FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki :D
9
Jak jest pożar na przykład lasu, i helikoptery zrzucają wodę, to ile taki jeden helikopter jej zrzuca za jednym podejściem? Takie trochę głupie pytanie, ale zaciekawiło mnie to teraz
0
Przecież z Alaves, powtarzam Alaves, nikt oprócz Messiego nie robił zagrożenia, tylko podanie do tyłu lub na boki
5
Jedyna różnica pomiędzy obecną Barcelony, a zespołami Mou jest Messi, gdyby nie on, to również gralibyśmy taki nudny futbol
0
Rafinha bedzie ważnym zawodnikiem Barcelony w sezonie 2018/2019, i co, dobre? :D
1
lepszy Denis niż Rafinha
6
Idealny przykład jak zje....zepsuć super serial, bo nie wierzę, by kolejny sezon był chociaż w połowie dobry jak pierwsze dwa
0
Ten 3 sezon jest już oficjalnie zatwierdzony?
1
Za takie coś powinny być już bany na 4!dni stawiane o 4:44
0
Nie wiem jak grał,n ale statystyki miał fatalne jak na SPO- 2 gole i 4 asysty jeśli dobrze pamiętam w 38 meczach
0
Podobnie jak Ale, może odrobinę lepiej, bo jednak gra regularnie w Holandii
1
Solejuk :D
1
sprzedać Messiego póki zostało jeszcze 2 minuty
6
tak, i tak jak ktoś chce to jest w stanie ogarnąć w ciągu 2 dni; po za tym zakazany owoc smakuje najlepiej, takze jakby było legalne to może i mniej ludzi to brało
1
Prawidłowa, bo Denis jest lepszy, 3 mecze presezonu tego nie zmienią. Rafinhe co roku ma dobry presezon a potem...
9
Komentarz usunięty
2
Rafinhe dobrym rezerwowym jest na klub pokroju Sevilla, Villareal, a nie Barcelona
0
No ale to chyba niecały miesiąc trwa
0
Ten makaron jest genialny w smaku
0
Tottenham, marzenia ściętej głowy, ale w końcu nikogo ważnego nie stracili
2
Rafinhe to sprzedać póki miał w miarę dobry presezon, bo potem go za 10mln nie sprzedamy
0
Dziwny nick, ale idealny avatar
0
Valverde nie rotuje
10
Roberto jest niedoceniany??? Jest wychwalany a zazwyczaj nie ma za co
2
Albo jak ustapisz starszej pani, a ona na Cb z pyskiem, że ona wcale taka stara nie jest, że młodzież jest bezczelna
0
A to jakie walki najlepsze, jakie najgorsze?
0
Wyczułem sarkazm :D
0
To, że takeover zniszczy Summerslam to było pewne
0
Zapewne ktoś tu oglądał Summerslam, coś jest warte obejrzenia, czy wszystko słabe?
0
Takeover rozwaliło system, po czymś takim ciężko będzie oglądać Summerslam