FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedz to trenerowi
0
Jak nie lubię Bayernu to chyba ich, bardzo mnie ciekawi postawa 3-4 piłkarzy Ajaxy
0
To na to wygląda, że Alena będzie całkowicie zdrowy po kontuzji kiedy Valverde odejdzie, bo wtedy może zagra. Przecież żaden młody piłkarz w wieku 18 lat nie będzie miał 190cm oraz 80kg....a mimo to inne kluby na nich stawiają.
1
Zaczekajmy na nich jeszcze z 10 lat. Zaczęła tu panować dziwna opinia, że piłkarz musi spędzić kilka lat w rezerwach by się ograć. Piłkarz 18-19letnj powinien być już wprowadzamy do pierwsze drużyny. Argument o Ramię jest bardzo dobry, w takim przypadku, gdyby Valverde trenował Real wolałby na LO ustawić Lucasa, Asensio niż kogoś z rezerw. Jestem pewien
53
W Realu na LO gra debiutant. Rok temu grał Hakimi debiutancki mecz przeciwko Totenhamowi. A Valverde boi się zagrać Alena, Puig, czy Mirandą przeciwko Huesca.....argument o początku sezonu jest idiotyczny
0
Bramkarz Hoffenheim czeka na żółta kartek, albo i na czerwoną, a ten nawet karnego nie dyktuje
0
Widziałeś kiedyś jak siatkarze grają w piłkę nożną??
4
Nie prawda. Wsadź siatkarza do drużyny z ekstraklasy to gorszy nie będzie
1
Ale mówimy o Europie
2
Już bardziej niż hokej i ręczna to w Europie popularne jest rugby. Wkoncu puchar świata to trzecia impreza, która oglądają kibice i to od kilku lat. Tylko IO i MS w piłce ma większą widownię( trochę chaotycznie napisane, ale mam nadzieję że sens przekazany)
25
W Europie siatkówka jest na pewno wyżej niż hokej na lodzie, futsal i raczej piłka ręczna
1
to tak jakby na MS w piłce nożnej Peszko strzelił 7 goli i doprowadził Polskę do finału i ludzie by myśleli, że jest lepszy od Sane bo jego wgl nie było. Leon to jest poziom siatkarski na jaki obecnie nikt nie ma podjazdu. Ma 25 lat i swą grą może przebić Gibe
0
Masz namiary???
5
Przed mundialem krytykowałem Kurka, ale chłop od meczu z Serbia gra niemożliwie
0
Początek sety i już bez challengu....zła wiadomość
0
Za Konstytucję...
0
Najlepszy atakujący, blokujący, zagrywający ze statystyk, ale już najlepsza 6 chyba oficjele
2
Chyba statystyki, plus oficjele fivb
27
Pato
2
Nasz wychowanek notuje asystę w najtrudniejszej lidze świata
1
Znając Valverde to Messi zacznie na ławce, by w pierwszej rundzie PK grać cały dwumecz
0
No ale zanotował 3 asysty? Zanotował. To w czym problem?
0
W tamtym sezonie w styczniu nic się nie polepszylo
7
Mogła zostać w butach to by była takiego samego wzrostu
1
Trzeba być ślepym by powiedzieć, że tamten sezon był dobry bo była tylko jedna porażka. Messi i ter Stegen tak uratowali cztery litery Valverde, że głowa mała
0
dzisiejszy mecz sponsorowała firma: KonsTytucJa
0
no mało rzetelne źródło. Anderson gra jako atakujący, tylko w klubie Zenicie gra jako przyjmujący
0
Ale to inna pozycja
0
Wg mnie Zaytsev, chłop często ciągnie sam zespół, plus jego zagrywka, ktorej niemal nie psuje
1
Trzyma ich krótko. To jak uspokoił ta grupą młodziaków to miazga