FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A i tak zejdzie Dembele....
2
Cooo? To co powiesz o ewentualnym meczu z City na Etihad?
8
Jeden! Chciałbym od obrońców Valverde poznać jeden powód czemu ten gość z "9" cały czas gra u Ernesto...pomimo braku zmiennika to i tak na ten moment z 5-6 piłkarzy zagraloby lepiej
0
Komentarz usunięty
0
Fantastyczny to jest Twój idol. Trzeba być Valverde by grac Suarez w takiej formie
6
Ktoś tu pisał/ pytał za kogo ma grać Malcom. Przecież jest to nienormalne, by Suarez nadal grał. Gość ośmiesza z każdym kontaktem z piłką. Genialny piłkarz, ale nie może mieć takich wahań formy
0
Alba w Bayernie, Alaba w Barcelonie- komentatorzy trzymają poziom
1
Czyli zmiany: Vidal, Coutinho i Umtiti. Malcom za wczesno by grał znowu po dobrym meczu z Realem
0
Widziałem w wielu meczach, nie tylko Ty oglądasz rezerwy i radzę Ci to zapamiętać
0
Ok znawco. Skoro tylko ty masz rację to nie ma co z Tobą polemizować
1
Pozdro jak nie wyczules ironii. W ważnych meczach obydwoje mają takie samo doświadczenie na tej pozycji
0
To prędzej Suarez zagra z kontuzja na PO niż zagrałby Wague
3
Czyli w pomocy gra gość, który od 3 sezonów gral tam 5x? A na ławce Coutinho i Alena??? Toż to Puig już prędzej tam powinien zagrać
0
Tylko jeden w wieku 20 lat albo i mniej
0
Ten Vidal ...... kreatywność poziom Zagłębia Sosnowiec
0
Niestety, ale jest na to bardzo mała szansa. Liverpool vs Bayern to za duże marki by puszczać mecz Lyon
0
Ach ten De Gea.... Gdyby nie on to by Koguty spokojnie wygrali, tyle akcji mieć i przegrać
0
Genialny argument :D
0
Alonso to faktycznie dobry jest xd
1
I to jest ten problem. Czy oceniamy obrońcę przede wszystkim za aspekty gry w obronie czy całokształt. Bo Marcelo, jak Ramos w ofensywie są jednymi z najlepszych ( prawdopodobnie najlepsi),ale w obronie są po prostu słabi
0
Jeśli chodzi o marzenia to Coutinho za Vidala
1
Ale ostatnia postawa Valverde udowadnia, że on nie ma jaj. Malcom zagrał koncert z Realem, i pewnie następnie zagra dopiero za jakieś 2 miesiące. Suarez gra kaszankę i musi wejść, nikt nie wie po co. Znaczy każdy wie, by zepsuć kilka akcji i by Messi miał do kogo podawac
35
Jest różnica między narzekaniem, a stwierdzeniem faktów
15
Jak wg Sportu są gotowi na Lyon to ja nie mam pytań.
0
A jakby zgłosiło się przykładowo 15 zawodników do konkursu?
0
Jak to jest z tymi NBA All Star? Czemu Harden skoro ma najwięcej trójek w sezonie nie występuje w konkursie trójek??? Wybór drużyn gwiazd mniej więcej rozumie, ale te konkursy to też jakoś ludzie wybierają??
1
Suarez na pewno lepiej by nie zagrał sądząc po jego ostatnich meczach
2
No i jak tam obrońcy Valverde? Fajnie gramy, nie? Nie piszcie że jedna jaskółka wiosny nie czyni, bo tak gramy od 15miesiecy.
1
Piłkarze są za Valverde????? Sorry, ale nikt o zdrowych myślach nie wierzy, że taki Messi jest zadowolony z tej "taktyki"( albo jej braku)
0
Te akcje Alba-Messi są genialne, ale teraz, znowu to podanie na siłę.........aż czlowiek przed TV o tym wie