FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spokojnie, jeszcze 2 sezony będzie dochodził do siebie po kontuzji w rezerwach
1
Jak nie oglądam polityki, to ten serial mnie mega wciągnął
0
No chyba nie.
0
Gomes to dobry piłkarz na klub pokroju Evertonu, nic więcej
0
znacie jakies strony, gdzie mogę obejrzeć filmy z angielskimi napisami?
4
no własnie, przez idiotyczne decyzje Valverde, nie mamy przygotowanych zmienników i teraz strach ich wpuścić. Vidal to klasa światowa, w normalnym rytmie zniszczył by Brozovicia, czy Naingollana, a teraz strach go wpuśić..... Malcom też by sobie poradził, ale on pewnie już zapomniał jak się korki zakłada
3
Ciekawe czy przy kontuzji Messiego chociaż raz powoła Malcoma, lub Alenie
0
tak xD w zeszłym sezonie tak był cały sezon, dzisiaj to wyjątek, Sevilla zapomniała zabrać z Sevilli obrońców
17
ale farta ma ten Valverde.... Gość nie ma zadnej taktyki, zero pomysłu, zero reakcji, a wygrywa mecze tylko dlatego, że Messi i ter Stegen ratują mu 4 litery
1
Nojer by to złapał i strzelił gola
5
Miej 2 zdrowych stoperów, powolaj z rezerw, miej 3:0 w pewnym momencie, nie wpuszczaj młodego.....
0
Prowadzimy 3-0, gramy u siebie, mamy tylko 2 zdrowych stoperów, i zapewne nie wpuści tego Chumiego......
0
Faul na Suarezie 3m przed polem karnym xd ale masz rację, karny
0
Karny........
0
Bo Var obsługuje również między innymi sytuację na czerwoną kartkę. Radzę zapoznać się z tymi zasadami, które są pokazywane zawsze na początku meczu
0
Ale z czym?
1
Przepisów nie znacie? Na jakiej podstawie miał być tu Var, skoro i tak byłby rzut wolny, a nie karny
3
Co się dzieje z Pique???? 40min i gra fantastycznie
4
To co? Roberto, Vidal? Czy jednak gramy w 10
0
Najgorsze jest to, że z Valverde i tak będzie dalej grał xd
1
Semedo dobre krycie
0
Prawda jest taka, że widząc formę obu drużyn, to prędzej my dostaniemy 4gole od nich
0
Człowiek już nawet nie czeka z niecierpliwością na ogłoszenie składu bo i tak wiadomo kto zagra
0
W wojskowym szpitalu jeśli się nie mylę można do 13
0
To żeś powiedział. Przykład
0
Niby tak, ale widząc jak grają drużyny w tym sezonie to może być także że więcej niż 3 mogą być blisko.
1
Nie pamiętam, by w jednym sezonie ligowym Barcelona i Real grali tak źle. Wiem że to dopiero 9 kolejka, ale to jest dramat. To może być najbardziej wyrównana liga odkąd pamiętam
1
Śmiechu śmiechy. Ale tyle ile strzałów i dogodnych akcji Real miał w tej połowie, my bez Messiego nie stworzylibysmy przez pół sezonu
0
Pytanie jest zadane całkowicie serio: czy matka, która wcześniej była bezdzietna, urodziła dzieci syjamskie dostaje za jedno z nich 500+?
0
Już teksty typu że Valverde postawi na kogoś w najbliższym czasie czytałem w zeszłym sezonie. Tak postawił, ze Alena już można nazwać legendą klubu