FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
"Nie tak słodko jak myślisz" :D
0
Również polecam
0
Sarri, Pochettino, Setien może
0
To nie był strzał, to była petarda
0
Nie wygrywają, ale mogą sobie na to pozwolić, a Koguty podczas okienka nie wydają więcej niż 35mln
0
Hahaha :D jeden z 5 najlepszych pomocników w Premier League w ostatnich 5 latach jest przeciętny :D
1
Nic nie wygrywają bo nie mogą sobie pozwolić na transfery jak Liverpool, City, Unuted czy Chelsea
0
Vorm się popisał jak zawsze
0
To po raz pierwszy w Premier League w tym sezonie: siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!!!!
0
Za cholerę nie mogę tego nigdzie znaleźć by pobrać
0
Co to jest to jest to F+4ako???
0
"Może nie otrzymać powołania, ale nie będzie już wtedy grać w Barcelonie B." Dobry prognostyk dla Aleni....
2
no za chwilę się dowiem, że Barcelona Valverde prezentuje ofensywny i atrakcyjny futbol
0
Dziwne żeby on nie strzelił
0
Po co liczysz Mirandę?
2
zagrał 17 meczy w tamtym sezonie. Na pewno by tyle zagrał jeśli byłbym słaby. Nacho gra na każdej pozycji w obronie. U nas by piłkarz z La Masii wystąpił w 17 meczach pewnie będzie zliczyć wszystkie mecze od teraz do 2022 roku. Kupili Odriozolę, zgadza się, ale jak nie było zmiennika na mecz z takim klubem jak Tottenham to zagrał piłkarz, dla którego to nie był nowa pozycja, a nie kombinowali
PS: jest na wypożyczeniu.
0
wiem, tam prędzej zagra Luis Suarez lub Vidal niż Miranda.
4
Rok temu Zidane przeciwko Tottenhamowi, drużynie która od 3 lat nie schodzi z Top3 w Premier League, postawił na Hakimiego, był to jego debiut, od razu wrzucony na głęboką wodę, meczu nie zawalił, potem przez resztę sezonu był bardzo dobrym zmiennikiem Carvalaja, co teraz zaowocowało wypożyczeniem do klubu z ścisłego topu w Bundeslidze. A Valverde przeciwko przykładowej Huesce, Valladoid boi się postawić na Mirandę, a teraz mówi, że szansę na LO ma również Vermaelen i Roberto....i tutaj początek sezonu nic nie ma wspólnego, bo w zeszłym sezonie nic grali piłkarze z Barcy B, i w tym sezonie będzie to samo
0
znaczy tutaj temat ArthurA to jak dla mnie nic nowego i zrozumiana decyzja. Wrócił z daleka to niech odpocznie, tylko że za tydzień, za dwa, za trzy też będzie jakiś argument by nie zagrał
0
Tylko Valverde może postawić na Vermaelena czy Roberto zamiast Mirandy
2
Mnie śmieszy Valverde.
1
Once dr Gala w najbliższych 10meczach
0
Cała liga angielska Ci nie wejdzie
1
Rolland Garros by pewnie nie wygrał, ale na twardej nawierzchni mógłby zostać dominatorem
1
nie chciałem tego tak brutalnie pisać.....
0
nie oglądałem meczu, ale czasami oglądnę ekstraklasę- Ci "piłkarze" by mieli problem z utrzymaniem się w Segunda Division
1
Widzę, że do jutra demo opanowało La Ramble
0
Jako trener wolałbym mieć Ribery, po za tym wg mnie i tak Ribery piłkarsko minimalnie lepszy
0
Obecnie i Roberto i Semedo nie prezentują poziomu na obrońcę Barcelony. W obronie są na podobnym poziomie, ale w ataku to Roberto jest lepszy niż Nelson
5
Hahaha ta ilość pomocników obecną w kadrze, i ta która rzekomo się interesują.....