0

Piszę to samo, bo liczę że pewnego dnia w końcu zrozumiesz jak bardzo się mylisz co do Valverde. Może i się gówno znamy, ale widzimy coś, czego Valverde nie widzi. Ciebie nie denerwuje Coutinho na skrzydle? Czy absolutny brak taktyki?

0

Zastanów się i przestań go bronić bo to jest śmieszne. Mam prawo go krytykować za te wszystkie błędy. Jeżeli te 3 rzeczy które napisałem, widzi każdy " ekspert" z La Rambli to jeszcze gorzej świadczy o Valverde skoro on tego nie widzi

3

Przecież to Ty piszesz bzdurne komentarze chwalące Valverde za nic. Co ja napisałem co jest nie prawdą??? Czy te 3 rzeczy które wymieniłem, nie widzi 90% La Rambli???

1

Nie trzeba być ekspertem by wiedzieć jaki skład wystawi dziś Twój ulubieniec. Nie trzeba być ekspertem by przejrzyc taktykę, a raczej jej brak. Nie trzeba być ekspertem by widzieć jak ostatnio gra Coutinho na skrzydle, i tylko Valverde jest w stanie dalej go tam ustawiać

0

Skład bardzo niespodziewany ... To Valverde nie wie, że jednak są trenerzy, którzy unia ustawić druzyne taktycznie?

0

Za co ta karma Dier?

1

Przecież to właśnie dzięki niemu są tak gdzie są. Pochettino to obok Guardioli najlepszy trener obecnie. Gość wgl nie ma pieniędzy na transfery, a cały czas są 2-3 na koniec sezonu

8

Dlaczego? Pajacami byli Ci z Arsenalu co się rozgrzewali. Dier wykonał gest, jakich jest mnóstwo podczas derbów

0

No właśnie nie, bo kolega w RTV musiał dokupić gwarancję

0

Czy jak kupię w Carrefourze PS4 to daja jakaś gwarancję? Czy trzeba kupić?

0

"Ma czas" za każdym razem czytam taki komentarz odnośnie naszych piłkarzy z rezerw....Alena też mial czas, a już ma 21 lat, piłkarze w jego wieku już powinni dostawać szansę gry regularnie. Puiq zostanie zmarnowany i jestem tego pewien, pomimo swojego olbrzymiego potencjału

0

Valencia genialna skuteczność....

1

Śmiejemy się z Realu, ale wyprzedzamy ich tylko o 5 pkt, a u nich regularnie gra Regulion, a na ławce siedzi 18latek, 20latek oraz 21latek. U nas, w meczu z PSV, największy diament szkółki, Puiq, nawet nie siedział na ławce, a Alena z niej nie wstał

1

Jestem w 100% pewny, że w ostatniej kolejce nie zagra nikt z rezerw. Valverde błagam odejdź, niszczysz ten klub jak Lopetegui Rral

2

Załóżmy, że dziś w meczu PSG vs Liverpool jest Var. Ten karny to była taka sytuacja, że i jedna, i druga decyzja byłaby dobra

0

Strach pomyśleć co takie City czy PSG zrobi z naszą defensywą jeżeli ta się nie poprawi. 3 z tyłu to pewniak na ten moment i wielkie 0 z przodu

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

Liniowy Marciniaka już daje czadu

0

Ja myślę, ale w Twoim przypadku czasem tego chyba brakuje. Wszedł, brawo, będzie to pamiętane jeszcze do końca sezonu. Idę o grubu hajs, że Alena, nie licząc CdR, nie zagra w 3 meczach od pierwszej minuty. W jego wieku już powinien grać regularnie

0

Szkoła podstawowa się kłania i czytanie ze zrozumieniem. " Nie mówie wszystkich naraz" także z tymi ośmioma to się ośmieszyłeś

0

kiedy się w końcu nauczysz, że się tego nie dowiemy jak będą do 23 roku grali w rezerwach w 3 lidze?

0

Grimaldo szkoda, ale Samper przez kontuzję nigdy nie miał szans by stać się pewnym punktem zespołu. Lucho nie psotawił na Grimaldo, Valverde już olewa: Alena, Miranda, Puiq, Chumi. Nie mówie wszystkich naraz, ale w dzisiejszym meczu dwóch z nich od pierwszej minuty to był Obowiązek

0

a o co??? o pierwsze mecze???? faktycznie to wiele zmieni. w sumie masz rację, to nie jest mecz o nic, to jest mecz by pokazać, że Valverde nie ma jaj i mecz po to, by zamęczyć piłkarzy oraz kibiców swoją "piękną grą"

1

wiem

2

tylko tych 4 gra już od kilku lat. Jesteśmy w **** z wychowankami przez Valverde i jako jedyny tego nie widzisz.

4

hahah idealny mecz podsumujący Valverde. Mecz o nic, a grają piłkarze co dopiero wrócili po kontuzji. Taka liczba kontuzji, Rakitić i Coutinho dopiero po niej, a Puiq i tak nie zagra, Alena zagra pewnie z 5min. Alba gra wszystko??? A co tam, przecież nie wystawi Mirandy. Mamy znowu mega talenty w szkółce, ale z tym gościem nigdy, przenigdy nie dostaną szansy.

1

Dokładnie. Teraz będzie tak samo. A potem większość będzie psiała: " spokojnie, zaraz się rozkręci"

0

Wiem wiem, tylko Valverde daje taki znak co mecz, i dlatego za kilka lat obudzimy się z ręką w nocniku. Nie ma logicznych argumentów by jutro wyszła najlepsza możliwa 11

1

kontuzjowani Roberto, Arthur oraz Rafinha, świeżo po kontuzji Coutinho oraz Rakitić, Denis wiecznie omijany- prawda jest taka, że Puiq musi zagrać min 45 min przez 2 najbliższe mecze. Argument, by najpierw rozegrał cały sezon w rezerwach jest idiotyczny, bo już Alena miał spędzać " jeszcze tylko jeden sezon w rezerwach", a już za miesiąc kończy 21 lat. Foden, rok młodszy od Puiq, wchodzi na murawę w większości meczy, a dziś zapewne te 20-30min dostanie

1

Sorry, ale to jest przypadek w 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?