FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podania i gra kombinacyjną na korzyść Denisa, wykończenie dla Rafinha
0
Wyatt się nadaje tylko do tag team. Hardy zniszczył to co zbudował w Impact i ROH od 2014 roku
0
Zależy jakie trofea
1
Wisła na mistrza, trzeba wrócić na należne miejsce
0
Szkoda, że tam nie ma kto im zagrozić
0
A ostatnio tutaj ktoś pisał, że Kurek to nie jest przereklamowany siatkarz
0
W Barcelonie tak grał. Teraz te proporcje się odwróciły.
0
Co to za muzyka na tych mistrzostwach w siatkówce z takim " uuuuu" co jakiś czas? :D
0
Nie miałbym nic przeciwko gdyby teraz RSSS strzeliło. Może by to czegoś nauczyło el kapitano Valverde
0
Illaramendi to kupił karnet Casemiro
0
Bo to on ustala składy i taktykę
6
W zeszłym sezonie 2 puchary wygrali Messi i ter Stegen. Teraz ter Stegen znowu zaczyna bronić
0
Skończę, jak oni zaczną grać
0
Cud że Busi nie wchodzi za Dembele, a powinien, należy bronić tego 1:0
0
Jak wygrywaliśmy LM w 2015 to tak
3
Nic nie powinno usprawiedliwiać takiej gry. Valverde powinniśmy podziękować po sezonie. Z drużyny grającej najładniej w Europie, gramy najnudniej z wielkich firm.
PS: jak ktoś chce napisać, że go rozśmieszylem , to niech poda argumenty za jego zostaniem
2
Niech oni do cholery zaczną grać a nie kłócić się z sędzią
0
Tylko, że takie połowy są z każdym rywalem, czy to z Valladoid, czy Atletico
9
Do czego to doszło, że kluby z ekstraklasy miałyby realne szanse w pierwszej połowie w meczach z Barceloną Valverde
6
Dembele to jednak bardzo dobry kolega. Robi wszystko by Rafinha nie był najgorszy
36
Przecież tak jest od pierwszego meczu Valverde
0
Ale nikt nie pisze by co kolejkę zmieniać 5pilkarzy, raz niech zagra Malcom, w drugim meczu Vidak, w trzecim Arthur.
To lepiej nie obstawiają bo byś przegrał, na RSSS nikt o zdrowych zmysłach by nie robił rotacji
8
Ale Agirretxe ma jezioro pod pachami
0
Ale rotację nie polegają na to by na Huesca u siebie wyjść Once de Gala, a potem na najtrudniejszym boisku od kilku lat wyjść z Rafinha, Semedo i Roberto w pomocy
0
Ale czemu rotację są na tak ciężkim terenie???? Były 3 kolejki na to. Z Huesca mógł zagrać Munir, Rafinha, czy Lenglet by nie zapomnieli jak wygląda prawdziwy mecz.
PS. Chyba nie porównujesz gierki treningowej do prawdziwego meczu?
2
Nie jestem fanem Rafinhe, ale ciekawi mnie jedna rzecz. Ostatni raz zagrał w meczu z Sevillą 45min( z Boca nie liczę bo to towarzyski), to był równy miesiąc temu. Tak to raz był na ławce, a 2x nawet na niej nie siedział. Rytmu meczowego nie ma, więc logiczne że może zagrać słabo i teraz pytanie: czemu nie zagrał chociaż 20min z Huesca. Dla tych co bronią Valverde za dotychczasowy brak rotacji: teraz mamy ciężki okres, a piłkarze rezerwowi są bez obycia meczowego, bez rytmu i wiadomo że nie wejdą od razu z dobrą grą
0
Prędzej Real wygra tryplet
0
Rafinha to akurat w takim meczu na pewno nie powinien wystąpić
6
Gość rotuje co kolejkę, plus jeszcze Foden i jeszcze kilku młodych piłkarzy, gra raz na jakiś czas, a u nas tego nie ma
4
Zespół R w pomocy