1

Zaufanie Valverde do La Masii xd już więcej wiary ma ateista. Jak dostanie szansę w pierwszej rundzie CdR to będzie duże osiągnięcie

0

Nikt nie wie co zrobil

1

Najbardziej to on jest szanowany chyba przez właścicieli kebabów i McDonald's

4

to juz to nie to Rayo co za Paco Jemeza

1

jak pracownicy Twixa odróżniają prawego twixa od lewego, tak by je włożyć dobrze do opakowania?

5

Idealne zachowanie sędziego liniowego. Puścił akcje, padł gol i dopiero podniosł wtedy, tak to powinno działać

2

Obecny, pozdrawiam

0

Ale było przed polem karnym chyba

5

Serio Vidala???? Ten człowiek jest głupi.....

0

I czy w takim meczu na ławce nie powinien siedzieć Puig, czy Miranda? By wejść w tej 60min, wynik pewny, a dostaliby nagrodę, uwierzyliby, no i doświadczenie

8

Pierwszy raz podczas pierwszej połowy od bardzo dawna oczy mi się nie zamykały

0

Bo gorzej być nie może

0

Umtiti....... Obrona to jakaś porażka. Z Mirandą, Semedo, czy Lenglet lepiej by wyglądała

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Skoro Valverde tak bardzo rotuje, to chcociaz liczę że w końcu zagramy ładnie dla oka, a nie podanie w bok, do tyłu, w bok, do tyłu, w bok, do tyłu, do Messiego i może coś wykombinuje

2

Wiesz co to rytm meczowy, pewność siebie i rozumienie się z drużyną? Na ławce tego nie złapiesz.

3

Ale ta 11 jak będzie grała tyle spotkań w październiku to na wiosnę padną. A jeżeli teraz nowi piłkarze nie będą się ogrywać, to tym bardziej nie będą grali z Kogutami czy Realem

1

Szkoda, że na Fortunie nie można postawić składu Barcelony na 38 kolejkę. Co prawda kurs byłby 1,15, ale taki pewniaczek na podbicie....

2

A potem w lutym narzekanie że nowi piłkarze nic nie dają. To nie jest tak, że wejdziesz do drużyny i od razu rozumiesz taktykę ( znaczy Barcelona Valverde nie ma taktyki). Prawda jest taka że rotacji nie będzie z Valverde na ławce nawet gdybyśmy grali 5mecxy w tygodniu

0

Malcom i Arthur pakiet na ławkę już wykupili przy Valverde na ławce.

0

W tamtym sezonie też miał nadejść czas na rotację i wielkie go**o z tego wyszło. Argument o braku zawodników jest idiotyczny

0

Jezeli przez najbliższe 2h nie będzie żadnej kontuzji to wiadomo że 0

0

no niby tak, zawsze są takie reakcje, ale ja po prostu nie umiem pojąć takiego podekscytowania tego rodzaju zagrań; dla mnie nawet skrót jest bardziej widowiskowy niż to

0

wiedziałe ze tak można, ale nigdy nie rozumiałem czemu wszyscy uznają akie zagrania za wybitne; przecież bez siatki to jeszcze ławtwiej przebić na drugą stronę

0

Komentarz usunięty

0

Wypłacać

0

Ale problem jest taki, że Suarez piłki nie umie przyjąć,a o podaniu dokładnym na więcej niż 3m nie warto wspominać

0

Ale by miał dobry kontakt z kibicami

0

Cabana jest zapowiedziany w tym Battle Royal; gala w rodzinnym mieście Punka

0

no mi też, ale jednak poziom cały czas trzyma dobry. Jak nie Neville to może CM Punk? :D w końcu Cabana będzie na gali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?