0

Czy finał będzie na Sportklubie bo nadal nie ma meczu?

0

Dziś na Sportklubie będzie final?

0

Eee tam, i tak Valverde wystawi Rakitic w następnej kolejce

0

Zamiast wpuścić w miarę kreatywnego Alene to lepiej kolejnego box to box Vidala, czy Munira

18

Brawo Valverde. Ściągaj gościa, który przez genialne zachowania kolegów nie mógł się pokazać. Messi, Suarez, Rakitic, Busquets- każdy z nich gra piach większy niż Malcom

0

Wolę już Gumbau niż Busquets w większości meczy w tym sezonie

2

Krążą legendy, że Malcom dostanie podanie od Messiego

10

Bogu winien Malcom zejdzie, bo wszyscy podają do Messiego, zamiast do niego mimo że się dobrze wystawia. Suarez ma znowu swojego ziomkami to przecież do nikogo nie poda innego

6

Pomocnicy wracali wolniej niż ludzie na marszu

1

Genialna obrona. 4 obrońców i 6 piłkarzy Betisu

0

Messi może by chociaż raz podał do Malcoma

4

Jak już dziś Alena nie zagra tych 25min to gość już chyba nie będzie na tyle naiwny i nie będzie myślał że zrobi tu karierę. Brak Dembele, brak Rafinhi. Ale i tak pewnie wejdzie Vidal, Semedo oraz Munir

2

Liverpool ma w tym sezonie szczęście do sędziów w lidze, oprócz tego meczu z Arsenalem

0

Wiesz może, ile będzie trwała kontuzja Curryego?

6

Rafinha tu, Rafinha tam. Po jasną cholerę on gra. Gra piach totalny, ten też ma jakieś taśmy Vakverde?

36

Sorry, ale wg mnie nie ma nic głupszego niż po pijaku chwalic się za kim się jest

0

Oczywiście to tylko moje zdanie, ale uważam, że gdyby nie kontuzję to coroczna nominacja do ZP to: Messi, Ronaldo oraz Reus

2

I co z tych powołań? Czemu nie możesz grać tych 20min

1

Trippier, Arnold, Carvalaj są zdecydowanie lepsi

2

Maszyna Robercik nie dał się kontuzji wg komentatorów..... Czy oni wszyscy w umowach mają wpisane wlazienie w 4 litery Lewandowskiemu....

0

Sto razy lepiej wystawic Denisa za Coutinho niż np Rafinhe. Wiem że o nim nic nie napisałes

2

Co tam robi Lewandowski?????

11

Nie rozumiem tego zdziwienia postawa Dembele. Gość zrobił bydło w BVB, zachował się jak szczeniak już wtety

5

Mądrze mówi.

0

Szkoda, że Dream jest jednak trochę słaby w ringu, bo gala ma niesamowity potencjał

3

Sport to mocno przesadził z tymi wyliczeniami

0

A co ten Bismarck ma do parówek?

0

Almas powinien mieć wejście od razu do main eventy, a nawet się nie łapie do składu SD. Gość jest genialny tak samo jak AJ czy Rollins

0

Ale trzeba jasno powiedzieć, że prawie wszystkie strzały leciały prosto w niego

0

Już bym wolał Carlitos niż Dembele. Gosc ma tyle strat że żadne statystyki go nie ratują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?