FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takahashi zrzekł się tytułu i będzie kontuzjowany 9-12 miesięcy a i tak istnieje obawa, ze już nie wróci do ringu( ale to mało prawdopodobne). Neville vs Scurll o króla Anglii :D no i co by on z Ospreaym zrobili....
0
tylko na ten moment BCElite to jednak face stajnia, takze heel tam mało pasuje; bardzo mnie też ciekawi jak Scurll będzie wyglądał na tle takiej gwiazdy jak Okada
1
No taką bombą na pewno byłby Neville; on w BC byłoby świetna wiadomością, idealny dodatek do dywizji junior heavyweight w NJPW
0
Omega vs Ishii to był jakiś niepojęty poziom, ciężko będzie chcociaz w połowie zrobić taką walkę
0
Też niesamowicie czekam na tą walkę. TT może być ME bo mogą się wmieszać BC Firing Squad. Jak myślisz, jest szansa na ospreay vs neville? Bo obecność neville jest raczej pewna
1
Jak tam fani wrestlingu? Duże macie oczekiwania co do All In?
6
Z takimi komentatorami to i Cracovia vs Legia fajnie by się oglądało/słuchało
0
Nie chcę wymieniać zdań na ten temat, który mnie całkowicie nie interesuje. Po za tym jeżeli nie wpisujesz prawdziwej daty urodzin, to nie wiadomo kiedy piszesz prawdę a kiedy żartujesz
0
Może ludzie nie są ślepi i widza grę drużyny pod wodzą Valverde. Może nie takie głupoty skoro jednak ludzie się z tym zgadzają.
2
Jestem kilka lat straszy od Ciebie także takie uwagi zostaw dla znajomych, może za takie teksty Cię polubią i zaczną szanować
3
Rozliczamy z pucharów, ok. Real wygrał 3LM z rzędu ale na tej stronie jest wyśmiewany bo grają na same wrzutki. Jeżeli wystarczy wam by Barcelona wygrywała w beznadziejnym stylu to spoko, to życzę wam powodzenia. Valverde swoje puchary zawdzięcza tylko i wyłącznie Messiemu, nie mamy nic, Nic!! do zaoferowania w ataku oprócz Messiego, z Coutinho na prawej stronie
5
Tyle pkt przewagi nad Realem to nie jest zasługą tylko dobrej gry Barcelony, ale i fatalnej postawy Realu
0
Akurat w Fifę nie gram od 9lat także luz. Na szczęście Valverde? Xd chcial mieć wąska ławkę by stawiać na młodzież, a tu kadrę ma szerszą i silniejszą, pomyśl: jak rok temu nie stawiał, to w tym roku na nich postawi?
23
Brak rotacji, brak taktyki, brak stylu, brak stawiania na młodzież....tylko puchary go trzymają, ale z takim Realem w tamtym sezonie i Messim to i ja na ławce bym wygrał
0
Spokojnie, z taką "wiara" w szkółkę sprzedamy Puiga, Mirandę, Ruiza i Simonsa za 2mln i za 10lat odkupimy ich za 300mln
0
Groźna? Bez jaj, skoro i tak zagra Messi, Coutinho, czy Dembele to i tak coś strzelimy. Ale co z tego że nie ma zawieszeń czy kontuzji??? Valverde predzej Munira postawi jako zastępstwo dla Alby niż Mirandę. Rok temu mówił że chce mieć mniejsza kadrę, a tu Bang! kadra jest większa......
0
No to widzę, że nawet z beniaminkiem u siebie nie zagra Miranda lub Puig. A tyle było nadziei że Valverde coś jednak postawi na nich, że będziemy się starali wracać pomału do La Masii....
0
I Miranda od początku plus Puig minimum 30min powinni dostac
0
Tylko u nas ławka zagra rozegra minimalną ilość minut, a zapewne Lopetegui będzie rotował
0
Nie oglądam tenisie teraz to nie wiem: czy to Nadal gra tak słabo, czy ten Rusek tak dobrze?
0
Na ten moment to dzbanem można nazwać Valverde, a nie gościa który wygrał tryplet
0
Mecz z Kogutami może być o pietruszkę
1
To są argumenty, którymi kieruje się poprzez wybieranie pomocnika, a nie obrońcę
0
Strona Evertonu jest gdzie indziej jeśli byś chciał wiedzieć
0
Juanfran, Azpilicueta( nie wiem jak się pisze), nawet Odriozola
1
Błagam, nie mów że piszesz na serio z tym Juanfranem... Przecież ten gość jest kilka klas wyżej jest chodzi o PO niż Roberto
0
Noo tak samo jak powołanie Peszki na mundial. No chyba nie powiesz mi że powinien dostać powołanie?
0
Powołanie Roberto to byłby jakiś żart
10
Grają....
0
Z Valverde na ławce i jego taktyką i rotacjami to i LE będzie niezłym wynikiem