Co się dzieje z Pique???? 40min i gra fantastycznie

4

To co? Roberto, Vidal? Czy jednak gramy w 10

0

Najgorsze jest to, że z Valverde i tak będzie dalej grał xd

1

Semedo dobre krycie

0

Prawda jest taka, że widząc formę obu drużyn, to prędzej my dostaniemy 4gole od nich

0

Człowiek już nawet nie czeka z niecierpliwością na ogłoszenie składu bo i tak wiadomo kto zagra

0

W wojskowym szpitalu jeśli się nie mylę można do 13

0

To żeś powiedział. Przykład

0

Niby tak, ale widząc jak grają drużyny w tym sezonie to może być także że więcej niż 3 mogą być blisko.

1

Nie pamiętam, by w jednym sezonie ligowym Barcelona i Real grali tak źle. Wiem że to dopiero 9 kolejka, ale to jest dramat. To może być najbardziej wyrównana liga odkąd pamiętam

1

Śmiechu śmiechy. Ale tyle ile strzałów i dogodnych akcji Real miał w tej połowie, my bez Messiego nie stworzylibysmy przez pół sezonu

0

Pytanie jest zadane całkowicie serio: czy matka, która wcześniej była bezdzietna, urodziła dzieci syjamskie dostaje za jedno z nich 500+?

0

Już teksty typu że Valverde postawi na kogoś w najbliższym czasie czytałem w zeszłym sezonie. Tak postawił, ze Alena już można nazwać legendą klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?