1

Podania i gra kombinacyjną na korzyść Denisa, wykończenie dla Rafinha

0

Wyatt się nadaje tylko do tag team. Hardy zniszczył to co zbudował w Impact i ROH od 2014 roku

0

Zależy jakie trofea

1

Wisła na mistrza, trzeba wrócić na należne miejsce

0

Szkoda, że tam nie ma kto im zagrozić

0

A ostatnio tutaj ktoś pisał, że Kurek to nie jest przereklamowany siatkarz

0

W Barcelonie tak grał. Teraz te proporcje się odwróciły.

0

Co to za muzyka na tych mistrzostwach w siatkówce z takim " uuuuu" co jakiś czas? :D

0

Nie miałbym nic przeciwko gdyby teraz RSSS strzeliło. Może by to czegoś nauczyło el kapitano Valverde

0

Illaramendi to kupił karnet Casemiro

0

Bo to on ustala składy i taktykę

6

W zeszłym sezonie 2 puchary wygrali Messi i ter Stegen. Teraz ter Stegen znowu zaczyna bronić

0

Skończę, jak oni zaczną grać

0

Cud że Busi nie wchodzi za Dembele, a powinien, należy bronić tego 1:0

0

Jak wygrywaliśmy LM w 2015 to tak

3

Nic nie powinno usprawiedliwiać takiej gry. Valverde powinniśmy podziękować po sezonie. Z drużyny grającej najładniej w Europie, gramy najnudniej z wielkich firm.
PS: jak ktoś chce napisać, że go rozśmieszylem , to niech poda argumenty za jego zostaniem

2

Niech oni do cholery zaczną grać a nie kłócić się z sędzią

0

Tylko, że takie połowy są z każdym rywalem, czy to z Valladoid, czy Atletico

9

Do czego to doszło, że kluby z ekstraklasy miałyby realne szanse w pierwszej połowie w meczach z Barceloną Valverde

6

Dembele to jednak bardzo dobry kolega. Robi wszystko by Rafinha nie był najgorszy

36

Przecież tak jest od pierwszego meczu Valverde

0

Ale nikt nie pisze by co kolejkę zmieniać 5pilkarzy, raz niech zagra Malcom, w drugim meczu Vidak, w trzecim Arthur.
To lepiej nie obstawiają bo byś przegrał, na RSSS nikt o zdrowych zmysłach by nie robił rotacji

8

Ale Agirretxe ma jezioro pod pachami

0

Ale rotację nie polegają na to by na Huesca u siebie wyjść Once de Gala, a potem na najtrudniejszym boisku od kilku lat wyjść z Rafinha, Semedo i Roberto w pomocy

0

Ale czemu rotację są na tak ciężkim terenie???? Były 3 kolejki na to. Z Huesca mógł zagrać Munir, Rafinha, czy Lenglet by nie zapomnieli jak wygląda prawdziwy mecz.
PS. Chyba nie porównujesz gierki treningowej do prawdziwego meczu?

2

Nie jestem fanem Rafinhe, ale ciekawi mnie jedna rzecz. Ostatni raz zagrał w meczu z Sevillą 45min( z Boca nie liczę bo to towarzyski), to był równy miesiąc temu. Tak to raz był na ławce, a 2x nawet na niej nie siedział. Rytmu meczowego nie ma, więc logiczne że może zagrać słabo i teraz pytanie: czemu nie zagrał chociaż 20min z Huesca. Dla tych co bronią Valverde za dotychczasowy brak rotacji: teraz mamy ciężki okres, a piłkarze rezerwowi są bez obycia meczowego, bez rytmu i wiadomo że nie wejdą od razu z dobrą grą

0

Prędzej Real wygra tryplet

0

Rafinha to akurat w takim meczu na pewno nie powinien wystąpić

6

Gość rotuje co kolejkę, plus jeszcze Foden i jeszcze kilku młodych piłkarzy, gra raz na jakiś czas, a u nas tego nie ma

4

Zespół R w pomocy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?