0

Ciekawe za co, napisanie prawdy???

0

Ty to genialne komentarze zawsze piszesz. Tak wiem, tylko idioci nadal wierzą, że Alena będzie powoływany w tym sezonie. Ja tylko mam nadzieję, że jak Chumi nie dostanie powołany to nie zaczniesz usprawiedliwiać Valverde

0

Znaczy Aleni to ja nawet nie brałem pod uwagę, bo to wiadomo że zostanie w rezerwach do czerwca, przecież musi złapać rytm meczowy :D miałem na myśli Chumiego

0

Nie zostanie powołany :D

0

Chyba najladniejszy gol zespołowy jaki kiedykolwiek widziałem

0

Nie uważam, ale on tej kontuzji bardzo "pomógł"

1

Nie trzeba być fizjoterapeuta by to stwierdzić. Doznał kontuzji mięśniowej, a nie jakieś złamanie czy po ostrym faulu rywala

7

A nie spędził tyle? Pół roku miał kontuzję bo wolał strzelać fochy w BVB zamiast trenować przed sezonem jak profesjonalista

3

Ale Dembele nie pasuje do Barcelony. U nas prawie zawsze jest tak, że rywal bronie się całym zespołem na własnej połowie, a Dembele musi mieć przestrzeń. Dryblingu w miejscu, podań prostopadłych oraz wizji gry to on nie ma

0

Odpowiedz bardzo prosta: tak, Neymar to genialny pilkarz

4

aż się przypomniał Edzio listonosz....

1

wykorzystywanie

0

gorzej być nie może

0

Ale z tym przekręcaniem nazwisk na styl brazylijski gość miał rację. Jestem pewien, że gdyby Puig w wieku 22 lat grał tak w lidze brazylijskiej to nasz zarząd chciałby go kupić za 40mln i to nie do zespołu rezerw

0

Piotr Zelt i rola Arniego jest genialna

0

Jeszcze nie, Noam vs Dunne tak dobre jak można przypuszczać??

2

Niestety.......

2

Czemu ludzie nie chcą transfrru Neymara bo źle się zachował ( oczywiście nie wierzę w transfer) ale chwalili jak sie zachowywał Dembele przed odejściem z BVB?

29

Najgorsze jest to, że przez takie decyzje Valverde będzie ciężko o kolejne transfery, bo piłkarze będą wiedzieć, że u niego gra 12-13 zawodników przez cały sezon

0

All In zrobiło swoje, ale jednak co WWE to WWE. Ale Vincent po tych galach w Australii i Arabii ma na tyle hajsu by ich zatrudnić. Nie po to by dorównać poziomem, ale by osłabić NJPW

3

Polecam obejrzeć mecze Fabiańskiego w lidze angielskiej. On tam co kolejkę notuję taki występ, jaki Szczęsny z Włochami.

1

Xddddd

1

Znaczy nie oglądam koszykówki aż tak by oceniać ich po poziomie sportowym. Ale wolę oglądać Curryego, ma większy luz i bardziej się bawi grą

1

Zostaniesz tutaj zjedzony, bo La rambla w większości woli LeBrona

0

No maja powrócić. Batista dzisiaj ma zacząć feud z HHH

0

wiem, ze BC tak ma, ale to już byłby wyższy poziom trollingu. Po za tym Bucksi już zbyt młodzi nie są, a jak chcą być uważani za najlepsi w historii, wiedzą, że muszą chociaż 2-3 lata w WWE spędzić, a Omega też jest na włascicieli NJPW wkurzony

1

najgorsze jest to, ze WM ma się kręcic wokół walk: Reigns vs the Rock oraz Triple H vs Batista.......

0

Pytanie dla fanów wrestlingu: jak myślicie, jak się skończy ta cała sytuacja z Bullet Club Elite? Dołączam do WWE w przyszłym roku? Co roku jest o tym głośno, ale tak jak teraz to chyba nigdy

12

Bo to nie jasna sytuacja. Ja również bym nie odgwizdał

0

Hahaha Piątek to się nagra chłopak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?