0

Zapewne ktoś tu oglądał Summerslam, coś jest warte obejrzenia, czy wszystko słabe?

0

Takeover rozwaliło system, po czymś takim ciężko będzie oglądać Summerslam

0

poziomu Alvesa to obecnie żaden obrońca nie jest w stanie osiągnąć, ale gdyby dostawał regularne szanse byłby lepszym PO niż Semedo, czy Roberto, taka jest moja opinia

0

tam każdy był jednym z najgorszych

0

ktoś wierzy, że z Valverde na ławce mamy szansę na LM>???

0

Świetny futbol??? Pierwsza połowa to była komedia

0

mówie to na podstawie całego poprzedniego sezonu. Druzyny Guardioli, czy Enrique potrafili przeciwko autobusom zrobić show

0

Słyszę koncert z okna :D

0

Teraz Stegen- Kimmich, Umtiti, Varane, Marcelo,- Busquets, Modric, de Bruyne- Messi, Hazard, Neymar- idę o zakład, że mając taki skład i tak drużyna Valverde grałaby nudno

0

Ale styl jest beznadziejny

0

I cyk Vidak, bo na co młodemu Malcomowi dać szansę

2

Z Valverde na ławce nigdy nie wygramy LM i jestem tego pewien. Choćby i jeszcze przyszło 5 genialnych pilkarzy

2

Mając takiego piłkarza to wiadomo, że opierasz taktykę pod niego, ale Valverde już przesadza....dramat taktyczny i trenerski

0

Niby czym? Jedno prostopadłe podanie Messiego do Dembele no i jeszcze......a nie, to tyle

1

Większość pomocników z ligi amatorskiej w Polsce jest bardziej kreatywni niz nasi piłkarze

0

Ale krzywo podał....

17

Hahaha VAR w Hiszpanii....jak można mieć Var i takiego karnego nie odgwizdać, ślepi byli, są, i będą

2

Kto? Rafinha? Tylko naiwni i osoby o krótkiej pamięci myślą, że on coś wniesie do Barcelony

0

Rafinha, Rakitic( niech odpocznie jeszcze)

4

No nie do końca. Styl w Barcelonie jest również ważny co wyniki

1

Gdzie Puig? Co, musi Barcy B pomagać w utrzymaniu jak Aleja przez cały tamten sezon

0

Niech zostanie i dostanie szansę, a nie grę co 8spotkanie

0

nie ważne jaki był temat rozprawki, zawsze mi Makbet pasował

0

co roku tak myślę,a tu nagle przychodzi lipiec/sierpień.........

0

wiem, że jako Polak powinienem się smucić tym co polskie kluby grają w europejskich pucharach, ale............ Boże ile można, te kluby by miały problem by znaleźć się w odpowiedniku LE w Afryce( o ile coś takiego istnieje)

0

jest jakaś oficjalna wersja wypowiedzenia umowy zlecenie? czy zlecenie nie ma takiej wersji?

0

Puig> Gomes, Rafinha, Denis, Arthur

0

No wiem, ale to nie zmienia faktu, że 2 piłkarzy to kpina

0

Jeżeli nie grają w takim meczu to tym bardziej nie będą grali w pozostałej części sezonu. Czy taki Messi, Coutinho, Pique, Rakitic potrzebują łapać rytm meczowy?

0

Trochę to jednak przykre, że nawet w taki meczu zagra tylko 2 piłkarzy z Barcy B...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?