1

Ciężki mecz o nic

3

Te Twoje argumenty są coraz lepsze :D to wina trenera rezerw, że Valverde nie daje szans młodym....dobre dobre

0

Fajnie, że umiesz się do tego przyznać.

1

Teraz to ten gość przekroczył wszelkie granice. Niech odchodzi jak najszybciej. Mecz o nic i nikt z młodych nie zagra. Najlepsza kadra od lat, najlepsza młodzież od lat....najgorszy trener od lat

1

Nie ważne.....Ty i tak byś go pochwalil

6

Mówimy o poważnej piłce, a nie polskiej Ekstraklasie

1

River, jako gospodarz, powinni zapewnić bezpieczeństwo....i tego nie zrobili

1

Przed finałem byłem neutralny z lekkim naciskiem na Boca. Teraz, po tym co zrobili River kibice, Boca całym sercem

0

Jaki klub tacy kibice. Boca powinno już mieć ten tytuł przez walkower. Kibice Boca jakoś nie wariowali

1

No Boca cisnąć cisnąć, to bydło nie może wygrać po tym co zrobili przed rewanżem.

1

Nawet na ostatnie mecze z Realrm tak nie czekam jak na dzisiejszy finał. Ale będzie kosmos

0

Pytanie do fanów NBA: najlepsza 5 Europejczyków w NBa na przestrzeni ostatnich 5-10lat?

0

Jeszcze nie oglądałem, ale bez urazy dla Goto, Wilk jest zdecydowanie lepszy, a i Ibushi ma taki styl który może pasować Ospreay

1

Dla fanów wrestlingu: na Wrestle Kingdom Ibushi vs Ospreay....kolejny 5* pewniaczek

6

Bardzo dużo rotacji jak na mecz o nic...

0

Alena ma już 21lat!!!! To nie 18latek by się ogrywał. Jeżeli przy takim meczu, przy takim wyniku nie gra tych 25min to on zagra jeszcze w tym sezonie z 100min w CdR i tyle

0

Sorry, ale trzeba być psychicznie chorym by zrozumieć zmiany tego trenera

2

Do fanów Valverde ( głównie do jednego, nie napiszę nicku bo nie chce znowu bana): jak wytłumaczycie brak zmian?

0

Gol stracony? To teraz Vermaelen wchodzi

1

Mecz meczem, ale to jest idiotyczne że przy takim wyniku tych 20min nie dostanie Alena... Na to już jest brak słów

0

a Alena to czemu jeszcze nie gra?

1

Predzej Sevilla wygra La Liga niż Liverpool Premier League

0

Chciałbym by nasi tak " klepali"

0

Kto wg Was jest lepszym piłkarzem w swojej najwyżej formie: Parejo czy Banega?

32

Tyle kontuzji, a i tak Alena nie zagra w pierwszym składzie..... Argument, że to byłaby idiotyczna decyzja bo derby, jest słaby, bo akurat w takim meczu może się pokazać. Niech Valverde ma chociaż raz jaja i postawi na młodego przy tylu kontuzjach.....


Marzenia

0

Może i zawiść, ale tutaj akurat znacznie lepiej by od nas wyszlo

0

Tylko Niemki

3

" zobaczymy, ile minut będzie dostawał" znając Ciebie to by na tyle było tych minut

0

Nie da się docenić czegoś czego nie ma

2

Zawsze mnie to bawi. Co Gomes pokazał w Valenci? Był istotny, ale nie kluczowy w najgorszej Valencia od lat, także tam też nie grał super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?