2

Dembele to może Giroud paznokcie u nóg obcinać, a i jeszcze xDD

1

No chyba nie, na mundialu był bardziej kluczowy w układance niż Griezmann, który zawiódł

0

Właśnie, Giroud pasuje do schematu trenera. Wykonuje swoją pracę bardzo dobrze, może i goli nie strzela, ale trzeba powiedziec, że gdyby nie m.in. Giroud to Francja mistrzem by nie była

1

Ponieważ Dembele jest nie odpowiedzialny taktycznie, notuje mnóstwo strat, nie wnosi nic ciekawego do układanki Deschamps. Giroud, natomiast robi to co Benzema dla CR7 przez kilka lat, zgrywa, asystuje, wygrywa pojedynki główkowe, serio nie widzisz jego roli??

2

Del Potro pokazał w tym turnieju, że i backhand nie jest taki zły u niego

0

a mecz Włochów jest gdzieś?

0

dobrze widzę, ze zadna stacja dzisiaj nie transmituje siatkowki na zywo???

1

a Arthur nie jest? przypominam, ze przyszedł z ligi brazylijskiej, może i był tam gwiazdą, ale jednak to poziom ligi portugalskiej, rosyjskiej. Turan przychodził jako gwiazda AtM, a Gomes jako młody i obiecujący

0

tak jak Gomes i Turan :D

0

Nie gadaj, tak prosto w oczy?? Xd

3

za obrażanie sędziego, za bez podstawne wzywanie naczelnego sedziego( nie pamietam jak to się nazywa oficjalnie), brak podanie ręki, wstrzymywanie gry poprzez kłótnie, niesportowe zachowanie

7

Teraz się spodziewam kary dla tego czegoś. Nie tylko finansowej, ale i pod kątem sportowym

8

Nawet ręki nie podała.......

3

niech się rozplacze monstrum pyszalek jeden. Trzeba umieć przegrywać, żąda przeprosin od sedziego??? Niech ta Japonka ją rozwali

0

długo opowiadać, najpierw ostrzezenie za rozmowy ze sztabem( nie wiadomo czy slusznie, ale jednak sedzie oglosil), potem drugie za obrazanie sedzeigo, a teraz trzecie

19

ale ta serena to dzikus, mysli ze jak wygrywa w ostatnich 2 dekadach większość to może wszystko. szacun dla arbitra za spokój

0

akurat Aspas i Rodrigo to idealnie pasują tam wg mnie. Rodrigo na szpicy jest super, a Aspas jako rezerwowy byłby duzym wzmocnieniem, ciekawe jak zagra od 1 minuty. Ta pomoc wygląda słabo, no i obrona, gdzie tylko Nacho nie popełnia dużo glupich błędów

0

noo według mnie zdecydowanie największy problem mamy na prawej obronie

0

Nie startowala?

1

Tyle ile facetka pozwoli

1

W pucharze króla powinni dostawać szansę Miranda oraz Puig. Alena już powinien pojawiać się w lidze dość regularnie, no ale cóż...

1

Przecież większość pisze ze karny

0

Udawał.

2

Nie gra w klubie, a wcziraj był jednym z lepszych

0

Ja bym chciał by również grali już Alena i Puig. Nie, nie jest za wcześno dla nich. Zdredukowana??? Wręcz przeciwnie, kadra się niestety powiększyła

0

noo nie wiem, czy Djoko będzie faworytem. Del Potro na pewno świeższy będzie, no i fani na stadionie za nim, dla mnie fawoytem bedzie Argentyńczyk

1

Wielka szkoda Nadała, ale trochę śmiesznie się patrzy na del Porto, który zerka co chwilę na Nadala i czeka aż tamten podda

0

Nadal to twardziel jakich mało ostatnio w sporcie. Pamiętam jego finał w AO z Wawtinka, kiedy to ponad godzinę ledwo co grał, tylko wtedy to była chyba kontuzja pleców

13

Błogosławieniu, którzy uwierzyli a nie widzieli

0

Tylko potrzebny jest spokój, a Szczęsny tego nie daje. On w kadrze jest nie swój, a znacznie lepszy jest fabian

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?