FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapewne ktoś tu oglądał Summerslam, coś jest warte obejrzenia, czy wszystko słabe?
0
Takeover rozwaliło system, po czymś takim ciężko będzie oglądać Summerslam
0
poziomu Alvesa to obecnie żaden obrońca nie jest w stanie osiągnąć, ale gdyby dostawał regularne szanse byłby lepszym PO niż Semedo, czy Roberto, taka jest moja opinia
0
tam każdy był jednym z najgorszych
0
ktoś wierzy, że z Valverde na ławce mamy szansę na LM>???
0
Świetny futbol??? Pierwsza połowa to była komedia
0
mówie to na podstawie całego poprzedniego sezonu. Druzyny Guardioli, czy Enrique potrafili przeciwko autobusom zrobić show
0
Słyszę koncert z okna :D
0
Teraz Stegen- Kimmich, Umtiti, Varane, Marcelo,- Busquets, Modric, de Bruyne- Messi, Hazard, Neymar- idę o zakład, że mając taki skład i tak drużyna Valverde grałaby nudno
0
Ale styl jest beznadziejny
0
I cyk Vidak, bo na co młodemu Malcomowi dać szansę
2
Z Valverde na ławce nigdy nie wygramy LM i jestem tego pewien. Choćby i jeszcze przyszło 5 genialnych pilkarzy
2
Mając takiego piłkarza to wiadomo, że opierasz taktykę pod niego, ale Valverde już przesadza....dramat taktyczny i trenerski
0
Niby czym? Jedno prostopadłe podanie Messiego do Dembele no i jeszcze......a nie, to tyle
1
Większość pomocników z ligi amatorskiej w Polsce jest bardziej kreatywni niz nasi piłkarze
0
Ale krzywo podał....
17
Hahaha VAR w Hiszpanii....jak można mieć Var i takiego karnego nie odgwizdać, ślepi byli, są, i będą
2
Kto? Rafinha? Tylko naiwni i osoby o krótkiej pamięci myślą, że on coś wniesie do Barcelony
0
Rafinha, Rakitic( niech odpocznie jeszcze)
4
No nie do końca. Styl w Barcelonie jest również ważny co wyniki
1
Gdzie Puig? Co, musi Barcy B pomagać w utrzymaniu jak Aleja przez cały tamten sezon
0
Niech zostanie i dostanie szansę, a nie grę co 8spotkanie
0
nie ważne jaki był temat rozprawki, zawsze mi Makbet pasował
0
co roku tak myślę,a tu nagle przychodzi lipiec/sierpień.........
0
wiem, że jako Polak powinienem się smucić tym co polskie kluby grają w europejskich pucharach, ale............ Boże ile można, te kluby by miały problem by znaleźć się w odpowiedniku LE w Afryce( o ile coś takiego istnieje)
0
jest jakaś oficjalna wersja wypowiedzenia umowy zlecenie? czy zlecenie nie ma takiej wersji?
0
Puig> Gomes, Rafinha, Denis, Arthur
0
No wiem, ale to nie zmienia faktu, że 2 piłkarzy to kpina
0
Jeżeli nie grają w takim meczu to tym bardziej nie będą grali w pozostałej części sezonu. Czy taki Messi, Coutinho, Pique, Rakitic potrzebują łapać rytm meczowy?
0
Trochę to jednak przykre, że nawet w taki meczu zagra tylko 2 piłkarzy z Barcy B...