FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zaufanie Valverde do La Masii xd już więcej wiary ma ateista. Jak dostanie szansę w pierwszej rundzie CdR to będzie duże osiągnięcie
0
Nikt nie wie co zrobil
1
Najbardziej to on jest szanowany chyba przez właścicieli kebabów i McDonald's
4
to juz to nie to Rayo co za Paco Jemeza
1
jak pracownicy Twixa odróżniają prawego twixa od lewego, tak by je włożyć dobrze do opakowania?
5
Idealne zachowanie sędziego liniowego. Puścił akcje, padł gol i dopiero podniosł wtedy, tak to powinno działać
2
Obecny, pozdrawiam
0
Ale było przed polem karnym chyba
5
Serio Vidala???? Ten człowiek jest głupi.....
0
I czy w takim meczu na ławce nie powinien siedzieć Puig, czy Miranda? By wejść w tej 60min, wynik pewny, a dostaliby nagrodę, uwierzyliby, no i doświadczenie
8
Pierwszy raz podczas pierwszej połowy od bardzo dawna oczy mi się nie zamykały
0
Bo gorzej być nie może
0
Umtiti....... Obrona to jakaś porażka. Z Mirandą, Semedo, czy Lenglet lepiej by wyglądała
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Skoro Valverde tak bardzo rotuje, to chcociaz liczę że w końcu zagramy ładnie dla oka, a nie podanie w bok, do tyłu, w bok, do tyłu, w bok, do tyłu, do Messiego i może coś wykombinuje
2
Wiesz co to rytm meczowy, pewność siebie i rozumienie się z drużyną? Na ławce tego nie złapiesz.
3
Ale ta 11 jak będzie grała tyle spotkań w październiku to na wiosnę padną. A jeżeli teraz nowi piłkarze nie będą się ogrywać, to tym bardziej nie będą grali z Kogutami czy Realem
1
Szkoda, że na Fortunie nie można postawić składu Barcelony na 38 kolejkę. Co prawda kurs byłby 1,15, ale taki pewniaczek na podbicie....
2
A potem w lutym narzekanie że nowi piłkarze nic nie dają. To nie jest tak, że wejdziesz do drużyny i od razu rozumiesz taktykę ( znaczy Barcelona Valverde nie ma taktyki). Prawda jest taka że rotacji nie będzie z Valverde na ławce nawet gdybyśmy grali 5mecxy w tygodniu
0
Malcom i Arthur pakiet na ławkę już wykupili przy Valverde na ławce.
0
W tamtym sezonie też miał nadejść czas na rotację i wielkie go**o z tego wyszło. Argument o braku zawodników jest idiotyczny
0
Jezeli przez najbliższe 2h nie będzie żadnej kontuzji to wiadomo że 0
0
no niby tak, zawsze są takie reakcje, ale ja po prostu nie umiem pojąć takiego podekscytowania tego rodzaju zagrań; dla mnie nawet skrót jest bardziej widowiskowy niż to
0
wiedziałe ze tak można, ale nigdy nie rozumiałem czemu wszyscy uznają akie zagrania za wybitne; przecież bez siatki to jeszcze ławtwiej przebić na drugą stronę
0
Komentarz usunięty
0
Wypłacać
0
Ale problem jest taki, że Suarez piłki nie umie przyjąć,a o podaniu dokładnym na więcej niż 3m nie warto wspominać
0
Ale by miał dobry kontakt z kibicami
0
Cabana jest zapowiedziany w tym Battle Royal; gala w rodzinnym mieście Punka
0
no mi też, ale jednak poziom cały czas trzyma dobry. Jak nie Neville to może CM Punk? :D w końcu Cabana będzie na gali