FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy dobrze widziałem że na rozgrzewce jest Rafinha??????? :d
4
Suarez to genialny napastnik, ale na ten jego " zwód na zamach" to nikt oprócz Wawrzyniaka by się nie nabrał
0
Wielkie dzięki
0
jak to jest z tym reddit. Nigdy z tego nie korzystałem, a teraz mam zamiar. Czy ktoś tutaj wytłumaczy na priv by nie zaśmiecac?
0
aaaaa no tak, Wasze zaszczytne grono trenerów i ekspertów; zacznijcie jakieś wykłady prowadzić xD przecież zwykły człowiek nie widzi jak Coutinho w 80min potrzebuje butli z tlenem, nie widzi jak Rafinha nie umie przyjąć piłki i celnie oddać. Do tego trzeba mieć oko trenera.
0
O pomstę do nieba jest Twój argument: Valverde wie co robi, ja Ci rzucę 4-5 sensowne argumenty przeciw, a i tak Twoja odpowiedź jest: "Wie co robi"
0
Skąd wiesz co bym pisał, skoro nigdy sie o tym nie przekonamy. Bo on myśli tu i teraz. Sorry, ale to chyba normalne, że martwię sie o to, że za 5 lat obudzimy się z Wiliiamem na skrzydle, Malcomem w Chelsea, Alena w Arsenalu, Mirandą w City.
0
Ja wiem wiem, odnośnie Valverde i jego decyzji to Ty masz zawsze rację.
0
Rusz swoją mózgownicą i przeczytaj co ja napisałem. Rok temu Tottenham był znacznie lepszym klubem niż teraz Valencia, Sevilla czy Inter. Więc troche argument bez sensu
0
ale Hakimi nie debiutował w Tottenhamie, tylko w Realu :D
2
Przerażające jest, że Valverde ma tylko 2 zdrowych środkowych obrońców, a i tak Chumi nie zagrał w żadnym meczu( Pucharu Króla nie licze bo to jest oczywiste). To jest dramatyczna wiadomość dla każdego ze szkółki, każdego młodego piłkarza, który przyjdzie z innego klubu. Argument o ciężkich rywalach jest również idiotyczny, ponieważ taki Hakimi zadebiutował w LM z Tottenhamem.
0
Jest i naczelny obrońca :D jak tam? Genialny mecz wczoraj był, genialny taktyczny umysł Valverde
0
Ty napisałeś, że chodzi mi o Valverde.
Ps: Vidal, Munir i Dembele/Semedo do wejścia to pewniaczki i nikt nie więcej
1
Zastanowiłem się i nadal nie wiem o co się prujesz. Są trenerzy, którzy nieważne od przebiegu meczu, od nieprzewidzianych kartek, kontuzji i tak zawsze wpuszczaja danych zawodników, także to nie jest glupie
0
Aaaa no tak pytam, akurat to by było nie głupie rozwiązanie
0
Czy na mecze La Liga musi być powoływanych 18pilkarzy? Czy jakby trener chciał to może powołać tylko 14?
0
tylko jak będziemy grali przeciwko silnym drużynom to z tech jego strat może paść wiele goli
0
nie wiem czy to nie ten, w ktorym Tadzo przebiera się za murzyna z Nigerii
9
taki Ramos wśród sędziów. Najbardziej przereklamowany
2
Podziwiam ludzi, którzy czekają na walki bokserskie. Oczywiście każdemu może podobac się coś innego, ale ja tego nie rozumiem
11
I takich meczy w tamtym sezonie było ponad 20. Nic nie gramy, ale jednak geniusz jakiegoś piłkarza wystarczał. Nie poprzez taktykę, zmiany ustawień.
0
Idealny mecz, by Alena i Malcom weszli z ławki gdyby byli w rytmie meczowym. Teraz ta ciągle wysyłanie ich na trybuny czy do rezerw popłaca, co nie Erni?
0
Mamy 2 zdrowych stoperów, tracimy z nimi mnóstwo goli + wiele interwencji ter Stegena. Siedź Chumi dalej na ławce xd
32
Coutinho i Rafinha grają w taki sposób, że powinni się zamienić z Malcomem miejscami. Nie grałby gorzej. Ale skoro Vakverde ma cojones jak Koliber to będą grali do 85min
0
No to teraz można być pewnym, że Alena nie wejdzie. Przecież to będą niekonwencjonalne, nie przewidywalne wejścia Semedo oraz Vidala
0
Szkoda, że za 5 lat taki cwany nie będziesz i nie przyznasz mi racji
0
Tak w Bayernie zapewne tyle wydawał. Jestem pewny, że gdyby Guardiola miał taką kadrę jak Barca teraz to Malcom, Alena czy Dembele nie byliby załamani swoją pozycja w klubie
0
Które do 25 roku będą się rozwijać w rezerwach ....
11
Szkoda, że za 5 lat obudzimy się z ręką w nocniku. Bez szans na grę dla młodych, którzy przychodzą do klubu, o wychowankach lepiej nie wspominać. Co roku będzie trzeba wydawać po 200mln, bo właśnie w takich meczach i tak grają Ci co zawsze
1
Myślicie, że Alena zagra chociaż 60 sekund?