0

Powiedz to trenerowi

0

Jak nie lubię Bayernu to chyba ich, bardzo mnie ciekawi postawa 3-4 piłkarzy Ajaxy

0

To na to wygląda, że Alena będzie całkowicie zdrowy po kontuzji kiedy Valverde odejdzie, bo wtedy może zagra. Przecież żaden młody piłkarz w wieku 18 lat nie będzie miał 190cm oraz 80kg....a mimo to inne kluby na nich stawiają.

1

Zaczekajmy na nich jeszcze z 10 lat. Zaczęła tu panować dziwna opinia, że piłkarz musi spędzić kilka lat w rezerwach by się ograć. Piłkarz 18-19letnj powinien być już wprowadzamy do pierwsze drużyny. Argument o Ramię jest bardzo dobry, w takim przypadku, gdyby Valverde trenował Real wolałby na LO ustawić Lucasa, Asensio niż kogoś z rezerw. Jestem pewien

53

W Realu na LO gra debiutant. Rok temu grał Hakimi debiutancki mecz przeciwko Totenhamowi. A Valverde boi się zagrać Alena, Puig, czy Mirandą przeciwko Huesca.....argument o początku sezonu jest idiotyczny

0

Bramkarz Hoffenheim czeka na żółta kartek, albo i na czerwoną, a ten nawet karnego nie dyktuje

0

Widziałeś kiedyś jak siatkarze grają w piłkę nożną??

4

Nie prawda. Wsadź siatkarza do drużyny z ekstraklasy to gorszy nie będzie

1

Ale mówimy o Europie

2

Już bardziej niż hokej i ręczna to w Europie popularne jest rugby. Wkoncu puchar świata to trzecia impreza, która oglądają kibice i to od kilku lat. Tylko IO i MS w piłce ma większą widownię( trochę chaotycznie napisane, ale mam nadzieję że sens przekazany)

25

W Europie siatkówka jest na pewno wyżej niż hokej na lodzie, futsal i raczej piłka ręczna

1

to tak jakby na MS w piłce nożnej Peszko strzelił 7 goli i doprowadził Polskę do finału i ludzie by myśleli, że jest lepszy od Sane bo jego wgl nie było. Leon to jest poziom siatkarski na jaki obecnie nikt nie ma podjazdu. Ma 25 lat i swą grą może przebić Gibe

0

Masz namiary???

5

Przed mundialem krytykowałem Kurka, ale chłop od meczu z Serbia gra niemożliwie

0

Początek sety i już bez challengu....zła wiadomość

0

Za Konstytucję...

0

Najlepszy atakujący, blokujący, zagrywający ze statystyk, ale już najlepsza 6 chyba oficjele

2

Chyba statystyki, plus oficjele fivb

27

Pato

2

Nasz wychowanek notuje asystę w najtrudniejszej lidze świata

1

Znając Valverde to Messi zacznie na ławce, by w pierwszej rundzie PK grać cały dwumecz

0

No ale zanotował 3 asysty? Zanotował. To w czym problem?

0

W tamtym sezonie w styczniu nic się nie polepszylo

7

Mogła zostać w butach to by była takiego samego wzrostu

1

Trzeba być ślepym by powiedzieć, że tamten sezon był dobry bo była tylko jedna porażka. Messi i ter Stegen tak uratowali cztery litery Valverde, że głowa mała

0

dzisiejszy mecz sponsorowała firma: KonsTytucJa

0

no mało rzetelne źródło. Anderson gra jako atakujący, tylko w klubie Zenicie gra jako przyjmujący

0

Ale to inna pozycja

0

Wg mnie Zaytsev, chłop często ciągnie sam zespół, plus jego zagrywka, ktorej niemal nie psuje

1

Trzyma ich krótko. To jak uspokoił ta grupą młodziaków to miazga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?