FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ty masz natomiast taki problem, że go bronisz za wszelką cenę i pisanie, że ma DNA jest śmieszne. Na 5 meczy w 4 gramy tak, że człowiek chce wyłączyć TV, a Ty piszesz o jego DNA...
0
Zeszłoroczne RR było jako jedne z nielicznych gdzie nie było tragedii
0
Takeover doprowadziło do takiego poziomu, że genialny Main Event jest brany pod uwagę jako rozczarowanie, a w głównym rosterze już od kilku lat takiej walki nie dostaliśmy
1
Przecież Takeover znowu zjadło i wypluło PPV. Z RR match od kilku lat robią wybieg komediowy. Hawkins, Oneil, Shelton i jeszcze z 5 można by wymienić co nie powinni się znaleźć w tej walce.
1
Reus to i tak minimum jedną półka wyżej, a Reus z tego sezonu to i kilka półek wyżej
1
Co ta drużyna robi? Jeszcze 5-10 lat temu bili się z Evertonu o 6 miejsce. Gdyby podsumować pkt z 4 ostatnich sezonów mielib ich najwięcej.
1
Bo nie ma stylu
0
Za co????
0
To ta pierwsza musiała lecieć bardzo wysoko, bo jej nie widziałem. Mamy bardzo słabych PO jak na taką drużynę i te jaskółki niestety nie oznaczają
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni
1
Gdyby Messiego tak faulowali to by nie widział karnego? Idiotyczne zachowanie Alby i mamy dużo szczęścia, że sędzia tutaj nie podyktował karnego
2
To jest trochę śmieszne. Ludzie piszą, że Alena ma jeszcze czas, bo Xavi rozwiną się i wyrósł na gwiazdę w wieku 26 lat; a jeśli chodzi o Zielińskiego to ludzie zapominają że ma jeszcze 2lata do wieku Xaviego
0
Szkoda, że nie ma Dream i Cole w karcie, bo wtedy to byłby już kosmos
0
Już z Alena czekali zdecydowanie za długo. Teraz z Puig nie mogą zrobić tego samego błędu. Ale cóż, lepiej kupować Vidala czy Paulinho ( transfery dobre, ale nie potrzebne). A ten argument, że ma czas i bla bla bla jest idiotyczny. Tak wiem, Xavi zaczął też bardzo późno ale wtedy było inaczej
0
Już dziś NXT Takeover, gdzie 2 walki będą bezapelacyjnie arcydziełem. Pytanie tylko która będzie minimalnie lepsza
0
No niby tak, ale potencjał dalej ma duży, będziemy z niego mieli duży pożytek w kadrze
0
Nie widzę innej opcji przy obecnym braku skrzydłowych. Ewentualnie Grodzicki za jednego z nich.
0
Cooo? Eriksen do nas nie pasuje???? Przecież nie ma pilkarza, który by do nas bardziej pasował
0
Eeee tam, przecież Eriksen umie tylko różne wykonywać
21
Nikt nie obchodzi? Czyli bawimy się w wyśmiewanych tutaj kibiców Liverpoolu, którzy umniejszał i krajowe podwórko
1
Może wymiana? Coutinho + 50mln za Carlitosa? Chociaż Legia by musiała być głupia by się zgodzić
0
Z tych wielu szans większą wykorzystał. Wchodził co 10 meczy, a ludzie od niego oczekiwali minięcia 4 rywali i gola z przewrotki + 3 asysty. Nie mówię, że powinien grać zamiast Iniesty, czy teraz Arthura, ale gdyby trenerzy go regularnie wystawiali, zamiast Gomesa czy Rafinha( którzy tych szans mieli znacznie więcej), to spokojnie byśmy teraz mieli bardzo dobrego zmiennika
0
Podobno atakiem wygrywa się mecze, a puchary obroną
0
A jesteś w stanie uwierzyć, że przy zdrowym Busquetsie, nawet w najgorszej formie, usiądzie na ławce w meczu z np City?
0
Sorry, ale zajmujesz tam całe miejsce. Oglądałeś drugą połowę w weekend? No tam Pique zagrał piknie.....tylko Puchar Króla? Czyli zaczynasz już umniejszać ten puchar jak w jakimś Liverpoolu?
1
Sorry, ale z Pique oraz z brakiem PO ( i jeden i drugi są lekko mówiąc bardzo słabi) oraz z Busim w takiej firmie nie ma żadnych szans na wygranie LM. Każda drużyna z dobrą ofensywa będzie nam lądowała po 3-4 gole. Messi czy Dembele tego nie udźwigną
0
Ja tylko mam nadzieję na te 20minut Puig. Może i te 2-3x by go rywale przepchali, ale on ma taki talent, że zapewne jedno ciastko by poszło
0
Tutaj zawodnik Sevilli wychodził sam na sam, mogła być czerwona, a to już jest sprawdzane chyba
0
Trochę słabo z tym Alena na skrzydle. Po tym jak zagrał w weekend powinien grać w środku pola i grać ulubionym 4-4-2 Valverde
0
Będzie na Polsat Sport?