FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słuszne jak najbardziej, żadnych wątpliwości
0
W przerwie musi zejść również Arthur, może i powinien dostawać dużo minut, ale gra tak nerwowo, że szybko możemy zacząć grać w 9
1
Chodzi o czerwona kartkę, także Var zastosowany slussnie
1
Brawo sedzia. Ciężko było zauważyć łokieć, ale czerwo jak najbardziej słuszne
0
Chodzi o cały mecz. Amatorzy nie przegrali by w takim stylu.
0
A dlaczego?
1
To co Serbowie zrobili to powinno zostać ukarane. Mam nadzieję że teraz przegrają pozostałe 3 mecze
0
Jeżeli Kurek prawie wszystko kończy to znaczy, że Serbowie się ewidentnie podkładają
4
Gość jedzie kilkaset km by kibicować Polakom, i ma koszulkę z napisem: Konstytucja..... :D
0
Idzie zgłoszenie za bezpodstawne wyzwiska. Przenieśli, ale i tak tam nie będzie gral
0
Ale stylu i tak nie ma ta drużyna. Jedyny styl to Piła do Messiego
0
Ale niech zagra raz na 10meczy, a nie że strach. W innym przypadku jest sens istnienia La Masii? Gość ma 20 lat i za 5 lat dalej będzie wiecznym talentem z Barcelony B
0
W takim wieku piłkarze powinni zaczynać grać w klubach, a my się boimy postawić na 20letniego Alena
0
Za takie coś powinna być duża kara, 5meczy minimum
0
Tak oglądałem Rosja vs Włochy, poziom kosmiczny, gdzie nasi tam...
2
Kurek to nie gra dobrze od dobrych 3lat
0
Frajer to zbyt mocne słowo, ale jednak z takiej grupy należałoby wyjść jak się zaczyna z 15pkt
0
pewny nie jestem, ale chyba nie
2
Tylko Conor
0
noo niby tak, ale szkoda, ze jak wraca to na taką walke, z gargano, cole lub styles jeszcze by wybaczyli, jako taki promotor. Ale słyszałeś o tym Chase Owens i własnie galą crown jewel? niezłe jaja
0
Chase Owens lubi to :D
0
na trybuny
1
Nie uważacie, że Barcelona i Real powinny chociaż raz grać w poniedziałek i piątek w czasie sezonu?
1
niech ta łódź skończy jak Titanic, tak spieprzyć całosc
5
Mierzejewski to powinien być w pierwszej "11", czy to na skrzydle, czy za Lewym
0
dzięki
0
F+4ako, F+7ako- co oznaczają takie rzeczy na fortunie?
0
Dane wczoraj rozegrał pierwszy dobry mecz. Początek sezonu miał na poziomie Deulofeu
0
Przecież bez Messiego to byśmy polegli z Romą u siebie
0
Hahahahaha CR.