0

A i tak zejdzie Dembele....

2

Cooo? To co powiesz o ewentualnym meczu z City na Etihad?

8

Jeden! Chciałbym od obrońców Valverde poznać jeden powód czemu ten gość z "9" cały czas gra u Ernesto...pomimo braku zmiennika to i tak na ten moment z 5-6 piłkarzy zagraloby lepiej

0

Komentarz usunięty

0

Fantastyczny to jest Twój idol. Trzeba być Valverde by grac Suarez w takiej formie

6

Ktoś tu pisał/ pytał za kogo ma grać Malcom. Przecież jest to nienormalne, by Suarez nadal grał. Gość ośmiesza z każdym kontaktem z piłką. Genialny piłkarz, ale nie może mieć takich wahań formy

0

Alba w Bayernie, Alaba w Barcelonie- komentatorzy trzymają poziom

1

Czyli zmiany: Vidal, Coutinho i Umtiti. Malcom za wczesno by grał znowu po dobrym meczu z Realem

0

Widziałem w wielu meczach, nie tylko Ty oglądasz rezerwy i radzę Ci to zapamiętać

0

Ok znawco. Skoro tylko ty masz rację to nie ma co z Tobą polemizować

1

Pozdro jak nie wyczules ironii. W ważnych meczach obydwoje mają takie samo doświadczenie na tej pozycji

0

To prędzej Suarez zagra z kontuzja na PO niż zagrałby Wague

3

Czyli w pomocy gra gość, który od 3 sezonów gral tam 5x? A na ławce Coutinho i Alena??? Toż to Puig już prędzej tam powinien zagrać

0

Tylko jeden w wieku 20 lat albo i mniej

0

Ten Vidal ...... kreatywność poziom Zagłębia Sosnowiec

0

Niestety, ale jest na to bardzo mała szansa. Liverpool vs Bayern to za duże marki by puszczać mecz Lyon

0

Ach ten De Gea.... Gdyby nie on to by Koguty spokojnie wygrali, tyle akcji mieć i przegrać

0

Genialny argument :D

0

Alonso to faktycznie dobry jest xd

1

I to jest ten problem. Czy oceniamy obrońcę przede wszystkim za aspekty gry w obronie czy całokształt. Bo Marcelo, jak Ramos w ofensywie są jednymi z najlepszych ( prawdopodobnie najlepsi),ale w obronie są po prostu słabi

0

Jeśli chodzi o marzenia to Coutinho za Vidala

1

Ale ostatnia postawa Valverde udowadnia, że on nie ma jaj. Malcom zagrał koncert z Realem, i pewnie następnie zagra dopiero za jakieś 2 miesiące. Suarez gra kaszankę i musi wejść, nikt nie wie po co. Znaczy każdy wie, by zepsuć kilka akcji i by Messi miał do kogo podawac

35

Jest różnica między narzekaniem, a stwierdzeniem faktów

15

Jak wg Sportu są gotowi na Lyon to ja nie mam pytań.

0

A jakby zgłosiło się przykładowo 15 zawodników do konkursu?

0

Jak to jest z tymi NBA All Star? Czemu Harden skoro ma najwięcej trójek w sezonie nie występuje w konkursie trójek??? Wybór drużyn gwiazd mniej więcej rozumie, ale te konkursy to też jakoś ludzie wybierają??

1

Suarez na pewno lepiej by nie zagrał sądząc po jego ostatnich meczach

2

No i jak tam obrońcy Valverde? Fajnie gramy, nie? Nie piszcie że jedna jaskółka wiosny nie czyni, bo tak gramy od 15miesiecy.

1

Piłkarze są za Valverde????? Sorry, ale nikt o zdrowych myślach nie wierzy, że taki Messi jest zadowolony z tej "taktyki"( albo jej braku)

0

Te akcje Alba-Messi są genialne, ale teraz, znowu to podanie na siłę.........aż czlowiek przed TV o tym wie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?