1

I najgorszy pomocnik w meczu dalej na boisku

0

Jak nie było powodów by go chwalić to mieliśmy to robić tylko dla zasady. Grał źle, o aspektach pozaboiskowych lepiej nie wspominać

3

Co ten gość robi......

0

Odstają, bo są bez rytmu meczowego. Mówił o wąskiej kadrze, bo miał też dawać szansę piłkarzom z rezerw, oczywiście **** z tego wyszlo

0

Rotuje, ale ta rotacja uwzględnia 14-15 piłkarzy.

0

Serio te gazety jeszcze czasami mówią o Aleni w pierwszym składzie??? Przecież on już nie zagra w tym sezonie więcej niż 50minut

0

Nie znam się na koszykówce, ale chyba tego Hardena nożna bardzo lubić, albo go nieciepriec chyba

0

Vidal i Rakitic na tej pozycji na pewno nie zagraliby gorzej niż Busquets w ostatnich meczach

2

Są 2 argumenty mocne przeciw dołączeniu do nas. Pieniądz i Busquets. Niestety ostatnie 2-3 sezony pokazują, że nie ważne jak gra, całkowicie bez formy, mnóstwo strat i tak będzie gra

0

Też tak pisałem jeszcze 2-3msc temu. Ale też warto pamiętać w jakich ligach obaj grają. Jeżeli Mbappe dlaej będzie grał w Ligue 1 to w pewnym momencie jego rozwój się zatrzyma, wg mnie oczywiście. Granie z, całym szacunkiem, drużynami o 3-4 klasy gorszymi przez cały sezon może zatrzymać karierę. Tym bardziej, że w LM idzie im jak idzie

9

Przecież tutaj nikt nie będzie obiektywny, podświadomość i tak będzie wskazywać Dembele( zwłaszcza po ostatnich meczach)

0

Ja się zdziwię jak Alena zagra jeszcze jeden mecz w podstawowym składzie w tym sezonie. Się zdziwię jak zagra ponad 200min

1

1 zmiana- mógł wejść Alena za Coutinho; wtedy możliwość gry w " ulubionym" 4-4-2 Valverde. 2 zmiana- Miranda się nie popisał w pierwszym meczu , ok niech zacznie na ławce, ale teraz by spokojnie mógł wejść. 3 zmiana.......jestem wielkim fanem Denisa , pewnie jako nieliczny tutaj, ale skoro odchodzi to po co gra?

1

To jeżeli Ty się nie wstydzisz i rozumiesz, czy mógłbyś mi wyjaśnic dzisiejsze zmiany?

10

Panie Rewolucja123 czy mógłbyś wytłumaczyć dzisiejsze zmiany? Bo ja ich wgl nie rozumiem, a na prawdę bym chciał. Mówię całkowicie serio, skoro każda decyzję potrafisz wytłumaczysz oraz rozumiesz, to proszę, wytłumacz również to. Tak jak napisałem, to nie jest atak na Twoją osobę, tylko szczera chęć zrozumienia zmian

0

Ale wszyscy mowili, że CdR będzie dla Aleni,może i dla Puig. A tu druga runda i już nie gra Alena, o drugim nawet nie wspominając. Skoro nie gra w drugiej rundzie, to już widzę jego grę w ewentualnym półfinale i finale. Porażka w pierwszym meczu nie wynikała tylko z jego gry także powinien grac

0

Jak ty wejścia na 3 min zaliczasz to sorry. Valverde by doprowadził Barcelona do spadku a ty byś go pochwalił

2

I to by było na tyle z Aleni w tym sezonie. Miał się ogrywać, a tu już w drugiej rundzie na ławce. Może i wynik nie korzystny, ale w lidze przy wyniku 3-0 nie gra, wCdR też nie, no to piękna przyszłośc

1

No tak, bo grając co 10meczy wychodzisz, dryblujesz, asytujesz i strzelasz. Rytm meczowy poziom ekspert

0

Oglądałem.

0

I to by było na tyle z stawianie na młodzież w tym sezonie. A podobno mieli się ogrywać w CdR....

9

Czy ten Juventus nawet w takim meczu musi być pchany przez sędziów?

0

Ogólnie w tej opinii to wszystko nie pasuje. To tak jakby napisać, że Ronaldo ma gole tylko z karnych

3

Denis w tamtym sezonie grał świetnie we wrześniu i w nagrodę dostał 3msc na ławce- nikt nie ma wątpliwości, że Valverde prędzej postawi na Busquetsa bez formy, niż de Jonga w życiowej ( zakładając by taka by miał). Malcom nawet szans nie dostawał przez pierwsze miesiące- skąd pewność by Holender by dostał?

0

Wg mnie wybitny, ale mogę nie być obiektywny. Najlepszy na swojej pozycji, nawet lepszy od de Bruyne.

5

A może przekonało go to, że w PSG będzie kluczowy, a u nas jednym z wielu? A może to, że Malcom też jest młody, a u Valverde nic nie gra i mógł się tego obawiać

5

De Ligt się nie wyróżnia? Żaden obrońca z obecnego Topu nie był tak dobry w tak młodym wieku

6

Najpierw trzeba mieć "jaja" by na nich postawić

15

Albo ma swoje zdanie

1

W najlepszej firmie to Varane jednak jest lepszy od Umtiti

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?