FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na studiach nic nie jest obowiązkowe
0
Oglądalem wiele meczy całej finałowej 6 w siatkówce, oprócz Brazylii, której tylko jeden mecz z Francją. Jak grają? Jak z formą u nich?
0
Tak, bo mam z tym problem. Runda się skończy, pierwszą, druga, skończy się sezon 2018/2019, 2019/2020 i skończymy z średnia wieku 33 lata, i Mirandą czy Puig ze sprzedażą
0
Vidak, Arthur, Malcom, Lenglet, Rafinha, Munir- 6 piłkarzy
Gomes, Paulinho, Mina, Digne, Paco- 5 piłkarzy
I to jest to słynne redukowanie kadry jakie zapowiedział w tamtym sezonie????
2
Się zdziwisz....
0
Ostatni mecz? Mi chodzi również o cały zeszły i początek tego.
0
Komentarz usunięty
12
Spoko, jest jeszcze Roberto, Vermaelen, Rakitic, Vidak, Pique w kolejce na LO i dalej Miranda
0
Tylko każdy wie, że z Valverde na ławce trenerskiej oni tam spędza 5lat jeszcze, a potem zostaną sorzedami
7
Hakimi debiutował w LM przeciwko takim piłkarzom jak Alli, Eriksen, Kane; nasz geniusz boi się postawić Mirandę przeciw El Zharowi. A tutaj nadal niektórzy wierzą w danie szansy Aleni, Puig czy Mirandzie
15
W czym wygodniej później na piwko, i to nie była ironia, tylko szczera rada
9
Foden w tamtym sezonie zaliczył zapewne więcej minut niż Alena, Miranda, Puig dostaną w tym sezonie
8
Roberto na LO, geniusz Valverde xd
1
Kilka meczu xd co kilka meczu to i Denis ma dobre w naszych barwach. Skoro uważasz się za eksperta, to radzę oglądać jego wszystkie mecze by go ocenić
0
Już trochę rzygać się chce tym Sportem i Mundo
0
Tylko skoro nie rotuje to na cholerę taka dobra ławka rezerwowych.
0
Przygotuj się. A jakimś cudem tak będzie, to tylko udowodni jakim głupkiem jest Valverde. Nie ta grać młodemu przeciwko najbardziej defensywnej drużynie, ale postawi go na przeciwko Inako Williams, Muniain
0
Aaaa sorry, tak często gra, że już o nim zapomniałem. To kolejka wzrosła o jedno nazwisko jeszcze
2
I tyle by było z nadzieją na powołanie dla Mirandy. Nie ma zmiennika dla Alby? Żaden problem, będzie grał do kontuzji, potem zagra tam Umtiti, Pique, Lenglet, Semedo, Dembele, Malcom, Coutinho- no i może wtedy powoła Mirandę
0
Cała trójka zagra tyle co Oier
0
No i to by było na tyle xd
1
I na tym się skończy :D
0
czy program CDN Optima jest bardzo ciężki do nauczenia? czy samemu jest szansa go ogarnąć w stopniu podstawowym, albo i nawet zaawansowanym?
2
prawda jest taka, że Modric to obecnie najlpeszy pomocnik, ale i tak byl kilka klas niżej niż Iniesta, czy Xavi
2
Przy potencjalnym karnym 1,5metra przed linią pola karnego też?
1
ile razy można to wałkować? Nie korzystał wtedy z Var bo to nie są sytaucje, kiedy to Var powinien działać
6
Czemu nasz najlepszy środkowy obrońca od 1,5roku gra tylko wtedy gdy pozostali nie mogą grać? Vermaelen jest strasznie nie doceniany.
2
Komentarz usunięty
4
Weź się już uspokój.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika