0

Słuszne jak najbardziej, żadnych wątpliwości

0

W przerwie musi zejść również Arthur, może i powinien dostawać dużo minut, ale gra tak nerwowo, że szybko możemy zacząć grać w 9

1

Chodzi o czerwona kartkę, także Var zastosowany slussnie

1

Brawo sedzia. Ciężko było zauważyć łokieć, ale czerwo jak najbardziej słuszne

0

Chodzi o cały mecz. Amatorzy nie przegrali by w takim stylu.

0

A dlaczego?

1

To co Serbowie zrobili to powinno zostać ukarane. Mam nadzieję że teraz przegrają pozostałe 3 mecze

0

Jeżeli Kurek prawie wszystko kończy to znaczy, że Serbowie się ewidentnie podkładają

4

Gość jedzie kilkaset km by kibicować Polakom, i ma koszulkę z napisem: Konstytucja..... :D

0

Idzie zgłoszenie za bezpodstawne wyzwiska. Przenieśli, ale i tak tam nie będzie gral

0

Ale stylu i tak nie ma ta drużyna. Jedyny styl to Piła do Messiego

0

Ale niech zagra raz na 10meczy, a nie że strach. W innym przypadku jest sens istnienia La Masii? Gość ma 20 lat i za 5 lat dalej będzie wiecznym talentem z Barcelony B

0

W takim wieku piłkarze powinni zaczynać grać w klubach, a my się boimy postawić na 20letniego Alena

0

Za takie coś powinna być duża kara, 5meczy minimum

0

Tak oglądałem Rosja vs Włochy, poziom kosmiczny, gdzie nasi tam...

2

Kurek to nie gra dobrze od dobrych 3lat

0

Frajer to zbyt mocne słowo, ale jednak z takiej grupy należałoby wyjść jak się zaczyna z 15pkt

0

pewny nie jestem, ale chyba nie

2

Tylko Conor

0

noo niby tak, ale szkoda, ze jak wraca to na taką walke, z gargano, cole lub styles jeszcze by wybaczyli, jako taki promotor. Ale słyszałeś o tym Chase Owens i własnie galą crown jewel? niezłe jaja

0

Chase Owens lubi to :D

0

na trybuny

1

Nie uważacie, że Barcelona i Real powinny chociaż raz grać w poniedziałek i piątek w czasie sezonu?

1

niech ta łódź skończy jak Titanic, tak spieprzyć całosc

5

Mierzejewski to powinien być w pierwszej "11", czy to na skrzydle, czy za Lewym

0

dzięki

0

F+4ako, F+7ako- co oznaczają takie rzeczy na fortunie?

0

Dane wczoraj rozegrał pierwszy dobry mecz. Początek sezonu miał na poziomie Deulofeu

0

Przecież bez Messiego to byśmy polegli z Romą u siebie

0

Hahahahaha CR.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?