FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciężki mecz o nic
3
Te Twoje argumenty są coraz lepsze :D to wina trenera rezerw, że Valverde nie daje szans młodym....dobre dobre
0
Fajnie, że umiesz się do tego przyznać.
1
Teraz to ten gość przekroczył wszelkie granice. Niech odchodzi jak najszybciej. Mecz o nic i nikt z młodych nie zagra. Najlepsza kadra od lat, najlepsza młodzież od lat....najgorszy trener od lat
1
Nie ważne.....Ty i tak byś go pochwalil
6
Mówimy o poważnej piłce, a nie polskiej Ekstraklasie
1
River, jako gospodarz, powinni zapewnić bezpieczeństwo....i tego nie zrobili
1
Przed finałem byłem neutralny z lekkim naciskiem na Boca. Teraz, po tym co zrobili River kibice, Boca całym sercem
0
Jaki klub tacy kibice. Boca powinno już mieć ten tytuł przez walkower. Kibice Boca jakoś nie wariowali
1
No Boca cisnąć cisnąć, to bydło nie może wygrać po tym co zrobili przed rewanżem.
1
Nawet na ostatnie mecze z Realrm tak nie czekam jak na dzisiejszy finał. Ale będzie kosmos
0
Pytanie do fanów NBA: najlepsza 5 Europejczyków w NBa na przestrzeni ostatnich 5-10lat?
0
Jeszcze nie oglądałem, ale bez urazy dla Goto, Wilk jest zdecydowanie lepszy, a i Ibushi ma taki styl który może pasować Ospreay
1
Dla fanów wrestlingu: na Wrestle Kingdom Ibushi vs Ospreay....kolejny 5* pewniaczek
6
Bardzo dużo rotacji jak na mecz o nic...
0
Alena ma już 21lat!!!! To nie 18latek by się ogrywał. Jeżeli przy takim meczu, przy takim wyniku nie gra tych 25min to on zagra jeszcze w tym sezonie z 100min w CdR i tyle
0
Sorry, ale trzeba być psychicznie chorym by zrozumieć zmiany tego trenera
2
Do fanów Valverde ( głównie do jednego, nie napiszę nicku bo nie chce znowu bana): jak wytłumaczycie brak zmian?
0
Gol stracony? To teraz Vermaelen wchodzi
1
Mecz meczem, ale to jest idiotyczne że przy takim wyniku tych 20min nie dostanie Alena... Na to już jest brak słów
0
a Alena to czemu jeszcze nie gra?
1
Predzej Sevilla wygra La Liga niż Liverpool Premier League
0
Chciałbym by nasi tak " klepali"
0
Kto wg Was jest lepszym piłkarzem w swojej najwyżej formie: Parejo czy Banega?
32
Tyle kontuzji, a i tak Alena nie zagra w pierwszym składzie..... Argument, że to byłaby idiotyczna decyzja bo derby, jest słaby, bo akurat w takim meczu może się pokazać. Niech Valverde ma chociaż raz jaja i postawi na młodego przy tylu kontuzjach.....
Marzenia
0
Może i zawiść, ale tutaj akurat znacznie lepiej by od nas wyszlo
0
Tylko Niemki
3
" zobaczymy, ile minut będzie dostawał" znając Ciebie to by na tyle było tych minut
0
Nie da się docenić czegoś czego nie ma
2
Zawsze mnie to bawi. Co Gomes pokazał w Valenci? Był istotny, ale nie kluczowy w najgorszej Valencia od lat, także tam też nie grał super