1

Na studiach nic nie jest obowiązkowe

0

Oglądalem wiele meczy całej finałowej 6 w siatkówce, oprócz Brazylii, której tylko jeden mecz z Francją. Jak grają? Jak z formą u nich?

0

Tak, bo mam z tym problem. Runda się skończy, pierwszą, druga, skończy się sezon 2018/2019, 2019/2020 i skończymy z średnia wieku 33 lata, i Mirandą czy Puig ze sprzedażą

0

Vidak, Arthur, Malcom, Lenglet, Rafinha, Munir- 6 piłkarzy
Gomes, Paulinho, Mina, Digne, Paco- 5 piłkarzy
I to jest to słynne redukowanie kadry jakie zapowiedział w tamtym sezonie????

2

Się zdziwisz....

0

Ostatni mecz? Mi chodzi również o cały zeszły i początek tego.

0

Komentarz usunięty

12

Spoko, jest jeszcze Roberto, Vermaelen, Rakitic, Vidak, Pique w kolejce na LO i dalej Miranda

0

Tylko każdy wie, że z Valverde na ławce trenerskiej oni tam spędza 5lat jeszcze, a potem zostaną sorzedami

7

Hakimi debiutował w LM przeciwko takim piłkarzom jak Alli, Eriksen, Kane; nasz geniusz boi się postawić Mirandę przeciw El Zharowi. A tutaj nadal niektórzy wierzą w danie szansy Aleni, Puig czy Mirandzie

15

W czym wygodniej później na piwko, i to nie była ironia, tylko szczera rada

9

Foden w tamtym sezonie zaliczył zapewne więcej minut niż Alena, Miranda, Puig dostaną w tym sezonie

8

Roberto na LO, geniusz Valverde xd

1

Kilka meczu xd co kilka meczu to i Denis ma dobre w naszych barwach. Skoro uważasz się za eksperta, to radzę oglądać jego wszystkie mecze by go ocenić

0

Już trochę rzygać się chce tym Sportem i Mundo

0

Tylko skoro nie rotuje to na cholerę taka dobra ławka rezerwowych.

0

Przygotuj się. A jakimś cudem tak będzie, to tylko udowodni jakim głupkiem jest Valverde. Nie ta grać młodemu przeciwko najbardziej defensywnej drużynie, ale postawi go na przeciwko Inako Williams, Muniain

0

Aaaa sorry, tak często gra, że już o nim zapomniałem. To kolejka wzrosła o jedno nazwisko jeszcze

2

I tyle by było z nadzieją na powołanie dla Mirandy. Nie ma zmiennika dla Alby? Żaden problem, będzie grał do kontuzji, potem zagra tam Umtiti, Pique, Lenglet, Semedo, Dembele, Malcom, Coutinho- no i może wtedy powoła Mirandę

0

Cała trójka zagra tyle co Oier

0

No i to by było na tyle xd

1

I na tym się skończy :D

0

czy program CDN Optima jest bardzo ciężki do nauczenia? czy samemu jest szansa go ogarnąć w stopniu podstawowym, albo i nawet zaawansowanym?

2

prawda jest taka, że Modric to obecnie najlpeszy pomocnik, ale i tak byl kilka klas niżej niż Iniesta, czy Xavi

2

Przy potencjalnym karnym 1,5metra przed linią pola karnego też?

1

ile razy można to wałkować? Nie korzystał wtedy z Var bo to nie są sytaucje, kiedy to Var powinien działać

6

Czemu nasz najlepszy środkowy obrońca od 1,5roku gra tylko wtedy gdy pozostali nie mogą grać? Vermaelen jest strasznie nie doceniany.

2

Komentarz usunięty

4

Weź się już uspokój.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?