0

Dzięki :D

9

Jak jest pożar na przykład lasu, i helikoptery zrzucają wodę, to ile taki jeden helikopter jej zrzuca za jednym podejściem? Takie trochę głupie pytanie, ale zaciekawiło mnie to teraz

0

Przecież z Alaves, powtarzam Alaves, nikt oprócz Messiego nie robił zagrożenia, tylko podanie do tyłu lub na boki

5

Jedyna różnica pomiędzy obecną Barcelony, a zespołami Mou jest Messi, gdyby nie on, to również gralibyśmy taki nudny futbol

0

Rafinha bedzie ważnym zawodnikiem Barcelony w sezonie 2018/2019, i co, dobre? :D

1

lepszy Denis niż Rafinha

6

Idealny przykład jak zje....zepsuć super serial, bo nie wierzę, by kolejny sezon był chociaż w połowie dobry jak pierwsze dwa

0

Ten 3 sezon jest już oficjalnie zatwierdzony?

1

Za takie coś powinny być już bany na 4!dni stawiane o 4:44

0

Nie wiem jak grał,n ale statystyki miał fatalne jak na SPO- 2 gole i 4 asysty jeśli dobrze pamiętam w 38 meczach

0

Podobnie jak Ale, może odrobinę lepiej, bo jednak gra regularnie w Holandii

1

Solejuk :D

1

sprzedać Messiego póki zostało jeszcze 2 minuty

6

tak, i tak jak ktoś chce to jest w stanie ogarnąć w ciągu 2 dni; po za tym zakazany owoc smakuje najlepiej, takze jakby było legalne to może i mniej ludzi to brało

1

Prawidłowa, bo Denis jest lepszy, 3 mecze presezonu tego nie zmienią. Rafinhe co roku ma dobry presezon a potem...

9

Komentarz usunięty

2

Rafinhe dobrym rezerwowym jest na klub pokroju Sevilla, Villareal, a nie Barcelona

0

No ale to chyba niecały miesiąc trwa

0

Ten makaron jest genialny w smaku

0

Tottenham, marzenia ściętej głowy, ale w końcu nikogo ważnego nie stracili

2

Rafinhe to sprzedać póki miał w miarę dobry presezon, bo potem go za 10mln nie sprzedamy

0

Dziwny nick, ale idealny avatar

0

Valverde nie rotuje

10

Roberto jest niedoceniany??? Jest wychwalany a zazwyczaj nie ma za co

2

Albo jak ustapisz starszej pani, a ona na Cb z pyskiem, że ona wcale taka stara nie jest, że młodzież jest bezczelna

0

A to jakie walki najlepsze, jakie najgorsze?

0

Wyczułem sarkazm :D

0

To, że takeover zniszczy Summerslam to było pewne

0

Zapewne ktoś tu oglądał Summerslam, coś jest warte obejrzenia, czy wszystko słabe?

0

Takeover rozwaliło system, po czymś takim ciężko będzie oglądać Summerslam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?